חדשות כיפה

חושפת התלונות נגד סלומינסקי: תגובה תומכת מראשי המפלגה והקהילה, הייתה עוזרת לנפגעות להגיש תלונה

חגית מוריה גיבור, חושפת התלונות נגד ח"כ סלומינסקי, מגיבה לסגירת התיק נגדו וטוענת, כי תגובת ראשי המפלגה והקהילה הדתית למתלוננות היתה מתנערת, ובכך פגעה בבטחונן וגרמה להן לסרב להגיש תלונה על הטרדה מינית

חגית מוריה גיבור

חגית מוריה גיבורצילום: מתוך הסרטון

חושפת התלונות נגד ח"כ סלומינסקי, חגית מוריה- גיבור, מגיבה היום לידיעה כי היועמ"ש החליט לסגור את התיק נגד חבר הכנסת, בעילה של חוסר ראיות מספיקות: "לצערי הנשים הדתיות שנפגעו מחבר הכנסת סירבו להגיש תלונה. המחיר האישי, המשפחתי והקהילתי שהן הרגישו שידרשו לשלם היה כבד מדי. יש לתהות האם תגובה קצת פחות מתנערת ויותר תומכת מראשי המפלגה וראשי הקהילה הדתית, בה יש לסלומיאנסקי כח רב, הייתה תורמת לתחושת הביטחון של הנפגעות ואולי עוזרת להן להחליט אחרת בנוגע לתלונה".

מוריה-גיבור כבר כתבה בעבר בפוסט חריף ונוקב, כי היא מאשימה את ראשי הציונות הדתית ובראשם את שר החינוך נפתלי בנט, על כך שנושא הפגיעות המיניות בתוך המגזר אינו עומד בראש מעייניהם. בפוסט כתבה מוריה-גיבור: "כמה חבל שבמילות הפתיחה, בחר ראש המפלגה להלל ולשבח את ועדת חוקה ואת העומד בראשה. חבר מפלגתו. שיש כרגע חקירה בעניינו על עשרות נשים שהוטרדו מינית על ידו. אבל כבר הבנו היטב. כסף, קומבינות וכח במקומות הנכונים זה הרבה יותר חשוב מאיזו פגיעה מינית פה ושם". בכך התייחסה לדברי השר נפתלי בנט על ח"כ סלומינסקי, בוועידה פנימית של הבית היהודי.

03.12.2017

1. "עשרות נשים שהוטרדו" ואף אחת לא הגישה תלונה???? (מאיר)

נראה לי שחובה להעמיד לדין את חגית מוריה גיבור על הוצאת דיבה. היא טוענת שיש עשרות נשים שהוטרדו, ולא נמצאה אפילו אחת שמסכימה להגיש תלונה? די... כנראה שזה סיפור כמו של הרב הריסון. חובה למצות עם חגית מוריה גיבור את הדין, כדי למנוע מקרים נוספים בעתיד של תלונות שוא שיכולות להרוס חיים של גבר, מבלי שהנשים המתלוננות ישלמו על כך שום מחיר.

דווח על תגובה לא ראויה
04.12.2017

2. אל תאשימי כסף וכוח. זה לא העניין. (משה71)

אני לא מקבל ממנו כלום, ובכל זאת אני מאוד מרוצה מהתגובה של הנהגת הציבור. עם כל הכאב וההבנה למצבן של הנפגעות, ועם כל הרצון להביא על עונשו מי שמגיע לו כך, יש עדיין מספיק אנשים שלא מזדהים עם משפטי שדה בגרסת הלינצ'טרנט. אי אפשר להתנער מאדם רק בגלל שנפתחה כנגדו חקירה.

דווח על תגובה לא ראויה
04.12.2017

3. הנחה שצריכה הוכחה (צמאה)

במצב שנוצר דווקא נשים מעודדות פרסום, אך כנראה שלא היה כלום
וגב' חגית תפסה טרמפ לא נכון.
ומי אמר לה שזה בגלל התנערות ראשי המפלגה והקהילה. האם כל חשוד הוא כבר בחזקת אשם?

דווח על תגובה לא ראויה
05.12.2017

4. הייתי מוסיף את השיקול מאד חזק שזה לא הוגן שיפגעו בנציג פוליטי על סמך ספק (יהודה)

נציג פוליטי הוא שליח ציבור והוא נכס של הציבור כל עוד אין וודאות שחטא זו תהיה פגיעה גדולה בציבור ששלח אותו אם רוצים להדיחו על סמך שמועות. אנחנו רגישים לזה במיוחד כיוון שיש חשש שהנושא הזה של פגיעות מיניות הפך לכלי נשק פוליטי. האם מה שעשו לינון מגל היה צודק? האם מי שטענו נגדו פעלו בתום לב? או שרצו להשתמש בזה כדי לפגוע בכוח הפוליטי שלו.
אם היה מנגנון של פיצוי כספי בהליך שקט וענייני ללא הדחה מתפקיד, זה היה יכול להיות פתרון סביר בעבירות קלות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בית המחבל שדרס את החיילים בשומרון לאחר שנהרס צילום: דובר צה"ל

צה"ל הרס את בית המחבל שדרס שני חיילים בשומרון

קרא עוד