סגור

השר אריאל בתגובה ראשונה לבנט: "לא שמעתי שמצוות פרו ורבו נעלמה מהתורה"

שר החקלאות ויו"ר האיחוד הלאומי אורי אריאל תקף את השר בנט על דבריו בנוגע לקבלת ח"כ הומו למפלגה. בדברים שאמר בכנס 'צורבא דרבנן' הוא התייחס גם למשבר השבת: "אי אפשר להסכים שממשלת ישראל תאשר תחבורה ציבורית בשבת"

משה ויסטוך
כו באלול התשעז
,
17 בספטמבר, 2017 20:02
תוקף את בנט. השר אריאל

תוקף את בנט. השר אריאלצילום: ללא קרדיט

לאחר שתיקה של מספר שעות שר החקלאות מהבית היהודי-האיחוד הלאומי אורי אריאל, היה הראשון שהגיב הערב (ראשון) לדברי השר בנט בדבר האפשרות שח"כ הומו ישתלב ברשימת המפלגה.

"לא שמעתי שמצוות פרו ורבו נעלמה מהתורה", אמר השר אריאל בכנס 'צורבא דרבנן שנערב בישוב יד בנימין במעמד הרב יהושוע שפירא, הרב בן ציון אלגזי ורבנים נוספים.

בכך הוא התייחס בעקיצה מרומזת כלפי יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, שאמר מוקדם יותר היום בראיון לגלי צה"ל כי הוא אינו פוסל קבלה של ח"כ מהקהילה הלהט"בית לשורות מפלגתו, "מבחינתי אנחנו לא קבענו מגבלות לחברי כנסת ואנחנו עושים כל הזמן חושבים ושינויים במהלך הזה...אני חושב שיש פה תהליך חברתי של שינוי בחברה הישראלית. הותקפתי לפני כחודשיים בנושא הזה, יש מנעד דעות בחברה הדתית וצריך לכבד את כולם". 

על משבר השבת, בדגש על הכוונה להסדיר את משחקי הכדורגל בשבת, אמר אריאל כי זה "חשוב שלתורה תהיה השפעה על החיים הציבורים וכשיש מצווה לשמור על השבת, הכוונה לשמירת שבת גם בפרהסיה הישראלית".  לכן הוא הוסיף, "אי אפשר לאשר פורמלית שמשחקי כדורגל יתקיימו בשבת וגם אי אפשר להסכים שממשלת ישראל תאשר תחבורה ציבורית בשבת".

על המשבר כביכול בנושא מתווה הכותל שבוטל על ידי הממשלה, לא מעט ביוזמתו וביוזמת ח"כ בצלאל סמוטריץ', הוא ציין כי ימשיך להילחם בדריסת רגלם של התנועה הרפורמית במקום הרבנות הראשית.

17.09.2017

1. לא שמעתי ששמור את יום השבת נעלמה מהתורה (חכם חנוכה)

ומה תגיד על השרה שקד?

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2017

2. שאורי אריאל ילך להקים מפלגה קיקיונית עם אלי ישי (יובל)

קיצוני שמחובר רק לישיבות הקו

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2017

3. זה בסדר, גם הבית היהודי קיקיונית (א)

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2017

4. זה הזוי שיו"ר מפלגה דתית שוקל למנות ח"כ הומו (שי)

השתגענו?!

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2017

5. על ינאי פרישר שמעת? (גם הומו גם פרו ורבו)

וזאת מול ממסד מכשיל

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2017

6. הכל אפשרי (שאלתיאל)

הרי הוא יכול לשכב עם אם פונדקאית מהודו או אפילו מבלונדינית גבוה מבלרוס. או לאמץ. מה הקשר לפרו ורבו? ואני לתומי חשבתי שמה שיטריד את אריאל זה דווקא עיניין המשכב זכר (איכס ) אבל במחשבה שניה הרי הרמבם אישר לזיין אשה בתחת (כמובן בהסכמה ) למטרת שימור המשיכה ושלום בית. ומכאן שגם במשכב רגיל אתה עשוי לצאת עם קקא על הזין. יואיל השר אריאל לפרט מה בדיוק מטריד אותו. וכן כידוע עברה אינה עברה אלא אם ישנם שתי עדים. כך שמניין לנו שההומו עסק במשכב זכר? אולי הוא הומו בלי משכב זכר? אולי הוא בכלל שוכב עם לסבית (ךשם שמיים שניהם ) בעודו מפנטז על חברו הזכר או על הזמר ריקי מרטין, אולי?

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2017

7. זה לא קשור לפרו ורבו (אביבית)

זה להכניס למפלגה דתית מישהו שמצהיר שהוא עובר על מצוות הדת.
אבל מה אכפת לי. אני מזמן הפסקתי להצביע לבית היהודי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הכי מסוכן. פאב צילום: shutterstock

איך נדבקים בקורונה: משרד הבריאות פרסם את הפעילויות המסוכנות ביותר להידבקות

קרא עוד