סגור

הירי בנגמ"ש נמשך: הרב פרץ נגד מרזל, בעוצמה יהודית לועגים ל'ספין'

על פי דיווח, יו"ר הבית היהודי מוכן לאיחוד עם עוצמה יהודית בתנאי שמרזל וגופשטיין לא יהיו ברשימה, במפלגתם זועמים על הבית היהודי: "התנהלות חצופה, פטרונית ושחצנית, מקווים שיעברו את אחוז החסימה"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
א בתמוז התשעט
,
04 ביולי, 2019 8:14
ברוך מרזל ובנצי גופשטיין. כולם נגד כולם

ברוך מרזל ובנצי גופשטיין. כולם נגד כולםצילום: פלאש 90

פחות מחודש למועד סגירת הרשימות לבחירות, ובימין ממשיכים להתקוטט. על פי דיווח הבוקר (ה') ב'ידיעות אחרונות', יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ, מוכן לחיבור עם עוצמה יהודית בתנאי שברוך מרזל ובנצי גופשטיין, הנחשבים לסמן הקיצוני יותר במפלגה, לא יהיו חלק מהרשימה. כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו בכיפה כי בבית היהודי מעוניינים לפרק את השותפות עם עוצמה יהודית.

מנגד, במפלגת עוצמה יהודית הגיבו בלעג למה שהם מכנים "ספין נוסף של גורמים בבית היהודי". גורמים במפלגה אמרו הבוקר כי "מעבר לגיחוך שבבית היהודי שמים עצמם כשופטי בגץ אשר פוסלים מועמדים של עוצמה יהודית, חשוב להבהיר שאין שום משא ומתן וגם לא יהיה, לפחות כל עוד בבית היהודי ממשיכים בהתנהלות חצופה, פטרונית ושחצנית". 

עוד מוסיף הגורם כי "הרב רפי באמצעות יועציו מנהל משא ומתן דמיוני בתקשורת כאילו הוא עומד בראש מפלגה עם 12 מנדטים, אך בפועל גם לפי הסקרים של אמש הבית היהודי שווה בין מנדט למנדט וחצי ומדובר במפלגה שהיא על סף קריסה... 
אנו מציעים לרב רפי לפתור את הבעיות עם חבריו למפלגה שמחפשים מועמד יותר פופולרי ממנו, ולא להתערב בשיבוץ מועמדים במפלגות אחרות. עוצמה יהודית תהיה בכנסת הבאה ואנו מתפללים שגם הבית היהודי יעבור את אחוז החסימה והרב רפי לא יצטרך לחזור לחלוצה". אמרו בעוצמה יהודית.

לא להשאיר את האחדות על הנייר. הרב פרץ

כולם נגד כולם. הרב רפי פרץצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

במקביל, ולאחר שכבר החליטה בשבוע שעבר לפרק את השותפות עם איחוד מפלגות הימין, תקיים הערב עוצמה יהודית כנס פעילים בירושלים, בו יושק הקמפיין לקראת מערכת הבחירות הקרובה, עליו דיווחנו אמש. בעוצמה יהודית הודיעו אמש כי הם ערוכים לקראת ריצה עצמאית, זאת לצד בחינת אפשרויות חיבור נוספות בגוש הימין. 

בהודעה לקראת הכנס מטעם יו"ר עוצמה יהודית, ד"ר מיכאל בן ארי, נאמר כי "ההתרגשות היא גדולה. ההרגשה בשטח טובה מאד, ויש היענות רחבה מאוד מצד הפעילים. יש הצטרפות גדולה של כוחות חדשים ורעננים. הפעילים דרוכים לקראת השקת הקמפיין בכל רחבי הארץ".

04.07.2019

1. ארץ אוכלת יושביה (מיכה)

רוב הקוראים לעצמם "מנהיגים " , יעשו הכל כדי לקדם את עצמם וטובת המדינה
כלל לא חשובה להם .

דווח על תגובה לא ראויה
04.07.2019

2. בית היהודי כנראה לא תעבור אך הסיכוי שעוצמה תעבור פשוט אפסי . (.)

כמה עצוב שאנשי העוצמה חיים בסרט וחושבים שהם יעברו לבד . אין ספק שסיכוים של בית היהודי נמוכים אך סיכוים של עוצמה אפילו לא נמוכים .

דווח על תגובה לא ראויה
05.07.2019

3. שמולאן (פרץץץ)

אדון פרץ שמענו וראינו אותך בפינוי איך אתה אומר לכולם לצת בלי בעיות בושה וחרפה כל זה כי רצית לקבל את התפקיד הרב הראשי לצהל כנראה שאדון פרץ לא יודע שהוא לא בא טוב להרבה אנשים השמולאן הזה אדון פרץ גם נתן אישור ליעילות לשיר לחיילים חרדים שנאלצו לצת מהאולם אז אדון פרץ לך תקים מפלגה נראה אם יבחרו בך הדיוט

דווח על תגובה לא ראויה
05.07.2019

4. שמולאן פרץ (רמי)

פרץ כנראה שאתה לא קולת שאתה שמולאן ובנוסף אתה לא בא להרבה אנשים טוב אדון פרץ הסביר לכולם בגוש קטיף שצריך להתפנות בלי להתנגד וכוללל זה בשביל לקבל את תפקיד הרב הראשי אדון פרץ אם אתה כזה מוצלח לך תקים מפלגה לבד נראה אם חוץ מהמשפחה שלך מישהוא יבחר בך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עשה זאת שוב. נתניהו צילום: Gili Yaari/Flash90

סוד הקסם של נתניהו שיריביו מסרבים ללמוד

קרא עוד