חדשות כיפה

השעות האחרונות של "המכירה הסינית" איחוד הצלה

שעות אחרונות נותרו להגרלת הענק של המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה" כאשר אלפים רבים מנצלים את הרגעים הללו להצטרף להגרלה הגדולה והייחודית, בה יזכו במוצרים יקרי ערך ובפרסים מיוחדים ובכך נהיים שותפים במצוה הגדולה שזו היא הזכות של כל המשתתפים, ליטול חלק בפרוייקט הצלת חיים האדיר של "איחוד הצלה".

איחוד הצלה

איחוד הצלהצילום: איחוד הצלה

המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה", מגיעה לסיומה הלילה בחצות, לאחר שבועות ארוכים בהם מוקדי המכירה פועלים סביב השעון בצוות מתוגבר, כדי להזין את אלפי המצטרפים החדשים, שנדהמו מהמגזין הייחודי, המפואר והשווה של המכירה המכיל שלל מוצרים יוקרתיים כמו מיצובישי אאוטלנדר 2017 בחסות 'שמש רכבים' שהיום תוכלו לזכות בו בהגרלה בתמורה ל-75 שקלים בלבד במקום לשלם עליו 176,000 שקלים, חבילת שיפוץ מושלמת מבית 'פורצלנו' גם במחיר הנ"ל במקום לשלם עליו 88,000 שקלים, מטבח אקסלוסיבי מבית 'אורכיד מטבחים', מערכת ישיבה יוקרתית מבית סלון היבואן, ועוד שורה ארוכה של פרסים שווים במיוחד.

 

ב"איחוד הצלה" מזכירים לציבור את דברי גדולי הרבנים והפוסקים שליט"א במכתב שפורסם בקטלוג המכירה שחולק בכל הריכוזים החרדיים בו הם מדגישים בין היתר "וע"כ הננו בזאת להוקיר פעילות נשגבה זו, ופיקוח נפש דוחה כל התורה כולה ובוודאי דוחה שיקולי ממון וכדו'. וכידוע לנו, העלויות הכלכליות הנדרשות לרכישת ותחזוקת מכשירי הרפואה הינן מעל כל שיעור, וע"כ באנו לבקש מאחב"י סיוע ככל היכולת בכדי לקיים מפעל גדול זה למען הצלת נפשות, וכבר אמרו חז"ל "כל המקיים נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא".

 

בנתיים בבתים רבים ברחבי הארץ מדווחים על ביקורי פתע של הניידת המיוחדת המסיירת במסגרת המכירה הסינית, אשר מצאה אצלם את החוברת של המכירה בבית וזיכתה אותם במקום בפרסים יקרי ערך. בסניפים רבים ברחבי הארץ יוצאים המתנדבים בעצמם ומכתתים רגליהם מבית לבית בכדי להרבות מצטרפים למכירה הסינית, כמו"כ מעמידים דוכנים ותולים שלטים במקומות הומי אדם למען הערך המקודש של הצלת חיים.

 

בהנהלת "איחוד הצלה" מציינים כי "המשתתפים בפרויקט המבורך נחשפים לפעילות האדירה להצלת חיים בכל רחבי הארץ ושותפים למשימה העליונה של הגשמת חלום והצלת חיים במהירות ובכל מקום. כל השתתפות משפיעה על פעילויות הארגון למען הצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצוה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה, כמו שסיימו הרבנים במכתבם "וכל התורמים והמשתתפים, וכל העושים והמעשים בכל אופן ודרך למען הצלת נפשות, יזכו לאריכות ימים ושנים טובות, מתוך בריאות איתנה בנפש וגוף עד ביאת גוא"צ בב"א".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בצלאל סמוטריץ', אורי אריאל ואלי ישי צילום: יונתן זינדל/פלאש90, אדי ישראל/פלאש90

סקר: מפלגה בראשות סמוטריץ' תעבור את אחוז החסימה

קרא עוד