סגור

"הסתה לרצח": תלונה במשטרה נגד הרב לוישנטיין

בתנועת "ישראל חופשית" התלוננו על ראש מכינת עלי, בגין דבריו הקשים כלפי להט"בים. "יש לעצור את הפקרות המערכת בעניינו, בטרם דבריו יובילו לאלימות", נאמר. "תלונה מופרכת שמבקשת לסתום פיות", נמסר בתגובה

חדשות כיפה
ג באדר התשעח
,
18 בפברואר, 2018 15:16
הרב יגאל לוינשטיין

הרב יגאל לוינשטייןצילום: צילום מסך

בעקבות דבריו הקשים כלפי להט"בים, שפורסמו בסוף השבוע האחרון, תנועת "ישראל חופשית" הגישה היום (א') תלונה במשטרה נגד הרב יגאל לוינשטיין בגין הסתה לרצח, במסגרת החוק למניעת הסתה. בתנועה אמרו "כי יש לעצור את הפקרות המערכת בעניינו, בטרם דבריו יובילו לאלימות".

"אחרי שבסוף השבוע נחשפה מתקפה נוספת כנגד קהילת הלהט"ב מפיו של הרב יגאל לוינשטיין, ראש המכינה הקדם צבאית בעלי, החליטו בתנועת 'ישראל חופשית' כי יש לעצור את הפקרות המערכת בעניינו – בטרם דבריו יובילו לאלימות ולרצח", נכתב בהודעת הארגון.

לטענת אנשי התנועה, הרב לוינשטיין "מטיל אימה על קבוצה שלמה בחברה הישראלית כ'תופעה שיש למגר' וכבעלת 'מום שיש להדביר'. בני נוער להט"ביים ממילא חשופים לאלימות, ואמירות מסוג זה משסות אף יותר ויש ביכולתן להרוג.

"הרב לוינשטיין מנצל את מעמדו כרב-מחנך וכדמות בולטת בציונות הדתית, בעל השפעה מכרעת על אלפי בני נוער שעוברים תחת ידו במכינה הקדם צבאית, ובשיעורים שמעביר להם מתבטא פעם אחר פעם כנגד להט"בים.

"רק בשנה שעברה היו אלה אמירות על תנועה מטורפת של 'סוטים' שאיבדו את הנורמליות של החיים, וכעת, אמירות חמורות אף יותר שאף מגובות בקריאה לפעולה: 'למגר הומוסקסואליות כמו שמיגרו מגפות'".

עוד אמרו בתנועה: "כזכור, בסבב ההשתלחות הקודם, הרב לוינשטיין קיבל את תמיכתם של רבנים נוספים, ביניהם רבני ערים ורבני שכונות, וכבר אז פנתה תנועת 'ישראל חופשית' למשרד לשירותי דת בדרישה לפטר לאלתר את תומכיו המשמשים כנבחרי ציבור ונותנים יד להסתה".

מנכ"ל "ישראל חופשית", אורי קידר, אמר כי "המדינה צריכה לעצור את ההשתלחויות החוזרות ונשנות בציבור הלהט"בי, ויפה שעה אחת קודם. אנחנו שומעים כל שבועיים אמירה מזעזעת וחמורה אחרת מרב כזה או אחר שממשיכים לכהן בתפקידים חינוכיים בכירים, בה בעת שהם ממשיכים לפגוע בקהילה הגאה, בנשים ובעצם בכל מי שאינו הם.

"יגאל לוינשטיין צריך להיות מוקצה מחמת מיאוס על ידי הציבור שלו, ובינתיים טוב תעשה המשטרה אם תדאג לחקור אותו בדחיפות. מי שחי מכספי המדינה לא יכול להמשיך להלך אימים על רוב אזרחי ישראל".

ממכינת "בני דוד" בעלי נמסר בתגובה כי "מדובר בתלונה מופרכת וחסרת שחר שמבקשת לסתום פיות. הרב יגאל לוינשטיין זועק את זעקתם ואת כאבם של בעלי נטיות המבקשים להיחלץ ממצבם. מוטב להקשיב לדברי הרב לוינשטיין ולסייע למבקשים עזרה, ולא להצטרף לאלו המבקשים להחניק קולות שאינם חושבים כמותם".

 

18.02.2018

1. פחחחחחחחחח. חבורת מוקיונים (ישראלי)

מי בכלל מסתכל עליכם? חבורת ליצנים שלא שווים את הנייר עליו הוגשה ה"תלונה".

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2018

2. הוא שאמרתי (אנה)

יש להדביר את הרב הנתעב .

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2018

3. לא יעזור כלום (בן יהודה)

האמת תנצח, בזכות אנשים כמו הרב לוינשטין שלא מתכופפים מול הרוחות של הרס, חורבן ותוהו שמנסים לפרק ולקעקע כל קודש וכל חלקה טובה. חיזקו ואמצו כל הפועלים עם קל!

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2018

4. הרב לוינשטיין חזק ואמץ! הוא מגביר שלום ואמת בעולם (יהודי)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2018

5. הרב הנתעב מדבר בדיוק כמו הנאצים (בובת וודו)

יהודונאצי קטן ומכוער.
דתיים, נמאסתם כל כך, הגיע הזמן לעשות לכם טרנספר לרשות הפלסטינית, שהם יסתדרו איתכם.

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2018

6. להגיש תלונה נגד השדר רון קופמן שקרא למגר את הרב! כולל תביעה כספית (מאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2018

7. לתבוע אותם בחזרה על הסתה לרצח (אא)

כי הם גורמים לנערים ונערות לפענח רגשות נעורים הנובעים מהורמונים כמשיכה לבני מינם, ובכך חושפים אותם לאומללות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עיריית תל אביב-יפו צילום: Gili Yaari / Flash 90

"רוצו להירשם": ההטרלה של חברת 'באמונה' לעיריית תל אביב-יפו

קרא עוד