סגור

מהומות בשמעון הצדיק: הרשימה המשותפת תוקפים את סמוטריץ' ובן גביר| צפו

חברי מפלגת הציונות הדתית הגיעו לסיור בשכונת שמעון הצדיק וחטפו קריאות גנאי ותקיפות מצד ערביי השכונה וחברי כנסת מהרשימה המשותפת | סמוטריץ': "אזרחי ירושלים נמצאים במצור וזו בושה וחרפה"

מתן ליונס, חדשות כיפה
כח באייר התשפא
,
10 במאי, 2021 15:35
מהומות בשמעון הצדיק

מהומות בשמעון הצדיקצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיע היום (ב') לסיור בשכונת שמעון הצדיק, שייח' ג'ראח עם חברי מפלגתו לכבוד יום ירושלים. בעקבות הגעתם לשכונה החלו עימותים קשים כאשר התושבים הערבים וחברי כנסת מהרשימה המשותפת ביניהם עופר כסיף, איימן עודה ונוספים - מנסים למנוע מחברי הציונות הדתית להיכנס לשכונה. כוחות הביטחון, משטרה ולוחמי משמר הגבול הדפו את הדחיפות בניסיון לשמור על חברי הכנסת מהציונות הדית ולאפשר להם לממש את זכותם הפרלמנטרית לבקר בשמעון הצדיק. 

ח"כ סמוטריץ' אמר בהגעתו לשכונת שמעון הצדיק: "ההיסטוריה חוזרת. בכל פעם שמדינת ישראל מנהלת משא ומתן ושיחות כניעה עם הערבים שכופרים בזכות קיומנו - הטרור, שנובע מתקווה, משתולל. כך היה בהסכמי אוסלו שהתפוצצו לנו בגל טרור, וכך גם היום כשתומכי הטרור הופכים ללשון מאזניים ולממליכי מלכים במדינת ישראל.", סמוטריץ הוסיף "הלגיטמציה שנותנים ממש כעת לעבאס ותומכי הטרור מתהפכת על אזרחי ישראל.

הציונות הדתית בשכונת שמעון הצדיק

הציונות הדתית בשכונת שמעון הצדיקצילום: הציונות הדתית

"אזרחי ירושלים נמצאים במצור וזו בושה וחרפה. דווקא ביום ירושלים, היום בו חזרנו לחבלי המולדת בירושלים, בשומרון וביהודה ירושלים תחת מתקפה." תקף ח"כ סמוטריץ' "מי שנותן לתומכי המחבלים לגיטמציה להיות חלק ממשלת ישראל-  שלא יתפלא שהמחבלים מרימים ראש נגד עם ישראל."

בדבריו קרא ח"כ סמוטריץ' לאנשי הימין בממשלת בנט-לפיד המתגבשת להימנע מהרכבת ממשלה זו: "גדעון, נפתלי אל תזרקו את האידולגיה הימנית בחבירה למי שממש היום משלהב את ההמונים ומעודד את האלימות המטורפת נגד יהודים."

"גדעון, זאב, שרן, יועז, נפתלי, איילת, מתן, עידית, ניר. תסתכלו על טובת מדינת ישראל- תעצרו את החרפה." אמר סמוטריץ'

10.05.2021

1. תתעוררו (מאיר)

מי שהביא אותנו למצב הזה זה היהודים השמאלניים/ערב רב שמעדיפים שנאה עצמית על פני שנאת האוייב והפוליטיקאים שמעדיפים את הכבוד ותאוות הממון על חשבון האמת והצדק, מי שהגדיר את עצמו כימין: ליברמן, סער, בנט, יהדות התורה, שס, הליכוד עוצמה יהודית וימינה ניצחו בגדול אך כרגיל המיעוט: מרץ, עבודה, כחול שחור ואין עתיד בתוספת מפלגות ערב/פלסטינאים רוצים לייצר מציאות הפוכה בסיוע התקשורת מערכת המשפט ויצר ההרס העצמי.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

2. מסן כסיף (רחמי עליו)

לא יאומן איך יהודי יושב מבלי למצמץ עם ערבים תומכי טרור - פשוט חולי נפשי מכן כמה הוא מבולבל.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

3. תל אביב אחותי (ב.)

תל אביב, אחותי, תתעוררי.
יש לך אחים בירושלים. אל תשכחי אותם.

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2021

4. סמוטריץ גורר את הציונות הדתית לתהום (מוטי)

מה סמוטריץ רוצה מנפתלי בנט וגדעון סער? הרי מי שמנהל את המדינה הזו הוא ביבי נתניהו והאיש הזה מראה מה בדיוק היחס שלו לעניין זכותם של יהודים לחיות בירושלים ולקיים את הפולחן שלהם במקום המקדש. זוהי עובדה שהר הבית סגור לביקור יהודים, ששוטרים מאפשרים למוסלמים לעשות שם מה שבראש שלהם ושיהודים מותקפים גם במערב העיר.
אז בשם איזה רעיון שני מנהיגי הימין הללו צריכים לתמוך בנתניהו?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב מאזוז, תוקף את סמוטריץ'  צילום: Flash90

הרב מאזוז נגד סמוטריץ': "מגיע לו עונש"

קרא עוד