סגור

בן גביר לא חוזר בו: "מנסור עבאס מחבל"

חבר הכנסת לעתיד מטעם מפלגת הציונות הדתית, לא חוזר בו מדבריו על יו"ר רע"מ, וקורא לראש הממשלה לא לשתף עמו פעולה: אם אנחנו נגן על חיילים שלנו מנסור עבאס יצטרך לאשר לנו מבצעים"? לתקווה חדש אומר: "גלו אחריות, אל תגררו את ישראל לעוד בחירות"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
יא בניסן התשפא
,
24 במרץ, 2021 22:55
עו"ד איתמר בן גביר

עו"ד איתמר בן גבירצילום: Sraya Diamant/Flash90

8 ימים לפני הבחירות לכנסת ה-24 חבר הכנסת לעתיד מטעם מפלגת הציונות הדתית, עו"ד איתמר בן גביר, אמר בראיון לחדשות 20 כי הוא שולל ממשלה שתקום בעזרת יו"ר רע"מ, ח"כ מנסור עבאס: "מנסור עבאס מחבל. לא אשב איתו ולא בתמיכתו".  

הערב, (ד') לאחר הצלחת מפלגתו לאור פרסום רוב תוצאות האמת, אמר בן גביר בראיון באולפן חדשות 12 כי אינו חוזר בו מדבריו: "אני אומר את זה בצורה הכי מפורשת. גם חברי הכנסת קרעי וקיש אמרו כך היום. מדובר באדם שכתב שהוא תומך בחמאס, ומדובר באדם שמדבר על רוצחי יהודים כלוחמי חירות. אנחנו ממשלת ישראל נצטרך להיות תלויים בו"? תהה בן גביר.

"אדוני ראש הממשלה, אתה רוצה להישען על מנסור עבאס? אם נצא למבצע בעזה או לא? אם אנחנו נגן על חיילים שלנו מנסור עבאס יצטרך לאשר לנו מבצעים? הוא משתייך לאחים המוסלמים, זו תנועה קיצונית שמדברת על ג'יהאד, הם רוצים שנשים ילבשו רעלה".

יו"ר רע"מ, מנסור עבאס

יו"ר רע"מ, מנסור עבאסצילום: פלאש 90

בן גביר מתפלל שהמנדט ה-61 יגיע בעזרת המעטפות הכפולות וקולות החיילים: "אני עדיין מקווה שבמעטפות הכפולות אנחנו ננצח בעזרת החיילים ואני מקווה שבסוף תהיה כאן ממשלת 61. אם לא, אני קורא חבריי גדעון סער וזאב אלקין – גלו אחריות, אל תגררו את ישראל לעוד בחירות. זה נורא".

יו"ר עוצמה יהודית המשיך ואמר: "אצלי זה מה שאני אומר לפני הבחירות אני אומר גם אחרי. מהשיחות שלי עם הרבה חברי כנסת בגוש הימין הם אומרים שמנסור עבאס הוא קו אדום. מקווה שגדעון סער יתפקח ואפילו שלא נצטרך את סער ותהיה לנו ממשלת 61.

לפני כחמישה שבועות נתניהו אמר בחדשות 12: "בן גביר לא יהיה בממשלה בכלל. אני מניח שיש קווים מסוימים שהוא לא מסכים להם. הוא יהיה חבר בקואליציה. בן גביר יכול לרצות להיות בוועדה למינוי שופטים הרבה דברים אבל הוא לא יהיה שם". על כך השיב הח"כ לעתיד: "אני מעריך את נתניהו ואם אנחנו נהיה ה-61 ונשב איתו בחדר זה יהיה שונה". 

בן גביר, ולא בפעם הראשונה, סיפר מה ירצה לעשות בממשלה: "אני חשב ששר לביטחון הנגב והגליל זה דבר חשוב מאוד בתקופה הזו שיהודים נאנקים".


(חגיגות הציונות הדתית אתמול)

 

24.03.2021

1. בן גביר - פנטי שאינו מבחין בהשתנות המציאות!! (אמ)


עבאס ובוחריו רוצים להיות חלק מהמדינה ובליכוד לא פחות!! סער, שבן גביר כן היה רוצה בממשלה, מחרים את נתניהו והליכוד ולבוחרי הליכוד הוא קורא עדר הסוגד "לפולחן האישיות"!!

עבאס מבקש לבטל את כל החרמות והשנאה של הרשימה המשותפת ולפתוח בשיח חדש של שיתוף פעולה עם כבוד ההדי ובליכוד לא פחות!

עבאס שולל שיתוף פעולה עם חברי הרשימה המשותפת, וסער מוכן להקים איתם ממשלת שמאל (וכמובן גם עם מרצ, העבודה וליברמן), רק כדי לספק את יצר שנאתו החולני!!

סער הפסיכוטי, לעומת זאת, מחרים בשנאה חולנית יוקדת את נתניהו והליכוד, עם בוז ויהירות גזענית כלפי בוחרי הליכוד!!

בן גביר, איפה הראש והעיניים שלך?? יש???

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

2. נו שוין (ש)

ומה תגיד על אדם שתלה תמונה של מחבל בסלון שלו? הוא גם כן מחבל? אני מקווה מאוד שנתניהו לא ירכיב את הממשלה הבאה, אבל אם כך יהיה, זה שווה רק כדי לראות את מנסור עבאס בפנים ואת בן גביר בחוץ.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר