סגור

איכות השירות: 92% מרוצים מהרישום לנישואין

המועצות הדתיות דורגו במקום הראשון בסקר שביעות רצון שנערך בקרב עשרות משרדי ממשלה. סניף הרישום בתל אביב זכה לממוצע גבוה על ידי הזוגות שביקשו להתחתן דרכו

חדשות כיפה
יז בטבת התשעח
,
04 בינואר, 2018 16:23
חתונה

חתונהצילום: shutterstock

דו"ח איכות השירות הממשלתי לציבור של רשות התקשוב, המודד את רמת השירות הממשלתי, דירג את סניפי רישום הנישואין במועצות הדתיות במקום הראשון בקטגוריית שביעות רצון כללית מרמת השירות (92%), מבין עשרות משרדי ממשלה ויחידות סמך שנבחנו בסקר.

בולטת במיוחד באיכות ורמת השירות הייתה המועצה הדתית בתל אביב, עם ממוצע גבוה שניתן על ידי הזוגות הנרשמים לנישואין בעיר, בפרמטר של קלות ויעילות תהליך הרישום.

משרדים ויחידות נוספות שדורגו במקומות גבוהים בקטגוריות השונות הינם רשות התאגידים (91%) הרשות לזכויות ניצולי שואה (90%), המשרד לשירותי דת, משרד הביטחון, משטרת ישראל, משרד הקליטה והמוסד לביטוח לאומי.

הסקר המקיף נמדד במשך תקופה ארוכה על ידי תצפיות ומדידת זמני קבלת השירות הפרונטלי, סקרי שביעות רצון וראיונות שטח עם לקוחות שנערכו על ידי סוקרי רשות התקשוב הממשלתית. הסוקרים בדקו בין השאר את חווית הביקור בסניף, משך זמן ההמתנה בתור, רמת הטיפול בפניות, מקצועיות העובדים ויעילות התהליך.

יו"ר המועצה הדתית בת"א, אלדד מזרחי, בירך על ממצאי הדו"ח, ואמר: "אנחנו שמחים מאוד על תוצאות הסקר המחמיאות לרמת רישום הנישואין בארץ. להיות ראשונים ברמת השירות זה הישג גדול, אליו חתרנו בשנים האחרונות ואשר מחייב גם להמשך.

"אין ספק כי המהפך בתודעת השירות והשינוי התפיסתי אצל נותני השירות בהם הצבנו את האזרח במרכז, מביאה להגברת אמון הציבור בנו. ואני משוכנע כי הדבר יתרחב גם לשאר תחומי שירותי הדת במדינת ישראל".  

04.01.2018

1. בזכות צוהר (אלי)

מאז הקמת צוהר קרו הרבה דברים טובים...ב
קנאת רושמי נישואין תרבה נגישות ושירות

דווח על תגובה לא ראויה
04.01.2018

2. ואולי צריכים לשאול אחרת? (sh)

עבור זוג שבא להירשם לנישואים, שמבקש שירות ליום המאושר בחייו, אנשים כאלה שמגיעים עם הכי הרבה אנרגיות טובות ושימחה, וגם מצד אלה שנדרשים לתת להם שירות - השירות כרוך במאמץ מינימלי ואין המון עומס של לקוחות ---
איך קורה ש- 8% לא מרוצים? במשימה כ"כ פשוטה במה כבר אפשר לפשל?
בסיטואציה כזו אמורים להיות 98.5% שבעי רצון, זה באמת לא כזו משימה כ"כ גדולה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בצלאל סמוטריץ' צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הירי בלוד | "אבדן עשתונות ערכי של המשטרה והפרקליטות"

קרא עוד