סגור

סינגל חדש ליונתן רזאל: "עשה למען"

יונתן רזאל מוציא סינגל חדש ששמו "עשה למען", היכנסו והקשיבו לו כאן! וגם: כמה מילים לקראת הימים הנוראים והשנה החדשה שיונתן רזאל רוצה לומר לכם

חדשות כיפה
טו באלול התשעז
,
06 בספטמבר, 2017 16:54
יונתן רזאל

יונתן רזאלצילום: אוהד רומנו

הנה אנחנו שוב באלול נצבים לפני ה' כעבד לפני רבו, כבן לפני אביו, מתחננים מבקשים: רוצים לפתוח דף חדש... רוצים, רוצים, אך לא יכולים לבד! הלב עדיין אטום. אבא!
ובתוך התפילות והתחנונים והניסיון לבחור ולהיבחר לחיים - מחפשים כל זכות, כל נקודת אור, ואם לא זכותנו, אז זכות אבותינו, זכות עמנו, זכות הגעגועים לביתך, ואם לא אלו – אז, כבודך. עשה למען שמך, למענך!
בגמרא כתוב דבר מבהיל – שאף הקב"ה מתפלל (ואוו!!) ומה הוא מתפלל ? יהי רצון מלפני שיגולו רחמי על מדותי - ואנחנו מצדנו מזכירים... מעלים את זיכרוננו לפני ה' כדי שהכל יתהפך, כמו "עתר" זה ("את" חפירה ) שמהפך את האדמה... ומצמיח בה חיים חדשים.
"שובה אלינו בהמון רחמיך"
עברה שנה מאז ששיתפתי אתכם בשירים שנשזרו לאלבום החדש שלי.
ועכשיו, כמו שאומרים  "לקראת סיום" - אני שולח את "עשה למען"... מקווה שייתן כח לתפילות, שילווה את הימים והלילות, הסליחות והכפרות, השמחות והתקוות, שיפתח שערי שמים עד למחילה השלמה ואיתה לתוך שנה טובה ומתוקה!
שולח ברכתי, ברכת הדיוט, לשנה טובה ומתוקה, שתחל שנה וברכותיה, בפרטיות ובכלליות, שנזכה להיפגש כולנו בבית-המקדש בקרוב ממש (ואני מקווה להיות שם עם תזמורת הלוויים) ולגאולה שלמה, אמן!

שלכם, 
יונתן עדי רזאל הלוי 
ירושלים – אלול  ה'תשע"ז 

 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עופר כסיף צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ח"כ עופר כסיף הותקף באכזריות ע"י שוטרים | "בלתי מתקבל במדינה דמוקרטית"

קרא עוד