סגור

מפלגתו של סער נגד נתניהו בסרטון חדש

גדעון סער ומפלגתו "תקווה חדשה" מתחייבים בסרטון חדש, שיגבילו את כהונת ראש הממשלה לעד שמונה שנים. "ראש ממשלה בישראל יכול לכהן היום עד אין סוף"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ה בטבת התשפא
,
20 בדצמבר, 2020 18:55
רצים ביחד. סער ושאשא ביטון

רצים ביחד. סער ושאשא ביטוןצילום: יח"צ

חבר הכנסת לשעבר והפורש ממפלגת הליכוד, גדעון סער, פרסם הערב (א') סרטון חדש, בו מתחייב כי מפלגתו, "תקווה חדשה", תפעל להגבלת מספר שנות כהונת ראש הממשלה. בחשבון הפייסבוק שלו, כתב: "מנחם בגין עליו השלום אמר :"שלטון ממושך הוא סכנה לחירות האומה ומוסר בניה...שלטון ממושך הוא רע מעיקרו". אנחנו מתחייבים להגבלת כהונת ראש הממשלה עד-8 שנים. מקסימום".

מאז הכריז על הקמת המפלגה החדשה, מפלגתו של סער זוכה למגמה חיובית ביותר בסקרים עם ממוצע של כ-20 מנדטים בבחירות הבאות, והיא הופכת להיות המפלגה השנייה בגודלה לאחר הליכוד. 

לפני כשבוע וחצי הכריזו השר לשעבר, ח"כ יועז הנדל וח"כ צבי האוזר כי הם מצטרפים למפלגה הטרייה, ואמרו כי סער הוא האיש המתאים ביותר להוביל את מדינת ישראל. "'דרך ארץ' מודיעה היום על הצטרפותה לתנועה של גדעון סער, ועל תמיכתה במועמדותו לראשות הממשלה בבחירות הקרובות".

בשבוע שעבר הצטרפה אל סער, ח"כ יפעת שאשא-ביטון. בהודעה משותפת לשניים, נכתב כי במקרה שסער יעמוד בראשות הממשלה לאחר הבחירות, "גדעון סער יעמוד בראש הרשימה והתנועה ויהיה מועמדה לראשות הממשלה. ח"כ שאשא-ביטון תהיה מ"מ וסגנית יו"ר התנועה החדשה ותוצב במקום השני ברשימה בבחירות לכנסת, לכשתתקיימנה. בממשלה בראשות סער תכהן יפעת כמ״מ ראש הממשלה וסגניתו ותעמוד בראש קבינט חברתי, שיוביל את העשייה בתחומים החברתיים, בדגש על חינוך, בריאות, פרנסה ורווחה". 

20.12.2020

1. סער (חיים)

הימים הבאים יוכיחו כמה מנדטים וככל שהזמן יעבור מספר המנדטים ילך וירד .אל יתהללך חוגר כמפתח .זכור מה קרה לבנט .אולי תקום עוד מפלגה ואז את תשתה את המנדטים שלך וביבי ימשיך להיות עם 28 עד 35מנדטים

דווח על תגובה לא ראויה
20.12.2020

2. בזמן שכולם קשקשו נתניהו חיזק את הכלכלה את הביטחון את יחסי החוץ. (יהודה)

רק הליכוד בראשות נתניהו

דווח על תגובה לא ראויה
20.12.2020

3. תקופת ראה"מ (יעקב)

ההצעה הועלתה בזמנו על ידי בנימין נתניהו בתחילת כהונתו הראשונה משום מה לא היה רוב בכנסת.אז לא מחדשים לנו שום דבר חדש כל בחירות מעלים את ההצעה על ידי מפלגה אחרת.

דווח על תגובה לא ראויה
20.12.2020

4. מה יש להם עוד להגיד (ליכודניק)

חוץ מלקשקש על נתניהו.אולי קצת תוכן.ממש רדודים

דווח על תגובה לא ראויה
20.12.2020

5. חוסר בדמוקרטיה (א)

אם רוב הציבור בוחר באותו ראש הממשלה אפילו אלף פעם, למה שגדעון סער יגיד להם אם הבחירה שלהם חוקית או שיש מגבלה על הנציג שלהם?
בדמוקרטיה הולכים לפי הרוב ואם זה מה שהרוב רוצה זה מה שצריך להיות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

היישוב גבעת אסף. ארכיון צילום: מרים אלסטר/פלאש 90

בדרך לאישור: החוק להסדרת ההתיישבות הצעירה יוגש מחדש

קרא עוד