סגור

המשטרה נערכת לעוצר הלילי - אלה מיקומי המחסומים

לקראת תחילת העוצר הלילי בפורים, המשטרה מפרסמת את מיקומי 24 המחסומים שיתפרסו ברחבי הארץ ומתגברת את הכוחות שיאכפו את תקנות הקורונה במהלך סוף השבוע

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
יב באדר התשפא
,
24 בפברואר, 2021 18:10
אכיפת הסגר

אכיפת הסגרצילום: דוברות המשטרה

המשטרה נערכת לקראת תחילת העוצר הלילי לתוקף, במסגרתן תגביר באופן משמעותי את פעילות הפיקוח והאכיפה ברחבי הארץ, ותפעל לאכוף את התקנות וההגבלות למען שמירה על בריאות הציבור באמצעות מחסומים בצמתים מרכזיים וסיורים בתוך הערים והשכונות. 

החל ממחר בערב ובמהלך סוף השבוע, יפרסו שוטרי אגף התנועה 24 מחסומים בפריסה ארצית, אשר יפעלו בין השעות 20:00 ועד לשעות הבוקר בכל אחד מימי הפורים.

פעילות המחסומים תתבצע בצירים הבינעירוניים המובילים לערים, אשר יצרו רצף חסימות בין השטח העירוני לבינעירוני, זאת במטרה לסייע בביצוע המשימה הלאומית ומימוש תכלית התקנות והשמירה על שלום הציבור. לצד המחסומים, יפעלו במהלך שעות הסגר מאות ניידות ושוטרים, בביצוע סריקות על כלל הצירים ברחבי הארץ, תוך חסימות מדלגות לאיתור אזרחים שלא יפעלו עפ"י התקנות. 

במשטרה קוראים לציבור להישמע להנחיות ומבקשים להימנע ממפגש מיותר עם השוטרים: "על מנת שנוכל לשמור כולנו על בריאות כלל אזרחי מדינת ישראל. ביחד נוכל לנצח את המגפה". 

מיקומי המשטרה שייפרסו במהלך החג

מיקומי המשטרה שייפרסו במהלך החגצילום: דוברות המשטרה

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השבעת הכנסת ה-24 צילום: Marc Israel Sellem/POOL

מערכת הבחירות עדיין כאן | סיכום השבוע הפוליטי

קרא עוד