בן כספית תוקף את עיתונאי הארץ: "שרץ מסוגו צריך להיות מטופל"

בטור שכתב גדעון לוי בהארץ, השווה העיתונאי בין יעקב ברדוגו לבן כספית, האחרון לא נשאר חייב ותקף אותו בתכנית הרדיו שלו עם ינון מגל ואמר: "מדובר בטרול, בחיפושית זבל שמפלסת את דרכה לאורך השנים בתעשיית השלום"

חדשות כיפה 13/02/22 14:03 יב באדר א'

בן כספית תוקף את עיתונאי הארץ: "שרץ מסוגו צריך להיות מטופל"
גדעון לוי. מגן על שדמי, צילום: פלאש 90. אמיר לוי

סערת הדחתו של יעקב ברדוגו מגל"צ מסרבת לגווע, בטור שכתב גדעון לוי בהארץ, ביקר האחרון את הדחתו של ברדוגו מהתחנה הצבאית, וכתב "אודה ואבוש: אהבתי. כי אצל ברדוגו ידעת שזאת לא עיתונות טובה, אבל הצגה נהדרת. לא היה רגע דל. הכתבים הצבאיים מפיצים הרבה יותר תעמולה, שקרים ובדותות מברדוגו, אבל להם כולם מאמינים. מגישי האמצע הנחשבים, גם הם מגויסים למדי ובעיקר משעממים עד".

בהמשך השווה לוי בן סגנונו של ברדוגו לזה של כתב מעריב "בן כספית מנבל את פיו לא פעם ומגויס כל כולו לעניין אחד, שנאת נתניהו, ואותו איש לא ידיח, וטוב שכך.".

כספית: שרץ מהסוג שלו צריך להיות מטופל ולא בכפפות של משי

הביקורת של עיתונאי השמאל לא עברה באופן חלק, ובתכנית הרדיו של בן כספית עם ינון מגל ב 103FM , השתלח בן כספית בגדעון לוי על ההשוואה שעשה בינו לבין ברדוגו. ואמר "שרץ מהסוג שלו צריך להיות מטופל ולא בכפפות של משי. בדרך כלל לטרולים אני לא מגיב, אבל פה מדובר בטרול, בחיפושית זבל שמפלסת את דרכה לאורך השנים בתעשיית השלום".

כספית לא עצר שם והוסיף לרתוח על לוי "כל מה שצריך לעשות הוא להלוות כסף ולשלם לו כדי שימשיך להמשיך להכפיש אותי, רק כדי לראות את הבעת המבוכה על פני השופרות - גדעון לוי נגד בן כספית? זה אומר שאנו צריכים להיות בעד בן כספית, מה עושים עכשיו?".

ינון מגל שאל את בן כספית: במה הסגנון שלך טוב משל ברדוגו?

שותפו לתכנית ינון מגל ענה לכספית: "הוא אמר שאתה לא יותר טוב מברדוגו בשפה שלך, בהתנהגות שלך, בסגנון. קראת לו חיפושית זבל, במה הסגנון שלך טוב משל ברדוגו?"

בן השיב לו בנחרצות: "אם אני צריך לבחור לעצמי אויב, אז גדעון לוי זה האיש. רק תמשיך, חיפושית זבל קטנה. סגנון זה עניין של טעם, הוא טען שאותי אף אחד לא ידיח ואני מודח די סדרתי. הוא משווה אדם ש־36 שנה עוסק בעיתונות נטו, לא הוצנח לשום תפקיד אלא התחיל במדור הספורט של מעריב והבאתי אחלה סיפורים שם. יש 5 ספרים, 300 כותרות ראשיות שהרעידו את המדינה לכל הכיוונים, קמפיינים, שליחות בארה"ב, תפקידים, מריבות, צעקות, נפילות, פשלות, עבודה, עיתונות. משווה את זה לעסקן? הוא פשוט ירה לעצמו ברגל".

 

מגל סיכם את דבריו של בן כספית ואמר: "אין ימנים, חזרנו לגלי צה"ל היפה והטובה של פעם. סוף סוף ישראל היפה, אין בעיה של סגנון, אין דיבורים לא יפים, ישראל נהדרת, זה מה שרצינו. איפה כל יפי הנפש שמדברים על חופש הביטוי? בא שר ביטחון ועושה כבשלו בתוך התחנה והעולם שותק. תסביר לי מה אני לא מבין. מה קורה פה?". 

חברים, ממליץ לא להתרגש. חיפושית הזבל הזו תטופל בהמשך

בציוץ בטוויטר כתב בן כספית  "אותו אף אחד לא ידיח", כותב היום גדעון לוי עלי, בהשוואה לברדוגו. אז ראשית, חברים, ממליץ לא להתרגש. חיפושית הזבל הזו תטופל בהמשך. אני מוכן לשלם ללוי כדי שימשיך להכפיש אותי, רק כדי לראות את המבוכה על פניהם של הביביסטים. פתאום, הם באותו צד עם ההוא שקרא לטייסי חיל האוויר "רוצחים"

בשרשורון הזה נטפל רק בעובדות. לו בדקת, מר לוי, היית יודע שהודחתי לפחות 3 פעמים: מהחינוכית, אחרי 12 שנות פעילות חברתית אינטנסיבית, מגל"ץ ("פרשנינו" אצל רפי רשף), ומכל פעילות טלויזיונית בשנים האחרונות (בדוק מדוע לא הופעתי בשום ערוץ). במילים אחרות, אתה אדיוט.

 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר