ראש הממשלה נתניהו לכיפה: "אם זה תלוי בגנץ ולפיד - לא תהיה רבנות בכלל"

ראש הממשלה אומר בראיון לחדשות כיפה כי בן גביר לא שר בממשלתו: "אני לא כהניסט", ויוצא בהבטחה לציונות הדתית: "במידת האפשר אנחנו נביא גם לאיזונים גם ברבנות"

מירב כהן, חדשות כיפה
טז באלול התשעט
,
16 בספטמבר, 2019 10:33
ראש הממשלה נתניהו בראיון בכיפה

ראש הממשלה נתניהו בראיון בכיפהצילום: כיפה

ראש הממשלה נתניהו מסביר מדוע הליכוד הוא "הבית הטבעי של הציונות הדתית", מבטיח לעשות שינויים ברבנות הראשית, טוען שחלת הריבונות בבקעת הירדן זו רק ההתחלה ותוקף את ראשי רשימת ימינה. 

צפו בראיון המלא: 

אתה קורא פעם אחר פעם להצביע לך ולא להצביע לימינה אבל פעם אחרי פעם אתה מפקיר את הצרכים של הציונות הדתית ואתה מיישר קו עם המפלגות החרדיות. יכול להיות שהציונות הדתית דווקא כן צריכה להצביע לימינה? 

"אם ימינה יהיו עוד שני מנדטים או פחות שני מנדטים זה לא ישנה כלום, הם עוברים את אחוז החסימה. אבל אם הליכוד יחסר לו את המנדט או שניים כדי להיות המפלגה הכי גדולה אז תקום ממשלת שמאל. אז לא הימין שומר על הליכוד, הליכוד שומר על הימין. כי אנחנו נקים את הממשלה רק אם יהיה ליכוד גדול, ליכוד ענק. הם יעברו בכל מקרה את אחוז החסימה. אני לא אומר להדיר קולות מהם, זה לא הנקודה שלי. הנקודה היא שיש אנשים שמתלבטים אני אומר להם תצביעו מחל, מסיבה פשוטה כי אנחנו צריכים להיות המפלגה הגדולה. ובשום מקרה אל תבזבזו את הקולות על עוצמה יהודית  שלא עוברת את אחוז החסימה. זה לא לזרוק לפח מאה אלף קולות". 

הציונות הדתית פעם אחרי פעם מוצאת את עצמה בלי באמת מקום אצלך בממשלה. גם ציפי חוטובלי מחכה כבר המון המון שנים להיות שרה, איכשהו היא לא מקבלת מקום על שולחן הממשלה למרות שאתה תמיד אומר שהיא הבאה בתור. אין רב ראשי ציוני דתי,המונופול על הרבנות הראשית ועל מערך הכשרות אצל החרדים- כל הדברים שלציונות הדתית מאד חשוב מהם- איכשהו שוב אתה הולך עם המפלגות החרדיות, ולא מיישם את הדברים של הציונות הדתית? 

"לא ידעתי שאלקין הוא לא מהציונות הדתית, ויולי אדלשטיין שהוא יו"ר הכנסת הוא לא מהציונות הדתית, וציפי חוטובלי שהיא סגנית שר, ותקודם בהחלט, לא מהציונות הדתית- להיפך, זה קשקוש. הבית הטבעי של הציונות הדתית זה בליכוד. אבל עכשיו השאלה היותר גדולה היא זאת- הרי הכל עומד על הכף. אני מצד אחד מביא עכשיו מהפך היסטורי, של הכרה ביישובים ביהודה ושומרון וגם באזורים, בגושים, גם בשטחים שחיוניים למורשת, לביטחון. בקעת הירדן עצמה, כל הדברים האלה הם בהישג ידינו אם אני אמשיך ואוביל את זה עם הנשיא טראמפ".

"תראי מה עשיתי בשלוש שנים האלה אחרי שבלמתי במשך עשר שנים גם למען הציונות הדתית וגם למען מדינת ישראל. בלמתי לחצים שאף ראש ממשלה לא בלם אותם. תחילה מול קלינטון, אחר כך מול אובאמה, לסגת מקווי 67. ועכשיו בשלוש שנים האלה עם טראמפ אני מכשיר את הלבבות לקראת הדבר הגדול, קודם כל בהכרת ירושלים כבירת ישראל, אחר כך בהזזת השגרירות האמריקנית לירושלים, אחר כך בהכרה בריבונותנו ברמת הגולן אחר כך ביציאה מהסכם הגרעין הנורא, ועכשיו הכרה הדרגתית, וזה בא, שמעתם כבר לא היה גינוי לא הייתה התנגדות, הכרה בריבונותנו בבקעת הירדן. ובהמשך בריבונותנו על כל היישובים על השטחים של הגושים על שטחים חיוניים אחרים ועל היישובים גם מחוץ לגושים. אלה הישגים כבירים. הציונות הדתית יכולה לפספס את זה, ולהצביע עוד קול לשקד וסמוטריץ', אנחנו נהיה פחות קול ולא יטילו עלינו, ואז מה יצא- שכל המהפך ההיסטורי האדיר הזה ירד לפח. אז כדי שהמהפך לא ירד לפח, תצביעו מחל. וחוץ מזה היום אני אומר- הליכוד הוא הפך לבית של הציונות הדתית".

"אני היום אני הייתי בבקעת הירדן, אני מאד נרגש מזה. אנחנו החלטנו להקים יישוב חדש במבואות יריחו, והייתה שם אישה רחל שמה. היא אומרת אנחנו היינו מעקורי נצרים, עברנו לשם, בחרנו את המקום הזה כדי לעשות באמת פעילות ציונית. הם התיישבו שם, היא איבדה את בנה באחת ממלחמות ישראל, והם המשיכו והיא אמרה: מצאנו נחמה במה שאנחנו עושים כאן. והיא אמרה לי: תודה לך על מה שאתה עושה למען מדינת ישראל וארץ ישראל. רציתי לחבק אותה, לא, לא חיבקתי אותה, אבל רציתי לחבק אותה כי זה כל כך נגע לליבי. זה תמצית העניין. היא לא אמרה- רגע, אני הולכת להצביע למפלגה הזאת או למפלגה האחרת, היא הבינה, היא אמרה: תמשיך להוביל אותנו עם המנהיגות עם האומץ עם הבינה. אני מצטט אותה. זה בדיוק מה שאני מבקש מאנשים עכשיו. אז אפשר להתווכח על נקודה זו או על נקודה אחרת, אפשר לראות את השני אחוז של הכוס שהם לא מלאים, אבל ברור שאני ממלא את הכוס." 

לא מפחד לתקוף את ימינה

לא מפחד לתקוף את ימינהצילום: כיפה

אתה מסתכל על הסוגיה של הרבנות הראשית כעל חצי הכוס הריקה, אבל לציונות הדתית אלה דברים שהם מאד חשובים. יו"ר הכנסת אדלשטיין בריאיון אצלנו בכיפה אמר שזו אחת הביקורות המרכזיות שלו על הליכוד שבאמת בגלל שאתם הבית של הציונות הדתית ואיכשהו אתם תמיד נותנים את הדברים האלה לחרדים, במקום לציונות הדתית. יכול להיות שזה החטא שלך כלפי הציונות הדתית? 

"זה לא חטא שלי כי אני מאד מעריך את הציונות הדתית, ובמידת האפשר אנחנו נביא גם לאיזונים גם ברבנות. אבל אני רוצה להגיד לך משהו- לא תהיה רבנות בכלל, אם זה תלוי בגנץ ולפיד מה את חושבת שהם יעשו? איך אומרים, הם מדברים על נידוי, פשוט נידוי, אני לא שמעתי על דבר כזה. נידוי אנשים כי אני יודע הם שומרים מסורת או כי הם עם כיפה שחורה. מה זה הנידוי הזה? אני יכול להגיד אני לא מקבל אנשים שלא מסכימים לקווי היסוד שלי, שיש לי ויכוח איתם על בסיס פוליטי, אבל אני אומר אתם לא מקובלים כיוון שאתם שייכים לחלק כזה או אחר של העם? אין דבר כזה, אני לא אומר את זה על אף אחד"

זה מה שעשית לשקד, לא הסכמת להכניס אותה אליך לליכוד, אתה עושה לה כל מיני דברים. היא אמרה היום שיש ביניכם איבה פרטית ובינאישית?

"אולי יש לה, אני לא מסתכל על זה בכלל. אני יודע שיש לה יועץ משותף לה ולכחול לבן, זה אני בכלל לא מבין איך זה הולך. יועץ פוליטי במהלך בחירות משותף- מה זה, מה קורה כאן, אני לא מבין את זה. ואני גם לא מבין איך היא קידמה את החוק לסגור את ישראל היום. אז יש לי ויכוחים איתה. את העיתון היחיד הימני במדינה, והיא הגישה את הצעת החוק לסגור אותו? בשביל מה, כדי לקבל כתבות מפרגנות וליטופים מנוני מוזס? בכלל אני שם לב שהתקשורת מלטפת אותה כי הם רוצים לקחת קולות מאיתנו. למה התקשורת מלטפת כל כך את המפלגה הזו, כי הם באמת תומכים בה? זה לא העלה אצלך שאלה פתאום, מה הם נותנים להם זמן מסך בלי סוף, וכתבות שער בלי סוף. כי הם אוהבים את הימין? לא, כי הם מבינים שזה פוגע."

אתה חושב שהתקשורת מבקרת מספיק את הבית היהודי, ואת סמוטריץ' ואת הרב רפי? 

"לא נכון, אל תהיי תמימה. כשהתקשורת השמאלנית, והיא שמאלנית קיצונית, כשהיא, איך אומרים, מטפחת מישהו, הם יודעים שזה כדי לקחת מנדטים מהליכוד. הם מבינים בדיוק את מה שאני אמרתי כאן. שזה לא משנה, הם יקבלו בדיוק את המנדטים שלהם, ושיהיה להם, איך אומרים- אהלן וסהלן. ואנחנו ניקח אותם בכל מקרה, אנחנו נפנה אליהם. אבל מנדט אחד שיחסר לנו, אחד, שבגללו יטילו, הנשיא יטיל את הרכבת הממשלה על כחול לבן, על גנץ ולפיד, אז אנחנו יהיה כאן אסון. ולכן זה העיקר, על זה אני מדבר ועל זה אני מתחנן פשוט לאנשים כי אני רואה גם, אנשים יושבים בבית אני רואה את שיעורי ההצבעה בת ים 52%, בבחירות האחרונות, טבריה 59%, באר שבע 61%. ולעומת זה כפר סבא 73%, הוד השרון 76%, מודיעין 78%. זאת אומרת השמאל."

 

התקשורת מאתרגת גם עכשיו את איילת שקד

"איזה שאלה?, מה. ברור שהם רוצים שהם יקבלו. היו מאתרגים גם אותי אם הייתי באמת הולך וגם עוקר".

אבל גם שקד לא בעד זה?

"אבל היא לוקחת קולות ממני, הם לא מתעניינים כל כך באיילת שקד בפני עצמה. הם רוצים להפיל את הימין, כדי להפיל את הימין צריך להפיל את הליכוד, כדי להפיל את הליכוד צריך להפיל אותי. ואז הם מבינים שכל הדרך שהם יכולים להפיל אותי זה טוב להפלת הימין. הם לא מעניינים. ברגע דרך אגב שהם לא יצטרכו אותה הם ישליכו אותה הצידה. אבל כרגע זה נוח להם כי הם צריכים את המנדטים האלה. המנדטים החיוניים, אמנון אברמוביץ משבח אותם כי הוא מעריך אותם? פתאום כל הכתבים האלה שמראיינים בנחמדות כזאת, ולא שואלים אותם פעם אחת שואלים איזה שאלה, אבל כל הזמן זה הנופת צופים. אני לא בא אליה בטענות, אני מסביר לך פשוט מה שהם מבינים, הם מבינים את הדבר הפשוט שצריך להזיז קולות מהליכוד לשם. כי ככה הליכוד ירד, והליכוד יהיה פחות מגנץ ולפיד, ואז תקום ממשלת שמאל. וזו הסיבה שהם עושים את זה. וזו הסיבה שאני אומר לאנשים, אני אומר לכם תצביעו כרגע לליכוד, בכל מקרה שקד וסמוטריץ' והמפלגה שלהם יעברו אין שום סכנה."

"לעוצמה אני אומר אל תצביעו להם כי זה לזרוק את הקולות לפח. מי שחשב להצביע ליברמן, אני לא מאמין שיש כאלה היום יותר כי הם מבינים שהוא חבר אל השמאל, הוא חבר לגנץ ולפיד הוא ממליץ עליהם הוא הולך איתם בקיצור יחד עם אחמד טיבי וכו. אנחנו בסכנה שלא היינו כדוגמתה. אנחנו בסכנה של ממשלת שמאל-ערבים שהיא קרובה מאי פעם. זה תלוי קודם כל בהתייצבות של המצביעים שיבואו ויצביעו לליכוד. הליכוד צריך להיות גדול. באמת רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל. זה מה שאני אומר לכולם. יש לנו דברים לתקן, יש לנו דברים לסדר, אבל אנחנו ביחד, אנחנו באותו מקום, אנחנו רוצים את אותו דבר, אנחנו דואגים למדינת ישראל, אנחנו דואגים לארץ ישראל, אנחנו הולכים להגשים את החזון האדיר הזה, החזון האדיר של בקעת הירדן בריבונותנו, היישובים בריבונותנו, הגושים בריבונותנו, השטחים מהמורשת שלנו בריבונותנו. זה דבר אדיר, אני יכול להביא את זה עם הנשיא טראמפ, אני מאמין. גם ברית הגנה איתו אני מאמין. אבל לצורך זה אני צריך להיבחר, ואני לא אבחר אם לא ילכו ויביאו את הקולות למחל"

הזכרת את עוצמה יהודית. אנחנו עוד יומיים לפני הבחירות, יש היתכנות שתעשה גם איתם עסקה כמו שעשית עם זהות ופייגלין?

"אני לא כולל אותם בממשלתי, אם זה מה שאת שואלת. אבל הלוואי שירדו, אני לא מבין למה הם מתעקשים".

לפייגלין נתת הבטחה לשר.

"ברור, פייגלין דיבר איתי על דברים ברורים של שוק חופשי שאני חייב להגיד- אנחנו רואים עין בעין בזה, זה לא הצגה".

עם עוצמה יהודית אתה לא רואה דברים עין בעין? 

"הרבה דברים כן, והרבה דברים לא. אני חייב להגיד לך גם הרבה דברים אני לא רואה איתם עין בעין. 
יש כל מיני דברים שאני מתנגד להם, מה זה משנה. מה אני אגיד לך, אני לא כהניסט, זו האמת. לכל מי שמסתכל עלי- אני לא כהניסט. אני, איך אומרים, יש לי ערכים מסוימים."

יכול להיות שאתה גם מאד לא רוצה לראות אותם איתך מסביב לשולחן הממשלה בגלל הצורה שלהם והדרך שלהם?
"עכשיו זאת לא הבעיה, הבעיה שהם בכלל לא יגיעו לשם, הם הולכים פשוט לשרוף קולות. זה לא איזה מצב שהם עוברים. הם מקבלים כרגע פחות מזהות ממה שזהות קיבלה בסקרים וממה שהימין החדש קיבלה בסקרים. הרבה פחות, כמעט חצי. אז הם יעברו?"

אתה אמרת שלך יש סקרים שהם עוברים? 

"לא, אמרתי אחד. באותו יום בסקר שהיה הם עברו פעם ראשונה. אבל בעשרים סקרים לפני ואחרי- הם לא עוברים. אז הם לא עוברים אז זה לזרוק את הכל לפח. פשוט לזרוק את הכל לפח. זה דבר שקשה להסכים לו". 

אתה מסתובב בין פוטין לבין הנשיא טראמפ ובאמת מדיניות חוץ מאד מאד מרשימה, ובכל זאת כשאתה חוזר לפה לארץ אתה רב עם גדעון סער, עם הנשיא ריבלין ועם בנט ושקד. כאזרחית זה לפעמים נראה לא טוב, זה לפעמים אפילו מביך

"אני לא רב עם אף אחד. אני נבחר על ידי הליכוד, וכל אחד יכול להתחרות בי ולנצח. אין שאלה בכלל. גם בתוך המפלגה וגם מחוץ למפלגה. ההסתה נגדי היא בלתי פוסקת. קוראים לי רוצח, בוגד, כמו הסתה לגבי הליכודניקים, קוראים לנו- בוטים, צ'חצ'חים, מנשקי קמעות, מנשקי מזוזות, כל הדברים האלה. באיזה התנשאות, באיזה אדנות. כל האנשים האלה שתוקפים, שמאשימים אותי בהסתה. אבל מראים אותי עם חבל תלייה"

זה אנשים מהליכוד, זה אנשים מגוש הימין.

"לא, לא. אנשים מהליכוד אני חושב שזה מעט מאד. הליכוד מאוחד ומלוכד, והוא יודע גם להתלכד בשעת מבחן. אבל אני חושב שהבעיה המרכזית היא שהשמאל כל הזמן מסית נגד הימין, והוא אומר זה ביקורת הוגנת. וכשהימין משיב בצורה הגיונית, ומגיב כפי שאני מגיב הם אומרים לא, זה הסתה איומה. כאילו שהעיתונאים הם מעל ביקורת. הם יכולים לעשות קמפיין ממש סובייטי, פרופגנדה כל ערב, תעמולה נוראית חד צדדית, משפטי שדה, רוצחים את האופי שלי, של רעייתי ושל בנַי, פשוט לא יאומן. זה בסדר. זה חדשות. ערוץ החשדות. בדיחה. אבל כשאנחנו אומרים תסתכלו, זה פשוט אבסורד, זה לא עיתונות, זה תעמולה- זה אסור להגיד, זו הסתה. לא יעבדו עלינו. שלא יעבדו עליכם גם".

"הדבר היחיד החשוב הוא להבין הם כרגע רוצים להרדים אתכם. הם רוצים שתחשבו שאנחנו מנצחים. אנחנו מפסידים. אם האנשים ששומעים אותי עכשיו לא באים ביום שלישי ומצביעים לליכוד- אנחנו נפסיד את הבחירות. ואז נקום עם יאיר לפיד ראש ממשלה ואז נגיד- מה עשינו, למה לא הצבענו. ואני אומר דבר נוסף, לכל אלה ששומעים אותי עכשיו- אני מקדיש את החיים שלי, עשרים שעות ביממה זה לא הגזמה. זה קורה בהרבה הרבה לילות. אני מקדיש את חיי למען המדינה, ולמען הארץ שלנו ולמען העתיד שלנו. למען ארץ ישראל, כפי שחונכתי על ידי אבי ז"ל וכפי שהוא ירש מסבי זכרונו לברכה. אני מבקש מאלה ששומעים אותי עכשיו שיתנו עשר דקות, וילכו להצביע, ויצביעו לי, למחל. תעשו את זה, ובע"ה נמשיך בדרך הגדולה הזו לתפארת ישראל."

עוצמה יהודית בתגובה לראיון עם ראש הממשלה: "אנחנו מעריכים את נתניהו אך לצערנו הוא לא מדייק בעניין הסקרים. אנשי לשכתו של נתניהו הצמודים ביותר הודו בפני בן גביר כי עוצמה עוברת את אחוז החסימה. גם בסקר "קובע" ומקיף שיזם נתן אשל בתיווך אנשי יש"ע, קבע פרופסור פוקס שעוצמה עומדת על יותר מארבעה מנדטים והסחף נמשך, וזאת עוד לפני פרישת נעם. החשש שלנו הוא שיש גורמים בסביבת ראש הממשלה שדוחפים אותו לממשלה עם עמיר פרץ ועוצמה מקלקלת התרחיש הזה. רק עם עוצמה יהודית יש ממשלה ימנית".

16.09.2019

1. ביבי= שמאל. ימינה=חצי שמאל. עוצמה יהודית=ימין אמיתי. ביבי כרגיל לפני הבחירות ימני לאחרי הבחירות חוזר להוביל מדיניות שמאל רופסת... (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

2. רק עוצמה יהודית (עופרה )

ראש הממשלה כדי שתישאר לנו מדינה יהודית ! חובה עוצמה יהודית בכנסת . זה לא שפוי שמחבלים יהיו בכנסת ? כדי לעשות סדר ונקיון במערכות המזוהמות שלנו וליעל אותם לטובת עם ישראל חובה ואנחנו נעשה את הכל כדי שהנציגים שלנו יהיו בכנסת ישראל ! רק עוצמה יהודית

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

3. אם כחול לבן יבטלו את הרבנות הראשית, אולי כדאי להצביע להם (אחד שמבין משהו בכסף)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

4. טענות מגוכחות (שמחתי לעזור)

הוא הרי היה עכשיו המפלגה הכי גדולה וקיבל את המדנט, ובכל זאת בגלל שלא היה לו גוש הוא לא הצליח. המציאות רק מוכיחה שהטענות שלו מגוכחות. אל תאמינו לו. אל תצביעו ליכוד.

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

5. כשלימינה ולכחול לבן יש את אותו יועץ - לא פלא שאיילת שקד לא תוקפת אנשי שמאל, אלא יורה בנגמ"ש ולא מפסיקה לתקוף את נתניהו ועוד להאשים אותו שהוא תוקף (חמורגנץ)

כשהיועץ שעובד עם ימינה הוא אותו יועץ של כחול לבן - כל אדם שעיניו בראשו צריך לשאול אם ימינה לא מתכוונת ללכת עם לפיד, במיוחד לאור האמירות שלה שהיא לא מתחייבת להמליץ דווקא על נתניהו.
אולי זה מסביר למה שקד לא מפסיקה לתקוף את נתניהו ולירות בנגמש במקום לתקוף את גנץ והשמאל.

כל איש ימין חייב לשאול את עצמו מה באמת קורה פה.

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

6. לא מבין איך אנשים דתיים ויראי שמים חושבים בכלל להצביע לו! (בני )

הרי אפשר לשפוט אותו על מעשיו עד כה ולא על סמך הדיבורים היפים שהוא מפריח כמו חול.
20 שנה הוא כמעט ראש ממשלה
אין ריבונות
אין שקט בדרום
אין הקלה בשכר לימוד של המוסדות שלנו

הוא מקדם זכויות ללהטבים כולל חוק פנדקאות
פועל ללא ליאות להחלנה של מדינת ישראל
אין שבת במרחב הציבורי
ומעל הכל תומך נלהב של בגץ ולא מצליח לרסן אותו
אז במה הוא טוב לנו ?????

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

7. מעניין שלא הייתה אף שאלה על כתבי האישום שמחכים לו... (בושה וחרפה)

ועל ניסיונותיו ליהנות מחסינות. כי לדתיים לא איכפת מטוהר המידות, כל עוד שהוא מוכן לבנות עוד התנחלויות

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

8. ביבי השקרן הלאומי (יוסקה פוץ)

ניזון ומפחיד בשקרים.

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

9. תצביעו כחול לבן רק הם יהיו איתכם בכל מצב ויתמכו בכם ולא בחרדים (מירה)

בני גנץ בוגי יעלון ואשכנזי הם המפקדים הבכירים שפיקדו על צ.ה.ל הם מכירים את הציונות הדתית

והם קרובים לציונית הדתית הרבה יותר מביבי וחבורתו שכל מענייהם, נהנתנות על חשבוננו.

אל תשכחו את זה, הצביעו לטובתכם עבור - כחול לבן.

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

10. כמה שקרים אפשר להכניס בכתבה אחת (דני)

כמה שקרים אפשר להכניס בכתבה אחת

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

11. הציונות הדתית רוצה לתפוס את הגה הרבנות? הבלים! (יהודי פשוט)

מי שרוצה לתפוס את הגה הרבנות זה צוהר ושליחם בנט. כפי שעשו בפוליטיקה, כך כאן, הם עושים סיבוב על הציונות הדתית. בל נטעה לחשוב שזו עמדתה של הציונות הדתית. אנשים יראי שמים רוצים שיעמוד בראש הרבנות הראשית לישראל, אשר הוקמה עוד קודם המדינה ב26 שנים (ה'תרפ"א) כעמוד השדרה של כל תחיית האומה ע"י מרן הרב קוק זצ"ל - שיעמוד בראשה ת"ח עצום, חריף ובקי בכל התורה כולה - כמו הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א; ואשר עומד על משמרת השבת, הכשרות, טהרת המשפחה וכל שאר ענייני השעה, הדור והמעשה ללא חת וללא יראת פוליטיקאים. כל השאר זה ספינים של פוליטיקה

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

12. לא ברור בכלל איך אנשים דתיים שוקלים להצביע לנתניהו (עמיר)

האיש עבר על 8 מעשרת הדברות. הוא שקרן, הוא בוגדני. יש גם אנשים הגונים בפוליטיקה, כדאי להצביע להם. אגב בעניין עוצמה הוא דווקא צודק. הם לא יעברו את אחוז החסימה. ואם בטעות היו עוברים - הם לא יצורפו לשום ממשלה.

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

13. הצבעה לליכוד עיוורון (ברלה)

המלך אמר????‍♂️: בגרסה חדשה

ביבי אמר: להרים ידיים????‍♂️

הי סמוטריץ למה לא הרמת? איזה שמאלן אחד
אבל אני הכי ימין שיש...

חא.. חא.. שמאלן זה מי שלא מעריץ אותי

ביבי אמר: להרים ידיים אני המשיח

הי ציפי חטובלי למה לא הרמת יד?
חשבתי שהמשיח הוא משהו כמו נביא
חא. חא... אני הוא הנביא

ביבי אמר: להרים ידיים בעד פינוי ישובים

הי אלקין למה אתה לא מרים?
הא ...אופס אני כבר מרים... לרגע חשבתי שאני ימני
חא.. חא ימני זה רק מי שחושב כמוני

אז אחרי 10 שנים שנתניהו המשיך להשאיר אותנו עם פיגועים וטרור מעזה ורק דיבורים ודיבורים על ריבונות ובית משפט שמתנהל כמו מלך ודאגה שלו שרב ראשי יהיה לא ציוני דתי ועוד ועוד

אתם יכולים לבחור או ללכת כמו עיוורים אחרי המלך

או להיות כמו הילד בסיפור ששם לב שהמלך הוא עירום

הפעם לא טועים

רק ימינה חזקה תמנע ממשלת שמאל נתניהו

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

14. הצבעה לנתניהו מנוגדת לתורת ישראל (גד מישורי)

האיש נתניהו חסר מוסר נטול ערכים יהודיים ואיש מדון ופילוג
הצבעה לליכוד או לתומכי נתניהו פירושו זריקת דיני ישראל לפח
מצוות עשה כמו לא לשקר לא לרכל ועוד ועוד הם למרמס בפני מצביעי גוש הימין
זו לא תורה וזו לא שכרה
החרדים צבועים כתורת חייהם והסרוגים החרדלים מגלגלים עיניים לשמיים ואחר כך כולם ילכו לומר סליחות
אשמנו מכל דור
נתניהו משקר בכל הגיג שמוציא מהפה וכל האורטודוכסיה המטורללת הולכת איתו
הנוער רואה את צביעות ההורים והרבנים ויסיק מסקנות ואחר כך נבכה על מה היה לנו

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

15. באמת? (אופצי)

אם זה תלוי בביבי אז תהיה ממשלה אם גנץ ולפיד שלא רוצים את הרבנות.
מי שבאמת חשוב לו מהיהדות של המדינה וממשלה ימנית - רק ימינה..
#ימני_מצביע_ימינה

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

16. נא לקרוא (מ)

אנא, אם אתם רוצים שלקול שלכם תהיה איזו משמעות, קראו היטב:

יש מפלגה אחת גדולה שקוראים לה "גוש הימין". גוש הימין מורכב מחמישה מפלגות: ליכוד, אגודת ישראל, ש"ס, עוצמה יהודית וימינה.

זה לא באמת משנה לציבור, כמה מנדטים כל אחת מהמפלגות תקבל, מה שמשנה לציבור ובמיוחד למתנחלים ולחרדים, זה שלגוש הימין יהיה 61 מנדטים.

אם אחת מהמפלגות הללו לא עוברת, זה כאילו כל המפלגות קיבלו 0 מנדטים... כי כולן ללא יוצא מן הכלל, ישבו באופוזיציה.

אז זה לא משנה אם אתה אוהב את עוצמה או לא אוהב את עוצמה.... אם אתה רוצה שלא יפנו את כל יהודה ושומרון ושלא יעשו כאן מהפכה חילונית - אתה חייב להצביע לעוצמה יהודית.

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

17. גנצפיד (א.ש.)

בוחרי כחול לבן הדתיים ,הרי גנצפיד מעוניין במדינה חילונית זאת אומרת שהוא לא סופר אתכם ,כל מה שקשור לדת יעלם מפה .ויש את לפיד שידאג לזה ,היה לו ממי ללמוד.אל תשכחו על מה היה חורבן ,או שאתם מתכחשים לעבר שלכם כמו גנצפיד.יש להם העדפה לטיבי שסגרו איתו עסקה ,גנצפיד הם יותר שמאל ממרץ ואל תשכחו על מה היה חורבן (שינאת אחים והתבוללות וכו')

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

18. בתי צשפט (צביקה )

ואם זה היה תלוי בך אדון ביבי , אז לא היו בכלל בתי משפט

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

19. קשקשן (אור)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

20. 7 -לא, כי הנושא הזה מוצה כבר. (חוצמזה, למיטב זכרוני, כשפורסמו ההסכמים הקואליציוניים, לא היה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

21. ל-12: כי דתיים אמיתיים יודעים ש"לשון הרע כנגד כולם" (שלושת החמורות - ע"ז, ג"ע, ש"ד) וכל עוד לא הוכח שהוא עבר על "8 מעשרת (חוצמזה, אתה יכול בבקשה לציין את ה-8 שהוא עבר? הרי יש האחרים )

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

22. ביבי שמאלני, לא להאמין למילה. לכל אחד אומר משו אחר (מצביע עוצמה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

23. ביבי שמאלני, לא להאמין למילה. לכל אחד אומר משו אחר (מצביע עוצמה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

24. שקד ובנט עושים עלינו עוד סיבוב (רק אמת!)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

25. לך תשתה מים כבר לא פראיירים שלך (מני)

מצביעים ימינה זה הבית שלנו ואנחנו כבר לא שטיח שלך. ועל היחס שלך למנהיגה שלנו הציבור הסרוג ידע לסגור חשבון בקלפי

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

26. כנסו (ט)

אנא, אם אתם רוצים שלקול שלכם תהיה איזו משמעות, קראו היטב:

יש מפלגה אחת גדולה שקוראים לה "גוש הימין". גוש הימין מורכב מחמישה מפלגות: ליכוד, אגודת ישראל, ש"ס, עוצמה יהודית וימינה.

זה לא באמת משנה לציבור, כמה מנדטים כל אחת מהמפלגות תקבל, מה שמשנה לציבור ובמיוחד למתנחלים ולחרדים, זה שלגוש הימין יהיה 61 מנדטים.

אם אחת מהמפלגות הללו לא עוברת, זה כאילו כל המפלגות קיבלו 0 מנדטים... כי כולן ללא יוצא מן הכלל, ישבו באופוזיציה.

אז זה לא משנה אם אתה אוהב את עוצמה או לא אוהב את עוצמה.... אם אתה רוצה שלא יפנו את כל יהודה ושומרון ושלא יעשו כאן מהפכה חילונית - אתה חייב להצביע לעוצמה יהודית.

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

27. סכסכן (דוד)

נתניהו ש"י לסכסכן עם דיפלומה.

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

28. נטשתי (דוד)

ביב בגללך אני ובני משפחתי נטשנו את הליכוד

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ההפגנה בירושלים אמש צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ההפגנות נגד נתניהו: 16 נעצרו

קרא עוד