סגור

3 מיליון ישראלים קיבלו את המנה השניה של חיסון הקורונה. "מציל חיים"

משרד הבריאות מפרסם את הנתונים העדכניים של מבצע החיסונים, ומהם עולה כי אתמול חוסנו 157,000 איש, מתוכם כ 80,000 קיבלו את החיסון הראשון. שר הבריאות על המחסור בחיסונים: "המלאי של פייזר ייגמר ונעבור למודרנה. לא מבין את הפאניקה"

חדשות כיפה
י באדר התשפא
,
22 בפברואר, 2021 7:38
תחנת חיסונים ניידת בחוף הים בתל אביב, אתמול

תחנת חיסונים ניידת בחוף הים בתל אביב, אתמולצילום: Tomer Neuberg/Flash90

מבצע החיסונים "חוזרים לחיים" ממשיך והבוקר (ב') משרד הבריאות מפרסם את הנתונים העדכניים, ומהם עולה כי עד כה ניתנו כ-7.5 מיליון מנות חיסון וכי 2.6 מיליון ישראלים זכאים לתעודת מתחסן. 

157,000 איש התחסנו אתמול, מתוכם כ-80,000 קיבלו את החיסון הראשון. עד היום 4,377,000 בני אדם קיבלו חיסון ומתוכם כמעט 3 מיליון קיבלו גם את החיסון השני. שר הבריאות, יולי אדלשטיין, כתב הבוקר: "פותחים שבוע חיסונים עם נתונים מעודדים: יותר ויותר אנשים מבינים: חיסון מציל חיים. לכו להתחסן!". 

צילום: ללא

אתמול פורסם כי ייתכן מחסור בחיסונים החל מעוד שבועיים, והבוקר בראיון לכאן חדשות, ניסה אדלשטיין הרגיע: "עדיין העניין הזה לא סופי. אנחנו במבצע חיסונים מדהים וכשנגיע לכ-5 מיליון מתחסנים המלאי של פייזר ייגמר ונעבור למודרנה - שזה אותו חיסון עם תוצאות לא פחות טובות. לא מבין את הפאניקה בעניין".

על חגיגות הפורים והגבלות שייתכן ויוטלו אמר השר כי הוא מעריך שיוטל עוצר לילי: "היום הממשלה תחליט סופית. אנחנו מקבלים דיווחים על הזמנות למסיבות ועלייה במכירת משקאות חריפים. אני חושב שלצערי לא יהיה מנוס מהגבלות. יכול להיות שהכיוון הוא עוצר לילי".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

חזרה לשגרה: אין זום ואין מסכות

קרא עוד