גדעון סער: "אומר שוב, בבירור - לא נצטרף לממשלה בראשות נתניהו"

יו"ר תקווה חדשה נאם בפתח ישיבת הסיעה ותקף את מדיניות הממשלה וביטחון הפנים. בנוסף שלל את האפשרות להקמת ממשלה עם נתניהו: "ישראל אינה זקוקה לעוד ימים ושנים של שלטון נתניהו, אלא בדיוק להיפך מכך"

חדשות כיפה 24/05/21 14:31 יג בסיון התשפא

גדעון סער: "אומר שוב, בבירור - לא נצטרף לממשלה בראשות נתניהו"
סער. "נמנע בחירות חמישיות - אבל לא בכל מחיר", צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו״ר תקווה חדשה ח״כ גדעון סער דיבר היום (ב') בפתח ישיבת סיעת תקווה חדשה והכחיש את הטענה כי יצטרף לממשלה בראשות נתניהו: "אז הנה אני משיב, ואומר שוב, בבירור: לא נצטרף לממשלה בראשות נתניהו"

בפתח דבריו את ח"כ סער "מבקש תחילה לאחל החלמה מהירה לפצועים מהפיגוע בירושלים.

"‘ישנם פוליטיקאים שמדברים ימין ועושים שמאל", נאמר אתמול בהודעת הליכוד. זה נכון. הכישלון המתמשך מזה 12 שנה במדיניות מול עזה רשום על שמו של מי שהבטיח ב-2009, ערב עלייתו לשלטון "למוטט את שלטון החמאס בעזה". " אמר סער

סער תקף את הממשלה ואת השר לביטחון פנים בעיקר "חזינו כולנו בימים האחרונים בקריסת המשילות וביטחון הפנים במהומות ברחבי הארץ, בדגש על הערים המעורבות. חזינו כולנו בהפקרת ביטחונם ורכושם של יהודים בלוד, בעכו ובערים נוספות."

"זהו סימפטום למחדל מתמשך שבו הלכו, נוצרו והתרחבו בעשור האחרון שטחים אקס-טריטוריאליים ברחבי ישראל: בנגב, בגליל, בלוד, בדרום תל אביב ועוד. 
מי אחראי לתהליכים חמורים אלה?
מי שמכהן מזה למעלה מ-12 שנים ברציפות כראש ממשלת ישראל. 
מי שמקלקל - לא יוכל לתקן. " תקף יו"ר תקווה חדשה

התייחס לאירועי הוועדה המסדרת: "היום אושרה בועדה המסדרת פה אחד הצעת החוק שלי לעונשי מינימום לעבירות של סחר והחזקה בנשק בלתי חוקי. הצעה זאת טורפדה ע"י הממשלה בכנסת הקודמת. יש היום מאות אלפי כלי נשק בלתי חוקיים שמסתובבים בציבור. לפי ההערכות 90% במגזר הערבי."

"חייבים לטפל בנושא הזה. כבר פניתי ליו"ר הכנסת יריב לוין שיביא בדחיפות את ההצעה לדיון ולהצבעה במליאת הכנסת. אם הממשלה אינה עושה דבר - לפחות אפשרו לכנסת לחוקק חוקים הדרושים להחזרת המשילות ובטחון הפנים. " אמר סער.

יו"ר תקווה חדשה שלל את האפשרות על הקמת ממשלה עם נתניהו: "בהודעת הליכוד מאתמול נאמר, כנראה גם כלפינו, שהגיע הזמן שנודיע בבירור שנצטרף רק לממשלה בראשות נתניהו. 
אז הנה אני משיב, ואומר שוב, בבירור: לא נצטרף לממשלה בראשות נתניהו. "

"ישראל אינה זקוקה לעוד ימים ושנים של שלטון נתניהו, אלא בדיוק להיפך מכך״. סיכם סער את דבריו

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר