"אתה מפיץ שקרים": ברוך קרא נגד אבישי בן חיים | צפו

הפרשן המשפטי של חדשות 13 תקף את חברו לערוץ שטען כי משפט נתניהו הוא "הצלחת האליטה", ואמר: "זו לא דעה של פרשן טלוויזיה שיושב בפאנל - זה שקר" | עמית סגל יצא להגנתו של בן חיים: "אבישי אל תיקח ללב, הם לא לרמה שלך"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה 08/02/21 11:55 כו בשבט התשפא

אבישי בן חיים. חטף אש מחברו לערוץ., צילום: פלאש 90
אבישי בן חיים. חטף אש מחברו לערוץ., צילום: פלאש 90

סוער במערכת חדשות 13. הבוקר (ב') התנהל משדר מיוחד שסיקר את המשפט של נתניהו בבית המשפט המחוזי בירושלים, כאשר הפרשן לענייני חרדים של הערוץ, אבישי בן חיים אמר כי התמונות הם "הצלחה אדירה של האליטה להביא את ראש ממשלת ישראל למשפט".

הכתב המשפטי של חדשות 13, ברוך קרא התפרץ לדבריו וקטע אותו: "אני רוצה להגיד משהו שלא נעים להגיד כקולגה, ואני משתדל להיות עדין: הדברים שאתה אומר עכשיו זה לא דעה, זה שקר".

"זו לא דעה של פרשן טלוויזיה שיושב בפאנל", המשיך קרא להטיח כלפי חברו למערכת, "חשוב להגיד את זה אלה שקרים. אני פרשן משפטי. מה שאתה עושה עכשיו באולפן חדשות שאתה עובד בו זה להפיץ שקרים".

הפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל מיהר להגיב בטוויטר לתקרית ואמר: "לא יודע מה יותר דוחה: ההתפארות העצמית כל 15 שניות ״אני פרשן משפטי״, הגידופים כלפי קולגה או הפסיקה ההלכתית ״זו לא דעה, זה שקר״. ועוד מי מדבר, עזריאל קרליבך. אבישי אל תיקח ללב, הם לא לרמה שלך". 

גם יו"ר מפלגת הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ' יצא להגנתו הפרשן לענייני חרדים של ערוץ 13, ואמר: "היום כולנו אבישי בן חיים". 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר