סגור

אחרי 12 שנה - סגן הממונה על התקציבים באוצר עוזב

סגן הממונה על התקציבים, אריאל יוצר, הודיע לממונה על התקציבים, שאול מרידור, על סיום תפקידו לאחר 12 שנות עבודה באגף. "מסיים את תפקידי במשרד האוצר בתום תקופת עשייה ממושכת, בה ניתנה לי הזכות להיות שותף ולהוביל יוזמות, ששינו ושיפרו את פני החברה והכלכלה"

חדשות כיפה
ז באב התשפ
,
28 ביולי, 2020 11:17
משרד האוצר. עוד פקיד בכיר שעוזב?

משרד האוצר. עוד פקיד בכיר שעוזב?צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

סגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר, אריאל יוצר, עוזב את תפקידו לאחר 12 שנים. יוצר החל את דרכו באגף תקציבים בשנת 2008 כרפרנט מקרקעין ותכנון, בהמשך קודם וכיהן כרכז שיכון ובינוי וכרכז תחום הפנים והשלטון המקומי. בשנת 2017 מונה יוצר לתפקיד סגן הממונה על התקציבים לתחומי נדל"ן ושלטון מקומי, וכן לתפקיד יו"ר הותמ"ל (ועדה למתחמים מועדפים לדיור). 

במסגרת תפקידו הוביל אריאל יוצר שורה של רפורמות ושינויים מבניים, בהם: יצירת המודל למתחמי דיור לשכירות ארוכת טווח, הגברת התחרות בשוק המלט, קידום החוק להקמת הקרן לצמצום פערים בשלטון המקומי, גיבוש של עשרות הסכמי גג מול רשויות מקומיות ברחבי הארץ, הובלת דיוני תקציב ואחריות שוטפת על תקציבי משרדי הממשלה - רשות מקרקעי ישראל, מינהל התכנון, משרד הבינוי והשיכון, משרד הפנים, המשרד להגנת הסביבה, נגב וגליל, דתות וירושלים. כמו כן, במסגרת התוכנית הכלכלית להתמודדות עם משבר הקורונה, הוביל יוצר את המהלך לפטור מארנונה עסקית מול משרד הפנים וכלל הרשויות המקומיות בישראל. 

בנוסף לתפקידו כסגן הממונה על התקציבים, בשלוש השנים האחרונות משמש יוצר כיו"ר הוועדה למתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל). בתקופת כהונתו כיו"ר הוועדה, אושרו כ- 200,000 יח"ד. בין  התוכניות המרכזיות, שאושרו: תוכנית קריית שחקים בהרצליה, תוכנית להתחדשות עירונית בקרית משה ברחובות, תוכנית סירקין, תוכנית בן שמן בלוד, ועוד.

שאול מרידור, הממונה על התקציבים: "אני מודה לאריאל על שנות עשייה רבות במגזר הציבורי, בהן פעל לקידום רפורמות ומהלכים רחבי היקף, למען הכלכלה והחברה במדינת ישראל. אריאל פעל תמיד במקצועיות, במסירות ומתוך תחושת שליחות. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

אריאל יוצר, סגן הממונה על התקציבים: "אני מסיים את תפקידי במשרד האוצר בתום תקופת עשייה ממושכת, בה ניתנה לי הזכות להיות שותף ולהוביל יוזמות, ששינו ושיפרו את פני החברה והכלכלה. לאחר שנים רבות בהן הייתי בצומת מרכזי ומעורב בקבלת החלטות משמעותיות, אני חש כי בשלה העת לעבור לאתגר הבא. אני מודה לממונה על התקציבים, שאול מרידור, על השותפות והאמון הרב ומאחל לו ולעובדי משרד האוצר ואגף התקציבים, הצלחה בהמשך הדרך במשימות ובאתגרים הגדולים העומדים בפניהם".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב שטיננזלץ מובא למנוחות צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ברוך דיין האמת: הרב עדין אבן ישראל שטיינזלץ הלך לעולמו

קרא עוד