סגור

"השלמתי עם זה - שכבר לא אהיה אישה נשואה"

יש שלב בחיים, שאת צריכה להשלים עם הגורל שלך. אחרי יותר מחמש מאות דייטים, מיליון התרסקויות, כישלונות, וערבים בודדים של בכי, התחלתי לקבל את העובדה שלא אתחתן

אבינועם הרש
יב בתמוז התשעט
,
15 ביולי, 2019 18:55

צילום: shutterstock

בימים האחרונים מגיעים אליי עשרות סיפורי היכרות מרגשים ומיוחדים, אך הסיפור הזה יוצא דופן, ואני שמח לשתף אתכם בו. וכך כתבה לי הגיבורה הראשית:

"היי אבינועם. כנראה בגלל שאין לי פייסבוק ואני פחות בעניין הטכנולוגי, לא שמעתי על סיפורי החתונה שלך. לפני שעה חברה שלי חשפה אותי דרך הווטסאפ, והתרגשתי לראות שיש עוד מקרים כמו המקרה שלנו. ובגלל שהבטחתי אחרי החתונה שאני אפרסם אותו בכמה שיותר במות, והכול עדיין כל כך טרי, אתחיל בבמה שלך:

אין לי דרך אחרת לומר את זה, אבל התייאשתי מלמצוא חתן. בגיל 46 הבנתי, שכנראה האהבה שכל כך חלמתי עליה מגיל קטן, לא תתגשם לי. וכך, צפיתי בעיניים אדומות וכלות, איך שכל האחיות הקטנות שלי, כולל הבני דודות והאחייניות הקטנות, כולן עוקפות ועוקפים אותי בסיבוב, משאירים לי אבק וטעם של תסכול ותקיעות במקום כאילו החיים פסחו עליי.

הגעתי למסקנה שיש שלב בחיים, שאת צריכה להשלים עם הגורל שלך. אחרי יותר מחמש מאות דייטים, מיליון התרסקויות וכישלונות, וערבים בודדים של בכי, התחלתי להשלים עם העובדה שבגלגול הזה, אני כנראה כבר לא הולכת להיות אישה נשואה.

אני זוכרת בבירור את הרגע הזה, שפתאום באמצע העבודה (אני מורה) הרגשתי בהפסקה שכל הכוחות עוזבים אותי, הרגשתי סחרחורת, ושלא נשארו לי בגוף שום אנרגיות. הלכתי לסגנית, ואמרתי לה שלא אוכל להיכנס לשיעור הבא. משם נסעתי לחוף פלמחים, ישבתי מול הים, ולא הפסקתי לבכות עד הערב.

מרוב עייפות ותשישות נרדמתי. התעוררתי לאור פנסים של טרקטורון, שעליו נסע פקח רשות הטבע והגנים. הוא שאל אותי אם אני בסדר, ואמר לי שלמרות שמדובר בגן לאומי, אולי זה לא רעיון כזה טוב שבחורה כמוני תישאר לבד בלילה, ואם ארצה אני מוזמנת לנסוע איתו עד לחנייה של המכוניות.

בדרך הוא ראה את העיניים האדומות והנפוחות שלי ושאל אותי: 'את בטוחה שהכול בסדר איתך? עברת תקיפה או משהו?', ואני רק עניתי לו בייאוש: 'כן, החיים תקפו אותי. ואז משום מקום, הכול נפתח לי ואמרתי לו: 'ככה נראית רווקה בת 46 שהשלימה עם הגורל שלה'.

הוא מסתכל עליי באופן מוזר כזה ואמר לי: 'את יודעת, אני לא מכיר אותך, ובטח תחשבי שאני מטורף כי אין לי מושג בכלל מה את מחפשת, אבל לפני שבוע אח שלי הגדול הגיע לארץ לחופשה קצרה של חודש. הוא בן 50, מנהל בית ספר בארצות הברית, וגם הוא התייאש לגמרי מלנסות להתחתן'

ואז הוא חייך ואמר לי: 'מה את אומרת? אולי נארגן לכם איזה דייט של מיואשים?'

אפילו לא חייכתי כשהוא אמר לי את זה, ורק השבתי: 'לא נראה לי, אבל תודה'. מזועזעת מעצמי על החשיפה ועל המקום המסכן שהגעתי אליו. לשותפתי בדירה אני לא נחשפת ככה, אז לאדם זר?

אבל אז חשבתי לעצמי, רגע, אם הוא מנהל בית ספר, אז אולי לפחות אגוון את החיים שלי ואסע לשליחות, או אנסה סתם לשנות את המקום שלי...פתאום האח הזה נראה לי מעניין.

אמרתי לו: 'אתה יודע שגם אני מורה?'

עכשיו תורו היה להיות מופתע. ואז הוא אמר לי: 'וואלה? אז אולי באמת כדאי להיפגש עם אח שלי. מעבר לחופשה שלו הוא הגיע לארץ לחפש מורים לבית הספר שלו. ממש כדאי לך. משלמים שם הרבה כסף וזה גם אתגר לא קטן ו...אם תרצי, אח שלי אמור להגיע בעוד חצי שעה ולאסוף אותי. מוזמנת לראות אותו'.

אלא שאז פתאום נזכרתי כיצד אני נראית, וביקשתי לדחות את ה'פגישה הזו', לקחתי את המספר וקבענו להיפגש מחר ולדבר אך ורק בענייני עבודה. כמובן שהתייחסתי לפגישה הזו כאל דייט לכל דבר, ולמרות שניסיתי להגיע עם אפס ציפיות, לא הצלחתי להשתיק את הפרפרים בבטן.

כשהגעתי לפגישה נדהמתי מהבן אדם. לא הבנתי איך אדם כל כך משכיל, מעניין ומרתק, נשאר עדיין רווק. מחשבה מצחיקה נוכח העובדה שזה בדיוק מה שהוא חשב עליי. אקצר ואומר, שהרקע החינוכי המשותף שלנו, גרם לפגישה הראשונה להיות מוצלחת במיוחד, לאחר שנה שבה לא הצלחתי לעבור את הפגישה הראשונה מחמת חוסר עניין. התחלנו לצאת, ואחרי חודשיים החלטנו לסגור, כאשר נגור בעזרת השם בשלוש שנים הבאות בקהילה שלו בארצות הברית, ואחר כך נחשב מסלול מחדש. אני כמובן לא יכולה להצטרף לבית הספר שלו, אבל הוא סידר לי משרה אחרת בהוראה.

ורק לחשוב, שאם לא הייתי כל כך בדיכאון, עד שהייתי חייבת ללכת לחוף פלמחים ולבכות עד הערב, הייתי יכולה לפספס אותו.

אז למה כתבתי לך?

כי בכל פעם שאני שומעת על רווקה או רווק שכבר בטוחים שבעולם הזה הם כבר לא הולכים להתחתן, בא לי לחבק אותם, ולספר להם את הסיפור של הבחורה שכבר הפסיקה להאמין, ומתוך הדמעות והייאוש גילתה שאין יאוש בעולם כלל.

אני מבקשת מאוד, שתעביר לי מספרי טלפון של בחורות שצריכות חיזוק, ורוצות לדבר איתי באופן אישי, כי זה מה שקיבלתי על עצמי לאחר החתונה. אז דרישת שלום מלוס אנג'לס הרחוקה, ומקווה שתרמתי את חלקי. בכ"א תמוז אגב, נחגוג את יום הנישואין הראשון שלנו".

 

 

הבין באיחור שהיא האחת עבורו - ועשה את הבלתי ייאמן

 

16.07.2019

1. וואוו מדהים (אבי)

סיפור מטלטל ממש.
ראשית אני שמח עבור המיועדת שלנו. שנית זה מראה כל כך בעצמה את חוזק המשפט "אין יאוש בעולם כלל"

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

2. כ"א תמוז בשלושת השבועות. איך יכול להיות יום נישואין ??? (מבולבלת)

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

3. ה"כימיה" של הבכי.... (משה אהרון עו"ד)

בס"ד.
הנס שבבכי.

הדמעות הן כגשם זלעפות
מהארץ לשמים.
הם עולים למעלה למילה
עד כסא הכבוד.
.מרווים כל גזר דין
לעיתים לפורר ולמחוק אותו כליל ..
לפיכך שערי דמעה לעולם לא ננעלו.
והם פתוחים וגם פתוחים כפוטנציאל
לשנות כל גזירה.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

4. נוסח מתוקן..... (משה אהרון עו"ד)בס"ד

הכימיה שבבכי או במילים אחרות הנס שבבכי


הערת מבוא : אם להיות בכיין בחיים רק כלפי האלוהיםהדמעות הן כגשם זלעפות
מהארץ לשמים.
הם עולים למעלה למעלה
ועד כסא הכבוד.
מכויילים להרוות כל גזר דין או גזירה
לעיתים לפורר ולמוחקם כליל ..
לפיכך שערי דמעה לעולם לא ננעלו.
והם פתוחים וגם פתוחים כפוטנציאל
לשנות כל גזירה.

דווח על תגובה לא ראויה
16.07.2019

5. תגובה ל3 (יוסף)

ספרדים לפי הרב עובדיה מתחתנים עד תשעת הימים בפרט למי שלא קיים פריה ורביה.ממש מרגש......

דווח על תגובה לא ראויה
17.07.2019

6. גם אני התחתנתי בגיל 49 וזכינו לבן זכר (ישתבח שמו ויתעלה)

אכן אין יאוש בעולם כלל ולא משנה הגיל … רק להתחזק באמונה ובעבודת המידות.
בשורות טובות לכלום.

דווח על תגובה לא ראויה
17.07.2019

7. תזונה טבעית לשני בני הזוג עזרה להבאת ילדים גם בגיל הזה. (בדוק!)

פירות, ירקות, קטניות, דגנים מלאים ואגוזים חיים.

נדרש להוריד לחלוטין את מוצרי החלב מהתפריט.

עובד מדהים!

דווח על תגובה לא ראויה
17.07.2019

8. ממש מחזק! (מיואשת)

בכל הכתבות מספרים על נשים בנות 23 מיואשות.
סוף סוף סיפור שמרומם אותי ובאמת נותן תקווה!
תודה על השיתוף

דווח על תגובה לא ראויה
18.07.2019

9. ל-7- סליחה על החטטנות, יש לחברה מבוגרת פשוט רווקה ורציתי לברר-האם זה עם טיפולי פוריות\הקפאת ביציות או באופן טבעי? אני פשוט ניסיתי לעודד אותה כבר כמה פ (חסוי)

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

10. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (Khane)

יום טוב ברכות לך את כל החברים "כאן לקרוא את ההערה ברגע זה אתה צריך להיות בר מזל מאוד לבוא לקרוא את החדשות הטובות על עדותו של חיי.
שמי הוא Moin חאן מסעודיה, אבל כרגע חיים בסינגפור, לפני כמה ימים הייתי קורא באמצעות תגובה בבלוג כמו זה כאשר חיפשתי אתר ייעוץ נישואין כדי לעזור ליישב עם אשתו לשעבר שלי.
סיפרתי על משבר היחסים שלי והוא הציע לי ליצור קשר עם מוסלמי חזק רעה גלגלית איות, הוא נקרא ד"ר אודואה. אני מעולם לא האמנתי על אהבה לאיית חלק לפני אבל בגלל האהבה יש לי את האישה לשעבר שלי אני רוצה אותה בחזרה בכל האמצעים האפשריים.
נתתי לנסות ליצור קשר עם כתובת הדוא"ל Dr.Oduduwa כפי שנתן לי ידידי. זה אני שולח הודעה של ברכות כדי לתת לו לדעת את הכוונה שלי ליצור קשר לתקשר איתו. בהודעת הדואר שלי הסברתי את כל בעיות היחסים אני פונה
ד"רoduduwa הבין ואמר שהוא יעזור לי להחזיר אותה תוך 7 ימים. הייתי סקפטי בהתחלה, אבל האמנתי לו שהוא איש של המילה שלו.
סיפקתי את כל הפריטים הנדרשים לאיית הכרח הנדרשים כדי להפוך את הכישוף לחלק אהבה פעיל.
רק היום השני של אהבה קסם כישוף התפילה. קיבלתי שיחת טלפון מאשתי לשעבר, היא דיברה איתי יפה והיא אמרה שהיא מצטערת על הרבה זמן שהיא עזבה אותי, שהיא מוכנה ומוכנה לחזור הביתה לחיות איתי. הייתי כל כך מאושרת בלב שלי וקיבלתי את התנצלותה והיא הבטיחה לחזור הביתה ביומיים הבאים.
היום היא כאן איתי עכשיו כשאני חולקת את עדותי בחיים. עם זאת, אני מאוד ממליץ Dr.Oduduwa אהבה איות הורים כדי לעזור לך לשחזר את בן הזוג שאבדו אהבה, אהבה לאיית להפסיק את ההליכים גירושין המשפט, קסם קסם קסם כדי להחזיר את בעלה לשעבר או אשתו. גם כמה צמחי מרפא מוסלמיים לבריאות טובה זיקפה חזקה, טבעת מוסלמית קמיע מוסלמי עבור כוח, תהילה ועושר.
לנסות את זה היום ואת הנישואים שלך יהיה מלא אהבה, טיפול ואמון יותר מאי פעם.
קשר אישי של Dr.Oduduwa: {dr.oduduwaspellcaster@gmail .com}

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

11. תגובה ל-9: כן, גם ללא טיפולים. תזונה זו מחזירה למערכת ההורמונלית את נעוריה (בשמחה)

התזונה מחייבת את הגבר והאישה והיא כוללת:
- פירות, ירקות, אגוזים, שקדים וזירעונים חיים (70% מזון חי)
- קטניות ודגנים מלאים מבושלים וירקות שלא ניתן לאכול חי.
- הימנעות מוחלטת מחלב ('משגע' את המערכת ההורמונלית)

- חלופות ללחם חיטה (עברה הרבה שלבים של הנדסה גנטית לכן לא מומלץ. גם לא חיטה מליאה): כוסמין, שיפון, שיבולת שועל, טף, שעורה וכו'

- לצמצם למינימום (ואפשר גם להימנע) מבשר עוף דגים.
-להימנע לחלוטין ממשקאות קלים וחריפים ומזון מעובד ותעשייתי.

להתחיל את הבוקר בפירות (מנגו, אבטיח, פירות קיץ וחורף) ואגוזים חיים שקדים וזירעונים.
- רצוי הרבה גזר בצורות שונות והרבה עלים ירוקים כמו: חסה, כרוב, פטרוזיליה.

היו משפחות שאחרי 7-10 שנים ילדו ילד\ה בריא ושלם.
היתה מישהי אחרי 10 הפלות! היא הפסיקה טיפולים ונתבקשה ל'וותר' על ילד וקודם לשקם את המערכות שלה ו6 חדשים של יישום התזונה, מבלי שתכננה, ילדה ילד מקסים.

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

12. מרגש בטירוף (חילוני)

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

13. שבוע טוב (אני)

אני שמחה שאני לא נשואה ואין לי ילדים. יש פה במדינה מערבולת מטורפת נוראה מזוויעה שמדרדרת את העם כולו בצורה נוראה כולם כל האליטות למעלה מעורבות. אני לא רוצה שהם יהיו מעורבים בזה יבצעו מעשים נוראים ידרדרו. אני מאמינה באלוהים וחרדו מימנו מימשפטו . מי יודע מה הוא חושב עלינו. כל לקחי השואה והגלות נעלמו. אין לי ילדים יופי לא נורא בגלגול הבא שמקווה שיהיה ידידותי לסביבה כמו שחייתי רוב חיי שהיו בסדר לא כמו המערבולת המטורפת של היום. לא תמיד צריך להביא ילדים.שבוע טוב

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

14. אדם מאמין יודע שהכל אפשרי (דוד)

ספרי ההסטוריה מלאים בסיפורי נסים על טבעיים וכל אדן מאמין יודע שהשם הוא כל יכול.
את יכולה להתחתן עם בחור מצוין ואף להקים משפחה. ממש כך !
תתפללי, תאמיני, וחפשי עזרה / מאמנת אישית
ותצליחי
אמן

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

15. לו עדית ילדים מוקדם(בלי בןזוג) כי הייתר תפל וזמני (תפתחי את הראש)

גברים רוצים שתחפשי גבר אבל את לא צריכה לחפש אף אחד. גבר רוצה אותך בשביל..... ואת יכולה לעדות לעצמל את כל זה בלי צורל בגבר. ותחשהי על סה

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

16. ל-2 זה בטח לועזי... (יהודי)

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2019

17. התרגשתי עד שמעות !!! (שבת שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
27.07.2019

18. נישואין (יעקב)

את צריכה לשמוח שאת לא נשואה אולי אם היית נשואה היה לך בעל רע כתוב בתורה כל מה שעושה השם הכול לטובה אי אפשר לדעת חשבונות שמים תחשבי שזה לטובה אין רע מאת השם אם היית נשואה אולי בעלך היה עושה לך צרות את לא יכולה לדעת כל מה שעושה השם הכול לטובה זה לא לרעתך שאת לא נשואה את לא יכולה לדעת אם זה לרעתך או לא תחשבי שזה לטובה הכול לטובה כל מה שעושה השם הכול לטובה את לא צריכה להיות עצובה בגלל זה

דווח על תגובה לא ראויה
28.07.2019

19. ככה זה כשבוררים (אני)

צריך להתפשר. אם את חושבת שכבר לא תצליחי לבנות בית לפחות תלדי ילדים כדישתהיה לך משפחה . בהצלחה

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

20. האמנם (הילה)

הסיפור מרגש אך קשה מאוד להאמין
האם זה אמיתי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

התלמידות מוחות על פיטורי ראש האולפנית צילום: באדיבות המצלמת

ראש אולפנית ישורון פוטר - ההורים והתלמידות מוחים

קרא עוד