חודש וחצי אחרי: המשטרה לא מצליחה לאתר את הבדואים שתקפו את עידן רייכל

הזמר המצליח הותקף פעמיים בשנה האחרונה בנגב - "אולצתי לרדת לשולי הדרך, על ידי נהגים בדואים, אלימים, מאיימים", אלא שהמשטרה לא מצליחה לשים את ידה על התוקפים: "אין התקדמות בחקירה"

חדשות כיפה 29/05/22 11:39 כח באייר התשפב

חודש וחצי אחרי: המשטרה לא מצליחה לאתר את הבדואים שתקפו את עידן רייכל
רייכל, צילום: Tomer Neuberg/Flash90

בשנה האחרונה, הזמר והיוצר עידן רייכל הותקף על ידי צעירים בדואים בנגב. "פעמיים בשנה האחרונה - אולצתי לרדת לשולי הדרך, על ידי נהגים בדואים, אלימים, מאיימים", כתב בחשבון הפייסבוק שלו. אלא שמשטרת ישראל לא הצליחה עדיין לתפוס את תוקפיו.

צוותי החקירה של המשטרה גבו מרייכל עדות לגבי תיאורם וכן גם לגבי תיאור המיקום שבו התרחשו האירועים בהם הורד מהכביש. במשטרה התייחסו בחומרה רבה לאירועים והחלו בחקירה סמויה בניסיון לאתר את התוקפים. "היו רגעים שחשבנו שנגיע לחשודים, אבל זה נהיה מורכב יותר", מודה קצין במשטרת המחוז הדרומי בשיחה עם מאקו. "נכון לעכשיו לא הצלחנו להגיע אליהם. נעשתה בינתיים פעילות מבצעית בשטח ללא תוצאות, אין התקדמות בחקירה".

"הייתי בתחושה שעוד רגע אני נשאר בלי רכב ובלי כלום"

רייכל סיפר בפייסבוק: "פעם, פעמיים בשבוע, אני לוקח את הרכב, ונוהג הלוך חזור לאילת. מעדיף רכב, על הטיסות. פעמיים בשנה האחרונה - אולצתי לרדת לשולי הדרך, על ידי נהגים בדואים, אלימים, מאיימים. פעמיים גם התחלתי לנסוע מהר מאד, בבריחה מהם, כי הייתי בתחושה שעוד רגע אני נשאר בלי רכב ובלי כלום".

על המצב בנגב הוא כתב: "תחושת חוסר האונים, כשאתה נתון לגחמות של פורעי חוק, היא איומה. אי השליטה בחייך באותם רגעים, המענה האומנם מהיר של המשטרה שעדיין רק מאפשר להם לעקוב אחר מיקומך, אבל בגלל המרחקים העצומים לא מאפשר להם לשלוח ניידת לכל נקודה בזמן מהיר - כל אלה משאירים אותך אבוד, במדינה שלך. בדרך לחופש, טיול, הופעה או עבודה. בפעמים האלה אתה מרגיש שהנגב הוא באמת מערב פרוע. בשליטה מוחלטת לשרירות ליבם של עבריינים בדואים. או סתם בריונים".

 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר