ללא גבולות | צופית גרנט במסע מטלטל אל תוך ארגון להב"ה | צפו

"ללא גבולות": העיתונאית חוזרת למסך של רשת 13 בפרויקט חדש שלוקח את הצופים למסע מטלטל אל המקומות הכי נפיצים בישראל. הערב תיכנס גרנט אל תוך הארגון להב"ה, "למניעת התבוללות בארץ הקודש", ותביא את הקולות ממנו

אביחי ישראל, חדשות כיפה 03/01/22 12:58 א בשבט התשפב

ללא גבולות | צופית גרנט במסע מטלטל אל תוך ארגון להב"ה | צפו
צופית גרנט, צילום: מיכה לובטון

צופית גרנט תפגוש את האנשים שעומדים מאחורי האידאולוגיה של להב"ה

העיתונאית ומגישת הטלוויזיה, צופית גרנט, שנישאה לאחרונה בחתונה מתוקשרת במיוחד למוזיקאי החוזר בתשובה, שולי רנד, חוזרת הערב (ב') למסך של רשת 13 בפרויקט טלוויזיוני חדש והיום היא תכנס אל הארגון "להב"ה" שעוסק ב'מניעת התבוללות בארץ הקודש'. הסדרה "צופית גרנט ללא גבולות", היא מסע מטלטל שיכניס אותנו אל המקומות הכי נפיצים בישראל.

"שטחי הפקר עם חוקים משל עצמם, שיכולים להתפוצץ בכל רגע, שמתקיימים ללא גבולות, חוקים או פיקוח, ושיכיר לנו מקרוב ובאופן הכי אישי שאפשר את האנשים מאחורי האידיאולוגיה". בכל פרק צופית יוצאת למסע במקומות שרבים ניסו להיכנס אליהם לפני בשטחי ההפקר של מדינת ומגלה שהאמת מורכבת ולא חד משמעית כפי שחשבנו עד כה.


(צפו בהצצה לפרק)

צופית נתנה לי הרגשה מאוד חזקה של בית 

אחרי החתונה המדוברת, שריגשה רבים במגזר, התראיין רנד וסיפר על הקשר המיוחד שלו ושל אשתו הטרייה. בראיון שהעניק לידיעות אחרונות אמר, "עברו בדיוק שלוש דקות עד שנתתי בה אמון מוחלט. היא גרמה לי לראות את היופי שבי. אנחנו דומים בהתבוננות כלפי העולם וגם בחולשות שלנו. בדרך כלל אומרים שזוגיות בנויה על ניגודים. פה זה בנוי על המון משותף". דבר שדווקא מבדיל בין גרנט לרנד הוא הדת: "בפעם הראשונה שפגשתי את הבת שלה אמרתי לה דבר ראשון שאין לי שום כוונה להחזיר את אמא שלך בתשובה".

"היה יום שבו טיפסתי לאיטי לגג של בניין בירושלים, הסתכלתי למטה והשתעשעתי במחשבה הזאת", הוא משתף בפתיחות. אלא שמעבר לפינה חיכתה לו צופית גרנט. "זה באמת קשר נשמתי שכל היופי בו שהוא מעבר להסבר. זאת הרגשה מאוד חזקה של בית". "אמרתי לה שאני לעולם לא הייתי מפיל על אישה את הערימה שאני מביא איתי. היא ענתה, 'שטויות במיץ, אני פה'".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר