יו"ר מועצת יש"ע אלחייני מצטרף לתקווה חדשה

דוד אלחייני, ראש המועצה האזורית בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע, שידוע בביקורתו הרבה על התנהלות נתניהו הודיע על תמיכה בגדעון סער בבחירות הקרובות: "המקום שחוזר לליכוד של ימי בגין ושמיר הוא תקווה חדשה"

חדשות כיפה 19/01/21 12:17 ו בשבט התשפא

יו"ר מועצת יש"ע אלחייני מצטרף לתקווה חדשה
אלחייני עם אלקין, צילום: דוברות תקווה חדשה

יו"ר מועצת יש"ע וראש המועצה האזורית בקעת הירדן, דוד אלחייני הודיע היום (ג') על הצטרפותו למפלגת תקווה חדשה בראשות גדעון סער בבחירות הקרובות. אלחייני שידוע שמתנגד לנתניהו, לא היסס לתקוף אותו, והבהיר: "אתם מכירים אותי, תמיד אשאר נאמן לדרכי". 

"נתניהו עזב את ערכי הליכוד", אמר אלחייני, "אני לעולם אשאר נאמן לערכים של המחנה הלאומי. כשנתניהו מצהיר על שתי מדינות לשני עמים, כשנתניהו משרטט את גבולות מדינת הטרור הפלשתינית על 70 אחוזים משטחי יהודה ושומרון, כשנתניהו לא מסדיר את ההתיישבות הצעירה ומקפיא את ההתיישבות, כשנתניהו הוליך שולל אותי ואת תושבי בקעת הירדן, הבטיח להחיל את הריבונות הישראלית בבקעה ולא קיים, זה לא ראש ממשלה ימני". 

יו"ר מועצת יש"ע הוסיף כי "יש לי חברים טובים בליכוד, אני אוהב ומחבק אותם, קשה לעזוב את הבית, הבית שכה אני אוהב, אבל נתניהו הרס אותו. גם יצחק שמיר כראש הממשלה ויו"ר הליכוד החליט בזמנו לעזוב את הליכוד כשאיבד אמון בנתניהו וראה שהוא בגד בער כי הימין". 

"המקום הכי מתאים שחוזר לליכוד של ימי בגין ושמיר הוא "תקווה חדשה" בראשות גדעון סער", הכריז אלחייני, "אני מאמין בגדעון, זאב אלקין, יועז הנדל ובחבריהם. מאמין ביושרם, בכנות שלהם להביא תקווה ובשורה למדינת ישראל. אני מאמין במנהיגותו של גדעון סער, נאמנותו לערכי המחנה הלאומי, והוא האיש המתאים ביותר להנהיג את מדינת ישראל בעת הזו". 

"תושבי בקעת הירדן, אתם יקרים לי מכל ואני נאמן לכם ולבחירתכם בי, אני נשאר בתפקידי כראש מועצת בקעת הירדן ויו"ר מועצת יש"ע ומודיע כי בבחירות הקרובות אתמוך ואצביע למפלגת "תקווה חדשה" בראשות גדעון סער".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר