משתמשים בוואטסאפ ווב? עדכון חדש בקרוב

עדכון חדש של אפליקציית המסרים הפופולרית בעולם, יצריך מהמשתמשים שלב נוסף בדרך להתחברות דרך המחשב: אימות דו שלבי ביומטרי ולאחר מכן סריקת הקוד הידועה

חדשות כיפה
טו בשבט התשפא
,
28 בינואר, 2021 17:11
וואטסאפ. עדכון חדש

וואטסאפ. עדכון חדשצילום: shutterstock

לאחר ששככה מעט שערוריית הגדרות הפרטיות בתחילת החודש, בוואטסאפ ממשיכים ומנסים להגביר את אבטחת המידע באפליקציות השונות. הבוקר (ה') הכריזה החברה המפתחת כי היא מוסיפה שלב לפני ההתחברות ל-WhatsApp Web, "אימות דו-שלבי" ביומטרי.

כיום, ההתחברות לתוכנה במחשב הביתי, התבצעה באמצעות סריקת קוד QR בלבד, אך בתקופה הקרובה יידרשו המשתמשים להתחיל ולאמת את זהותם בעזרת סריקת פנים או טביעת אצבע לפני שיתבקשו לסרוק את הקוד.  בוחברה הסבירו שהתוסף החדש ילווה במתיחת פנים לתפריט ההתחברות ורמזו גם על שינויים נוספים שיחולו בתקופה הקרובה.

בוואטסאפ עובדים בימים אלה על שיפור ממשק האינטרנט של האפליקציה, הסובל ממגבלות רבות, שכן הוא תלוי לגמרי במכשיר החכם שלכם: לא ניתן להשתמש בשירות דרך המחשב אם המכשיר שלכם לא נמצא בקרבתו או אם המכשיר כבוי. מגבלה משמעותית נוספת: ניתן לפתוח אותו רק בחלון אחד. 


ׁ(עדכון המדיניות האחרון שעורר סערה)

28.01.2021

1. והנה עוד סיבה לעזוב את וואטסאפ (אהרון)

למה התוכנה של טלגרם במחשב לא מבקשת ממני להתחבר כל פעם מחדש, ואילו בוואטסאפ מבקשים עכשיו 2 שלבים - שמישהו יסביר את ההגיון....

דווח על תגובה לא ראויה
29.01.2021

2. הפלאפון לא חייב להיות בקרבת מקום (ק כ)

פעם שכחתי את הפלאפון במרחק 30 ק'מ ועדיין במשך יומיים יכולתי להתכתב דרך המספר שלי עד שחזרתי לאותו המקום.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה