מלחמה באירופה

בתום מבצע מורכב: גופתו של רומן ברודסקי בדרך לישראל

שלושה ימים אחרי שנהרד בשל טעות בזיהוי, במשרד החוץ מודיעים כי גופתו של רומן ברודסקי בדרך לישראל, מחר בשעות הבוקר צפוי ארונו של רומן ז״ל לצאת בטיסה מיוחדת מיאש-רומניה ולהגיע ארצה

חדשות כיפה 03/03/22 19:27 ל באדר א'

בתום מבצע מורכב: גופתו של רומן ברודסקי בדרך לישראל
רומן ברודסקי, צילום: פייסבוק

לאחר מאמצים רבים של נציגי משרד החוץ, זק״א אנשי חב״ד וחברת הקבורה מנוחה לעד, גופתו של המנוח רומן ברודסקי ז״ל תועבר היום (ה') בשעות הערב, מאוקראינה למולדובה ומשם לרומניה. מחר בשעות הבוקר צפוי ארונו של רומן ז״ל לצאת בטיסה מיוחדת מיאש-רומניה.

ברודסקי, די ג'יי שהתגורר לאחרונה באוקראינה. הותיר אישה וילדים בני שלוש ושש. לפי דיווח שהתקבל בשגרירות, אשתו של ההרוג נפצעה. הם נורו בעיר בילה צרקווה שבאוקראינה, 84 ק"מ דרומית לבירה, בזמן שנסעו מקייב על מנת להצטרף לשיירות האוטובוסים המאובטחות בכדי לצאת מגבולות אוקראינה. הודעה נמסרה למשפחתה ומשרד החוץ מאשר את הידיעה. האזרח היה בדרכו לגבול עם מולדובה.

ראש הממשלה, נפתלי בנט ספד לו וכתב: "קיבלתי בצער את הבשורה הקשה על מותו של רומן ברודסקי, אזרח ישראלי, באוקראינה. בשם כל אזרחי ישראל, אני רוצה לשלוח תנחומים לאשתו, לילדיו ולמשפחתו של רומן ז"ל, בארץ ובאוקראינה. אנו ממשיכים לעשות הכל כדי לסייע לישראלים לשוב הביתה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר