משפחת החייל שנרצח תרמה ציוד החייאה

בטקס סיום קורס חובשים של איחוד הצלה בערד, תרמו בני משפחתו של רון קוקיא הי"ד שני תיקי החייאה חדשים. "יצילו חיים במקום בו נלקחו חייו של בננו", אמר האב

חדשות כיפה
כא באדר התשעח
,
08 במרץ, 2018 16:01
בועז קוקיא מעניק תיק החייאה למתנדבי איחוד הצלה

בועז קוקיא מעניק תיק החייאה למתנדבי איחוד הצלהצילום: דוברות איחוד הצלה

בני משפחתו של החייל רון קוקיא הי"ד, שנרצח בערד בסוף נובמבר 2017, תרמו אתמול (ד') שני תיקי החייאה למתנדבי איחוד הצלה בערד. את התרומה העניקו בני המשפחה בטקס סיום קורס חובשים של הארגון בעיר וחניכת אמבולנס חדש.

חובש איחוד הצלה, אבי אלחיאני, שקיבל את אחד מהתיקים שנתרמו היה איש רפואת החירום הראשון שהגיע לטפל ברון ז"ל. "עבורנו זו סגירת מעגל", אמר בועז קוקיא אביו של רון. "בחרנו להנציח את רון במקום בו הוא נרצח על ידי הענקה של ציוד שיציל חיים במקום בו נלקחו חייו של בננו". בועז קוקיא גם התכבד בגזירת הסרט בטקס חנוכת האמבולנס החדש.

באירוע הצטרפו 15 חובשים חדשים מערד, כסייפה וערערה לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. המתנדבים החדשים סיימו הכשרה בת חצי שנה והוסמכו כחובשים. הם יפעלו בערד ובסביבותיה, ויעניקו טיפול רפואי מהיר לחולים ופצועים עד הגעת צוות אמבולנס למקום.

ראש העיר ערד, עו"ד ניסן בן חמו, בירך את המתנדבים החדשים ואמר: "הגעתי להביע את הכרת התודה של תושבי העיר למתנדבי איחוד הצלה שיוצאים בכל שעה ובכל מזג אוויר להציל חיים. הדבר היפה הוא שיושבים פה מתנדבים חילונים ודתיים יהודים וערבים שהמשותף להם היא הפעילות להצלת חיים. תודה לכם ובהצלחה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אליהו בירנבוים צילום: באדיבות המצולם

"על אף שבתי הכנסת נסגרו, המקוואות לא נסגרו בעולם"

קרא עוד