סגור

יאיר גולן: "עמית סגל הוא בורג קטן במחנה הימין הקיצוני-משיחי"

חבר הכנסת ממרץ, מגיב לפרשן חדשות 12, ותוהה "מה כל כך מבהיל את סגל הצעיר בנאום התהליכים, איך הפכתי לאויבו הראשי?". בהמשך טען גולן כי "סגל מייצג ציבור שהגה ומימש את מרב האלימות הפוליטית בישראל", ומי שיעצור אותו יהיו הוא עצמו וחבריו "שבאמת בנו את הארץ ונלחמו עליה"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ו בכסלו התשפא
,
22 בנובמבר, 2020 14:31
ח"כ יאיר גולן

ח"כ יאיר גולןצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בסדרת ציוצים שפרסם היום (א') בטוויטר, תוקף חבר הכנסת וסגן הרמטכ"ל לשעבר יאיר גולן את הפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל, שאיזכר את "נאום התהליכים" של גולן במהלך סוף השבוע האחרון. גולן תהה "מדוע אני אישית מעורר בו כזו חרדה, איך הפכתי לאויבו הראשי, ומדוע הוא חוזר ומשקר ביחס לתוכן דברי, והרי אין לחשוד בו בחוסר הבנת הנקרא או הנשמע?".

"‏סגל הצעיר אינו חשוב", אמר סגן הרמטכ"ל לשעבר, "הוא בורג קטן במחנה הימין הקיצוני-משיחי, מחנה ששלח את סגל לדברר אותו בטלוויזיה כפרשן פוליטי, ומה השלב הבא? ברוך מרזל כפרשן לענייני התנחלויות, איתמר בן גביר פרשן משפטי ומאיר אטינגר פרשן צבאי?"

גולן המשיך לתהות: "‏צריך לומר: מה יותר מסוכן? נאום של סגן רמטכ"ל המצביע על תהליכים מסוכנים בחברה, או מעשי רצח של מחתרת יהודית? מה יותר מסוכן, דברי אמת מוכיחים, או רצח של איש ימין קיצוני במערת המכפלה? מה יותר מסוכן, בחינה אמיצה של מעשינו, או רצח של ראש ממשלה?".

"‏סגל הצעיר", תקף מי שכמעט היה הרמטכ"ל, "אתה מייצג ציבור שהגה ומימש את מרב האלימות הפוליטית בישראל בחמישים השנים האחרונות. אתה מנסה להשליט את הדעות הקיצוניות שלך על כל אזרחי ישראל", והוסיף כי "אני וחברי, אלה שבאמת בנו את הארץ הזו, ואלה שבאמת נלחמים עליה ובונים אותה גם כיום, לא ניתן למשיחיים כמוך להשתלט על סדר היום".

"‏הסכנה לקיומה של ישראל אינה בדברי, אלא במעשי הציבור אותו אתה מייצג, שיחד עם שחיתות שלטונית ממארת, מאיים לחרב את המפעל הציוני, ולתקוע את ישראל לתוך בור תחתית אפל של לאומנות משתלחת, בערות מתקדמת, אלימות מתגברת ואפס תקווה לעתיד טוב יותר", סיכם חבר הכנסת גולן.

חבר הכנסת מתן כהנא ענה לגולן ואמר: "די, יאיר. פשוט די. היית סגן רמטכ"ל והפכת עצמך לגימיק מהלך של פרובוקציות וקללות. כמו ילד שמושך בצמות של ילדות כדי למשוך תשומת לב. הרי אתה לא באמת מאמין שרק אנשי שמאל נלחמו ובנו את הארץ הזו. כמה עוד לקרוע את העם שלנו בשביל לקושש רבע קול?".

22.11.2020

1. אנימזהה תהחליך חמור בו פוליטיקאי רודף איש תקשורת בגלל דעותיו, ומשסה בציבור שלם וחושב שכל המדינה שייכת לו ולחבריו (גם אני מזהה תהליכים)

דווח על תגובה לא ראויה
22.11.2020

2. יאיר גולן שמאל קצוני רדיקלי שונא יהודים (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
22.11.2020

3. יאיר גולן שמאל קצוני רדיקלי שונא יהודים (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
22.11.2020

4. אני גאה להיות משיחית! (גאוה!)

אני מאמינה בביאת המשיח
ואף על פי שיתמהמה
עם כל זה אחכה לו
בכל יום שיבוא

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

דו"ח חדש | זה המגזר עם הכי הרבה מובטלים

קרא עוד