זה מה שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים מסך טלוויזיה

מסך טלוויזיה הפך מזמן לפריט חובה בכל בית בישראל, מה צריך להיות המרחק בין הספה לטלוויזיה? איך בודקים איכות של מסך מהצד? איזה אפליקציות חשוב שיהיו מותקנות עליו? | שיהיה בהצלחה

חדשות כיפה 13/01/22 15:10 יא בשבט התשפב

זה מה שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים מסך טלוויזיה
צילום: shutterstock

1.שימו לב שאתם קונים מסך שמתאים באופן מקסימלי למרחק הצפייה בבית שלכם, זכרו שככל ותבחרו מסך גדול, חווית הצפייה שלכם תהיה מדהימה לאורך שנים. 

מרחקי הצפיה המומלצים:

אם מרחק הצפייה שלכם הוא 1.7 מטר - רכשו טלוויזיה בגודל "55

אם מרחק הצפייה שלכם הוא 2.0 מטר  - רכשו טלוויזיה בגודל "65

אם מרחק הצפייה שלכם הוא 2.3 מטר- רכשו טלוויזיה בגודל "75

אם מרחק הצפייה שלכם הוא 2.6 מטר - רכשו טלוויזיה בגודל "85

2. לא רבים לוקחים בחשבון, את האור שנכנס לבית מהחלון, מהתאורה שדולקת בסלון בשעת צפייה, לכן כשאתם רוכשים מסך טלוויזיה הקפידו לבחור מסך עם איכות צבעים מציאותיים,  ובהירות גבוהה בצבע הלבן  כך שיתאפשר לכם לראות בכל שעות היממה, גם שהתריסים פתוחים וכל האור בבית דולק.

"בדקו שעל המסך מותקנות האפליקציות נטפליקס יוטיוב ופייסבוק"

3. דרך מאוד טובה לבחון איכות של מסך טלוויזיה היא לעמוד מהצד של המסך ולבדוק האם התמונה נשארת באיכות טובה ולא הופכת לצלליות לא ברורות.

4. סאונד זה שם המשחק, בדקו מה עוצמת הצליל, איכות הסאונד ואם אתם גיקים רציניים, חיבור בלוטוס' לאוזניות או מקרני קול תומכים זה מאסט. 

5. בדקו מה עוביו האמיתי של המסך כאשר הוא על הקיר, בדקו מחלקו העליון ועד לחלקו התחתון של המסך, כך שבתליה על הקיר המסך יהיה צמוד לקיר באופן אלגנטי, ולא בולט באופן מוגזם   .

6. במידה ובחרתם מסך חכם, ודאו כי השלט קל לתפעול ונוח מבחינה אגרונומית, בדקו שעל המסך מותקנות האפליקציות נטפליקס יוטיוב פייסבוק, שיהפכו כל רביצה מול מסך הטלוויזיה לחוויה מושלמת.


שתהיה לכם קניה נעימה, וצפייה מושלמת.

 

נכתב בסיוע דורון אליעזר, סמנכ"ל מכירות רשת החשמל והאלק' א.ל.מ

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר