הלשכה מתפרקת: טל גן צבי ראש הסגל של ראש הממשלה - החליט להתפטר

עזיבה דרמטית נוספת בכוורת של נפתלי בנט: הסרוג טל גן צבי שליווה את בנט 10 שנים הודיע על התפטרותו מתפקיד ראש הסגל של ראש הממשלה | גן צבי: "תקופה משמעותית ויוצאת דופן", בנט: "קיבלתי בצער אך בהבנה. חוכמתו, יכולותיו הניהוליות ופירות עשייתו היוו עבורי נכס יקר"

חדשות כיפה 23/05/22 10:57 כב באייר התשפב

הלשכה מתפרקת: טל גן צבי ראש הסגל של ראש הממשלה - החליט להתפטר
טל גן צבי ונפתלי בנט , צילום: קובי גדעון לע"מ

עוד עזיבה בלשכת בנט: בתום עשור של עבודה משותפת ראש הסגל של ראש הממשלה, טל גן צבי, ביקש מראש הממשלה לסיים את תפקידו. הוא ביקש לעזוב בשבועות הקרובים, לאחר שליווה אותו בעשור האחרון מאז כניסתו לפוליטיקה.

מצטרף לשמרית מאיר

עזיבתו של גן צבי מצטרפת להתפטרות של שמרית מאיר, היועצת המדינית של ראש הממשלה, לפני כשלושה שבועות. בין היתר הוא שימש כראש לשכתו במשרד הכלכלה, כראש המטה שלו במשרד החינוך וכיועץ מטעמו במערכות הבחירות ובמשאים ומתנים הקואליציוניים שלאחריהן.

ראש הסגל יסיים את תפקידו בשבועות הקרובים באופן סדור ולאחר שישלים את המשימות עליהן הוא אמון. גן צבי הוא בן 41, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת אריאל ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, משמש כראש הסגל בשנה האחרונה, מאז הקמת הממשלה בחודש יוני אשתקד.

בנט: "קיבלתי בצער אך בהבנה את ההחלטה של טל גן צבי"

ראש הממשלה, נפתלי בנט, הודה לגן צבי על שנים ארוכות של עבודה משותפת ומסר: "מרגע כניסתי לפוליטיקה, טל היה לאחד מעמודי התווך בעשייתי הציבורית, בכל התחנות השונות. אני רוצה להודות לו על שנים ארוכות, במהלכן ליווה אותי מקרוב במקצועיות, במסירות ובנאמנות יוצאות דופן, בעליות ובירידות, בעבודה קשה מסביב לשעון. קיבלתי בצער אך בהבנה את החלטתו לסיים את תפקידו כראש הסגל בלשכת ראש הממשלה לאחר שנה אינטנסיבית ורוויית עשייה, ובתום עשור של עבודה משותפת. חוכמתו, יכולותיו הניהוליות ופירות עשייתו היוו עבורי נכס יקר, ואני סמוך ובטוח כי בכל אשר יפנה בהמשך הוא ינחל הצלחה ושגשוג".

גן צבי: "זו הייתה תקופה יוצאת דופן"

ראש הסגל, טל גן צבי: "הייתה לי הזכות לעבוד בעשור האחרון עם משרת ציבור אמיתי שטובת ישראל הייתה ונשארה תמיד בראש מעייניו. אני מודה לראש הממשלה על ההזדמנויות, האתגרים והעשייה בה לקחתי חלק במהלך שנות כהונתו למען אזרחי ישראל בשורה ארוכה של נושאים - מכלכלה, דרך חינוך ועד סוגיות ביטחוניות ומדיניות הרות גורל. בתום עשור של עבודה משותפת ואינטנסיבית, ולאחר שנה בתפקיד המאתגר והעמוס של ראש הסגל, ביקשתי לסיים את תפקידי בקרוב ולפנות לאפיקים חדשים. זו הייתה תקופה משמעותית ויוצאת דופן. אני מודה לראש הממשלה על הדרך המשותפת, ואוסיף להיות לו לעזר גם בעתיד בכל שאידרש".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר