סגור

חברת מועצה מקומית אפרת הגישה מועמדות לראשות מפלגת העבודה

תשעה מועמדים יתמודדו בפריימריז לראשות מפלגת העבודה שכלל לא עוברת את אחוז החסימה בסקרים האחרונים. נאוה כץ, המתגוררת במועצה המקומית אפרת, מתמודדת גם היא. עודד רביבי: "מדובר בעוד צעד שהופך את ההתיישבות והמתיישבים לקונצנזוס"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ח בשבט התשפא
,
21 בינואר, 2021 20:04
יו"ר מפלגת העבודה מאפרת?

יו"ר מפלגת העבודה מאפרת?צילום: Tomer Neuberg/Flash90

על פי הסקרים האחרונים, את אחוז החסימה רואה מפלגת העבודה מלמטה. אך בכל הקשור למספר המועמדים לראשות המפלגה, העבודה מובילה ובגדול. ועדת הבחירות של המפלגה תתכנס הערב (ה') לאשר סופית, לא פחות מתשעה מועמדים לראשות המפלגה. הפריימריז צפויים להתקיים ביום ראשון הקרוב.

בין המועמדים הרבים שנרשמו להתמודד על תפקיד יו"ר מפלגת העבודה, נמצאת גם נאוה פרוכטר כץ, חברת המועצה המקומית אפרת. יתמודדו מולה: מרב מיכאלי, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, דוד לנדסמן, עופר סגמן, יהודה אלוש ואליעזר עופר כהן. 

ראש המועצה עודד רביבי ברך את כץ איחל בהצלחה והוסיף "מדובר בעוד צעד שהופך את ההתיישבות והמתיישבים לקונצנזוס ואני מאחל הצלחה לנאוה בהתמודדות".

כזכור, שר הרווחה, איציק שמולי, הודיע השבוע כי לא יתמודד על ראשות המפלגה בפריימריז הקרובים. "ההחלטה הזו אינה קלה לי", אמר שמולי, "המפלגה הזו היא בית עבורי. כולכם יודעים גם כמה חיכיתי לרגע שאוכל להנהיגה. דרכה- נצורה בלבי, חבריה וחברותיה- משפחה עבורי. ערכיה הבסיסיים והמחייבים ימשיכו ללוות אותי, אך את מימושם אוביל ממקום פוליטי אחר".

עוד לפני שמולי, הכריז ראש הממשלה לשעבר ומי שהיה פעמיים יו"ר מפלגת העבודה, אהוד ברק, כי לא יתמודד בפריימריז הקרובים. "לא עלה בידי להביא לכך שנדע, כבר כעת, כי בידינו להוביל לאיחוד במערך מפלגות משולש ובו ׳יש עתיד׳, ׳הישראלים׳, ׳העבודה׳ וחלק מהמפלגות החדשות שקמו בגוש לאחרונה, איחוד אשר בעיני הוא תנאי הכרחי להחלפתו של השלטון. בלב כבד, בתנאים האלה הגעתי למסקנה שלא יהיה נכון שאעמיד את מועמדותי בבחירות ליו״ר ׳העבודה׳".


(ח"כ מרב מיכאלי בראיון לכיפה)

21.01.2021

1. מי זאת? (אני)

אני גרה באפרת 33שנה בחיים לא שמעתי עליה..

דווח על תגובה לא ראויה
21.01.2021

2. כל הבוחרים מתמודדים לראשות המפלגה? (אריאל)

מדי פעם צץ באפרת ושות איזה גאון שרוצה להראות שהוא מקורי ויצירתי מבחינה פוליטית ולא שייך לערכים עליהם התחנך. אחר כך הוא יטייל בין מפלגות השמאל הרך שמוכן לקשט רשימה בדתי מחמד, כמו טרופר ושטרן עד שישלים את מכסת השנים המזכות בפנסיה פרלמנטרית מלאה...

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2021

3. ל-1 (דודי)

היא זו שמגדלת את הכלבים באחוזת הכלבים!
עכשיו באמת ניתן להגיד הכלבים נובחים והשיירה עוברת!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דביר שנרב צילום: צילום מסך

לאחר שנפצע קשה בפיגוע - דביר שנרב השלים מרתון ראשון

קרא עוד