שני תלמידי ישיבה נהרגו בערב החג בדרכם לשמח קשישים

איתן פלמר וברכיה יצחק סוסלוביץ' היו בדרכם לקרית מלאכי, אך נהרגו כשרכבם התנגש ברכב אחר. בסניף אריאל בבית שמש ניסו לעכל את הבשורה המרה: "איתן היה מדריך דומיננטי שהחניכים שלו היו קשורים אליו. ברכיה ארגן את הפעילות בשמחת תורה"

משה ויסטוך
כג בתשרי התשעח
,
13 באוקטובר, 2017 11:33
זירת התאונה סמוך לקרית מלאכי

זירת התאונה סמוך לקרית מלאכיצילום: איחוד הצלה

חג עצוב עבר על חניכי תנועת הנוער אריאל מסניף בית שמש, כשניים מבוגריו נספו ערב החג (רביעי) בתאונת דרכים בזמן שעשו את דרכם  לשמח אנשים מבוגרים בקרית מלאכי.

השניים, איתן פלמר וברכיה יצחק סוסלוביץ' בני ה-18, הם גם תלמידי ישיבות ההסדר אור עציון וקרני שומרון. בתאונה שאירעה בכביש 383, בין כפר הרי"ף לכפר מנחם, נפצעו  3 צעירים נוספים בני 17 עד 20 במצב בינוני וקשה לבתי החולים איכילוב וקפלן.

חניכיהתנועה שנסעו באוטובוס שמעו על התאונה הקשה ותוצאותיה כשכבר הגיעו לקרית מלאכי. סמזכ"ל תנועת הנוער אריאל, דביר עמיאור, סיפר ל-ynet על ההתמודדות הלא פשוטה: "הקומונר כינס את החניכים וסיפר להם על התאונה. הוא אמר שהחברים שלהם נפצעו, אבל הם לא ידעו מה קרה. הם התלבטו איך צריך להמשיך, אבל הם חשבו שהרצון של חברים שלהם היה לנסוע לשמח אחרים, אז הם צריכים לעשות את זה. החבר'ה גילו הרבה כוחות נפש, הם שמחו ורקדו למרות העצב על חברים שלהם. במוצאי שבת עדכנו אותם ששניים מהחברים נהרגו, והתגובות היו קשות".

על הנספים הוא אמר: "איתן היה מדריך דומיננטי שהחניכים שלו היו קשורים אליו. הוא התלבט אם להיות קומונר בסניף והוא נשאר בקשר עם הסניף גם אחרי שסיים. ברכיה היה אחראי על ההתנדבות של החבר'ה הבוגרים וארגן את הפעילות בשמחת תורה בקריית מלאכי".

13.10.2017

1. שיבדקו להם את המזוזות (יצחק)

דווח על תגובה לא ראויה
14.10.2017

2. אבל... אבל.. אבל... הר"מ אמר לנו בבית ספר ששליחי מצווה אינם ניזוקים! (לוראן)

מעניין איזה עוד לוקשים מכרו לנו...

דווח על תגובה לא ראויה
14.10.2017

3. ל2 - הגמרא במפורש אומרת ש... (אלמוני)

שהכלל 'שלוחי מצווה אינן ניזוקין' אינו תקף במקומות סכנה וכל הכבישים בחזקת סכנה (כך אמר הרב דרוקמן בהלוויה).
אבל אתה אתה טוקבקיסט, אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה.

דווח על תגובה לא ראויה
15.10.2017

4. למהההההההההההההההההההה (shuli)

איך יתכן שהוא היושב במרומים נתן להם למות. ואין אחד בעולם כולו שיודע אם יש חיים אחרי המוות. שהרי אף אחד לא חזר אחרי המוות. כל כך עצוב. יהיי זכרם ברוך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דיון במשרד הבריאות צילום: הותר לשימוש

אופטימיות זהירה: קצב ההתפשטות היומי של הקורונה נמוך מהצפוי

קרא עוד