סגור

החל מהבוקר: הפעימה השנייה בתכנית המענקים יצאה לדרך

אחרי שהמענק עבור הילדים חולק בתחילת השבוע, היום תתחיל הפעימה השנייה כשמקבלי הקצבאות יזכו במענק מוגדל של 1,500 שקלים. מחר גם שאר האזרחים הבוגרים יכנסו לסבב המענקים ויקבלו מענק 750 שקלים

חדשות כיפה
יד באב התשפ
,
04 באוגוסט, 2020 7:52
הפעימה השנייה בתכנית המענקים תתחיל היום

הפעימה השנייה בתכנית המענקים תתחיל היוםצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

היום (ג') תתחיל הפעימה השנייה של תכנית המענקים כשמחצית ממקבלי הקצבאות, כ-400,000 אזרחים יקבלו היום מענק מוגדל בסך 1,500 שקלים. החצי השני יקבלו מחר את המענק המוגדל. מדובר במקבלי קצבאות זקנה, סיעוד, ניצולי שואה נזקקים ועוד. 

מחר יכנסו לסבב גם שאר התושבים הבוגרים שיקבלו 750 שקלים לחשבונם. הכסף יועבר אוטומטית לחשבונות הבנק של כל האזרחים שפרטיהם נמצאים בידי המוסד לביטוח לאומי. מי שאין לו חשבון בנק יכול להגיע לאחד מסניפי בנק הדואר ולקבל את הכסף במזומן.

בראשון ושני בוצעה ההעברה הראשונה בתכנית המענקים והמענק עבור 3 מיליון ילדים הועבר. במענק זה קיבלו משפחות עבור כל ילד עד הילד הרביעי 500 שקלים, ומהילד החמישי 300 שקלים עבור כל אחד. המענקים הועברו לחשבונות אליהם מועברים קצבאות הילדים. 

אתמול דווח כי נתניהו בוחן העברת מענקים נוספת לפני תקופת החגים לכלל האזרחים, וכבר מינה צוות בראשות פרופ' אבי שמחון כדי לבחון את כדאיות המענקים. 

מי שפרטי חשבון הבנק שלו אינם מעודכנים, באתר המוסד לביטוח לאומי מדגישים כי אפשר לעדכן את חשבון הבנק במערכת או על ידי חיוג למספרים *8321, 02-5393733 או באתר הביטוח הלאומי.

04.08.2020

1. שקופים (מייק)

יש אנשים שמעמדם בביטוח לאומי שלא עובדים ולא מקבלים קיצבאות והם נופלים בין הכיסאות מן הראוי שיקבלו גם הם מענק כפול, ניחן לאתרם דרך ביטוח לאומי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חיסונים בשיבא צילום: Miriam Alster/Flash90

נתונים מעודדים: הדבקה כמעט אפסית אחרי המנה השנייה של החיסון

קרא עוד