סגור

סופית: השבעת הממשלה בראשון | ח"כית בליכוד: "סער ובנט -טפילים על אורגניזם"

הוועדה המסדרת אישרה כצפוי את מועד השבעת הממשלה שתתקיים ביום ראשון הקרוב ב-16:00. בנט ולפיד, יציגו את הרכב הממשלה, ההסכמים ותאריך החילופים | חברת הכנסת דיסטל אטבריאן תקפה את ראשי המפלגות: "מעלו באמון הציבור ולקחו קולות מהימין לשמאל"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כט בסיון התשפא
,
09 ביוני, 2021 10:48
לפיד ובנט. ההשבעה תהיה בראשון

לפיד ובנט. ההשבעה תהיה בראשוןצילום: Olivier Fitoussi/Flash90     

הוועדה המסדרת בראשות חברת הכנסת קארין אלהרר אישרה  הבוקר (ד') את בקשת יו"ר הכנסת יריב לוין וקבעה כי ישיבת מליאת הכנסת לבחירת יו"ר כנסת, השבעת וכינון הממשלה, תיערך ביום ראשון הקרוב בשעה 16:00.

הדיון ייפתח בהצגת זהות ראש הממשלה וזהות ראש הממשלה החליפי, קווי היסוד של ממשלת החילופים, הרכבה, חלוקת התפקידים בין השרים, מועד החילופים, וזהות השרים בעלי הזיקה לראש הממשלה וזהות השרים בעלי הזיקה לראש הממשלה החלופי. נפתלי בנט ויאיר לפיד יציגו את הדברים.
 

הנדל ואורבך

הנדל ואורבךצילום: נעם מושקוביץ, דוברות הכנסת


בהתאם לתקנון הכנסת, הדיון על כינון הממשלה הוא דיון סיעתי, ועל כן ישנה מסגרת זמן של תשע דקות לכל סיעה. הוועדה אישרה את ההצעה של אלהרר וקבעה מסגרת זמן לדיבור לראש הממשלה החליפי יאיר לפיד וליו"ר האופוזיציה העתידי בנימין נתניהו של 15 דקות לכל אחד מהם. ההצעה אושרה בתמיכת 17 חברי כנסת ללא מתנגדים. 
 

חברי הכנסת דיסטל אטבריאן וקרעי בדיון

חברי הכנסת דיסטל אטבריאן וקרעי בדיוןצילום: נעם מושקוביץ, דוברות הכנסת


בתום הדיון יתקיימו ההצבעות על בחירת יושב ראש הכנסת, כינון הממשלה ולאחר מכן תתקיימנה הצהרות האמונים של ראש הממשלה, ראש הממשלה החליפי והשרים. 

במהלך הדיון בוועדה המסדרת, תקפה חברת הכנסת מהליכוד גלית דיסטל אטבריאן את יו"ר ימינה ותקווה חדשה: "אנחנו משחקים לבד במגרש, לכם יש שחקנים כמו התקשורת, הפרקליטות והצמד גדעון סער ונפתלי בנט שהם כמו טפילים על אורגניזם, מעלו באמון הציבור ולקחו קולות מהימין לשמאל".


09.06.2021

1. גלית היא (המעניש)

הגבלס של נתניהו

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2021

2. הנדל (א)

כמה שאתה צבוע בבחירות שעברו את וחברך לסיעה לא הצבעתם להקים ממשלה כי הם מקבלים תמיכה מהערבים הפעם בממשלה שתקום הערבים ישבו בממשלה ואותך זה לא מענין מה קרא למה הפעם אתה נותן יד מה הבטיחו לך תתביש לך אתה עוד קורא לעצמך איש ימין כולכם שקרנים רוצים רק כיסא

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2021

3. סיכוי לראש ממשלה עם כיפה וכל לובשי הכיפות נעמדים לצד ביבי (ביבי זה ישו החדש)

לא משנה מה הוא יעשה, לא משנה כמה זיגזגים ייצאו לו מהפה או כמה פרובוקציות - אתם יותר נאמנים לאיש הזה מלאידיאולוגיה או לשאר העם.

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2021

4. בנט ולפיד (Sarug)

נכון שבנט מכר את נשמתו בשביל תאווה עצמית להיות ראש ממשלה ,

ונכון שליאיר לפיד אין שום כישרון , מלבד להנחות תוכניות טלוויזיה

אבל חבל על התסכול ,ואין מה להשמיץ אותם .

תזכרו שהקב"ה מנהל את העניינים ,ורק הוא מחליט מי יהיה ראש ממשלה

כל הרעות שהלוואי שלא יבואו עלינו ,זה לעורר אותנו לחזור בתשובה.


דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2021

5. כולם יתגלו במערומיהם (מאיר -עברי אנכי)


כל אנשי הצווארון הלבן, הבכירים, הדתיים והלא דתיים - המושחתים, הרמאים, המשוחדים, הגנבים והנואפים, אלה החיים על גב אחרים והעושים עוול - בכל משרדי הממשלה והמשרדים בארץ ישראל, כולם יתגלו במערומיהם. הקדוש-ברוך-הוא יגלה את כולם, חלק בתקשורת, חלק בשקט וחלק בייסורים ומחלות. הקדוש-ברוך-הוא מזכך את העולם ומכין אותו לגאולה ומשיח. אנחנו נמצאים בתקופה של זיכוך של עם ישראל. היום הכל מתגלה, יש מצלמות והקלטות בכל מקום. מי שידיו נקיות ישמח וירקוד. מי שידיו לא נקיות, מי שחוטא ועושה דברים לא טובים – שיתקן מהר מהר מהר. אם לא, בזמן הקרוב יתגלה במערומיו ובבושה גדולה מאוד מול כל התקשורת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שגב נגד סגל צילום: פלאש 90

מולי שגב זועם: "עמית סגל חושב שאנחנו עובדים אצלו"

קרא עוד