סגור

אלקין: "מבחינתנו בן גביר לא יהיה שותף קואליציוני"

השר לשעבר לא חושש ממצב מפלגתו בסקרים האחרונים, "המצב מאוד ברור, אנחנו נמצאים בחלק מהסקרים בשוויון עם לפיד, ובחלקם קצת בפער אחריו". על ח'אן אל-אחמר הוא אומר: "בוודאי שנפנה, זו גם החלטת בית המשפט"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כז בשבט התשפא
,
09 בפברואר, 2021 12:13
זאב אלקין

זאב אלקיןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

השר לשעבר, זאב אלקין, מספר שלוש ברשימת תקווה חדשה לכנסת ה-24, התייחס היום (ג') למצב המפלגה בסקרים, ונראה כי אינו חושש מהסקר האחרון שפורסם אמש בערוץ 20. "כל מי שרואה את השונות העצומה בינו לבין שאר הסקרים מבין שהנושא לראיון פה זה ערוץ 20", אמר בראיון ל-103FM. "המצב מאוד ברור, אנחנו נמצאים בחלקם בשוויון עם לפיד ובחלקם קצת בפער אחריו, בסקרים ובהתאמה לראשות הממשלה גדעון סער מול נתניהו נמצא כמעט בתיקו בשונה מלפיד ובנט שנמצאים בפער יותר גדול". 

בהיותו חבר ליכוד בבחירות בשנה שעברה, קרא אלקין לימינה, לש"ס, ליהדות התורה או לכולן יחד לעשות מעשה ולהגיע להסכם עם עוצמה כמו מהסוג שהליכוד עשה עם זהות. אלקין הסביר את דבריו מהעבר ואמר שמדובר "בבלוק טכני, גם עכשיו הליכוד אומר שסמוטריץ' יהיה חלק מהקואליציה ובן גביר לא". ומה יהיה עם בן גביר היום? "מבחינתנו בן גביר לא יהיה שותף קואליציוני. בליכוד יש מרואיינים שאומרים שכן וכאלה שאומרים שלא. הם צריכים להיסגר".

על מערכת החינוך ומשבר הקורונה, אמר אלקין: "היינו מקיימים דיון רציני ומחליטים. מה שקורה עכשיו זה כאוס, ככה לא מנהלים מדינה. דרך קבלת ההחלטות מאוד חשובה מבחינת אמון הציבור, אבל כשהולכים לבחירות באמצע מלחמה זה מה שמקבלים. השיקול הפוליטי משתלט על כל דרך קבלת החלטות. במקומות הירוקים והצהובים בוודאי שאפשר בהדרגה להתחיל לפתוח את מערכת החינוך. אני רואה שכנראה אחרי הרבה ייסורים ילכו לשם".

בסוף הראיון נשאל אלקין על ח'אן אל-אחמר. "בוודאי שנפנה כי זו החלטה של בית המשפט. יש אנשים שהובילו את תהליך האג, בכירי הרשות הפלשתינית והם לא משלמים שום מחיר על זה. אני חושב שפה מדינת ישראל שוגה לחלוטין".


 

 

09.02.2021

1. זהו אלקין שכנעת אותי להצביע לבן (רמי)

גביר. אם כולם תוקפים אותו סימן שהם מפחדים ממנו. כמצביע ימין זה בדיוק מה שאני מחפש שישמור בקואליציה על מדיניות הימים על בנט הפנטזיונר שמטרתו לפורר את הציונות הדתית אני לא סומך כי הוא בלתי צפוי אז כחלק מהציונות הדתית אני אצביע עצמה.

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

2. צריך לפסול אותך....שר המים וכלום....חצוף (עופר)

צריך לפסול אותך...שר המים והשום כלום......לפעול שתחזיר את כול השכר עבור השר לכלום שהיית....אחראי על המים....חוצפן מי אתם שתפסלו איש ימין........תשקיע מאמץ לפסול את בלד.....חוצפן.

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

3. מבחינתי אלקין עבר לשמאל (איש ימין )

מי שיוצא נגד הימין האמיתי הוא לא אחר מאשר תומך בשלטון השמאל.
נתניהו עשה בשכל שלא הביא לך תיק בכיר ובכך גרם לך להראות את פרצופך האמיתי.
שלום ולא להתראות!

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

4. זהן זה נגמר. סמוטריץ לא יעבור אחוז החסימה. חבל לזרוק את הקול לפח כמידי מערכת בחירות ולהצביע לרשימה קוקיונית שלא עוברת אחוז החסימה ובכך לסכן הקמת ממשלת (ליאור)

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

5. זהן זה נגמר. סמוטריץ לא יעבור אחוז החסימה. חבל לזרוק את הקול לפח כמידי מערכת בחירות ולהצביע לרשימה קוקיונית שלא עוברת אחוז החסימה ובכך לסכן הקמת ממשלת (ליאור)

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

6. זהן זה נגמר. סמוטריץ לא יעבור אחוז החסימה. חבל לזרוק את הקול לפח כמידי מערכת בחירות ולהצביע לרשימה קוקיונית שלא עוברת אחוז החסימה ובכך לסכן הקמת ממשלת (ליאור)

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

7. זהן זה נגמר. סמוטריץ לא יעבור אחוז החסימה. חבל לזרוק את הקול לפח כמידי מערכת בחירות ולהצביע לרשימה קוקיונית שלא עוברת אחוז החסימה ובכך לסכן הקמת ממשלת (ליאור)

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

8. זהן זה נגמר. סמוטריץ לא יעבור אחוז החסימה. חבל לזרוק את הקול לפח כמידי מערכת בחירות ולהצביע לרשימה קוקיונית שלא עוברת אחוז החסימה ובכך לסכן הקמת ממשלת (ליאור)

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2021

9. ולן אתם תהיו מחןץ לממשלה (מאיר -עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל אומר תודה

קרא עוד