יו"ר האופוזיציה בנתניה הצטרף לרשימתו של שטבון

הרצל קרן, מוותיקי הפוליטיקאים בנתניה, הצטרף למפלגתו של חבר הכנסת לשעבר והמועמד לראשות העיר. "החלטתי לאחד כוחות למען התושבים"

חדשות כיפה 19/03/18 19:20 ג בניסן התשעח

יו"ר האופוזיציה בנתניה הצטרף לרשימתו של שטבון
הרצל קרן ויוני שטבון, צילום: MJProd

יו"ר האופוזיציה במועצת העיר נתניה, הרצל קרן, מייסד סיעת "למען נתניה", הודיע אמש (א') על הצטרפותו לרשימתו של המעומד לראשות העיר, יוני שטבון. לאחר שנים רבות כחבר מועצה וכמועמד לראשות העיר לשעבר, הודיע קרן בכנס משותף: "החלטתי לאחד כוחות למען תושבי העיר" .

לדברי קרן, "כפי שאתם יודעים, בבחירות האחרונות התמודדתי בעיר וקיבלתי כרבע מהקולות שלכם. אין זה סוד ששאפתי והתכוונתי לרוץ לראשות העיר גם בבחירות הקרובות. אני מאמין שפעם ראשונה מזה עשרים שנה ניתן יהיה לעשות מהפך בראשות העיר נתניה. 

"לאחר בחינה של יחסי הכוחות הפוליטיים בעיר, הסקרים, והאווירה הציבורית הקיימת בנתניה, הגעתי להכרה שאיחוד כוחות שלי עם יוני שטבון בהתמודדות לראשות העיר הם שיובילו למהפך. יוני שטבון יהיה ראש העיר הבא של נתניה. אני מאמין שעם הניסיון הרב שלי, ועם כל התכונות הטובות של יוני, הרצינות, המקצועיות, החדשנות, הרעננות, וכושר המנהיגות שהוא מביא אתו, יוני יהיה ראש העיר מצוין לתושבי העיר נתניה", הוסיף.

שטבון הודה לקרן, ואמר: "אני רוצה להודות לידידי, הרצל קרן, על שותפות אמתית ועל התמיכה בי, עבור תושבי נתניה. הרצל מביא אתו ניסיון רב בניהול המערכת העירונית".

קרן הסביר בדבריו כיצד תראה הרשימה למועצת העיר: "ברשימתנו החדשה, יהיו צעירים וצעירות המביאים עמם משב רוח חדש ומרענן, בשילוב עם נציגי ציבור ותיקים ומנוסים. אני יודע שרשימה זו הינה משאלת לב של כל תושבי העיר – וכל אחת ואחד מכם יוכלו להזדהות אתה. זו תהיה הרשימה הגדולה ביותר במועצת העיר בבחירות הקרובות".

שטבון הבהיר אף הוא כיצד הוא רואה את אופי הרשימה: "כראש עיר הבא של נתניה בע"ה, ובניגוד למצב הקיים היום, התעקשתי על כך שהשותפים שלי לדרך יהיו אנשים ונשים ישרים, כאשר טובת הציבור עומדת לנגד עיניהם בלבד. הרצל קרן הוא שליח ציבור – נקודה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר