סגור

אלחייני לא חוזר בו מדבריו: "מי שמסכן את מדינת ישראל לא ידיד שלי"

יו"ר מועצת יש"ע שדיבר כנגד הנשיא טראמפ, וקיבל ביקורת נוקבת מכלל גוש הימין, לא חוזר בו מדבריו. אלחייני טוען שהוא "מעדיף ללכת למצב קיצון ולוותר על ריבונות בתמורה לאי הקמת מדינה פלסטינית"

חדשות כיפה
יב בסיון התשפ
,
04 ביוני, 2020 10:52
דוד אלחייני

דוד אלחייניצילום: מועצת יש"ע

אמש (ד') עורר ראש מועצת יש"ע מהומה בקרב גוש הימין כאשר אמר בראיון ל"הארץ" כי נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, אינו ידיד של ישראל. בעקבות דבריו אלו החלו לקום הסתייגויות החל מראש הממשלה בנימין נתניהו שאמר: "מצער שבמקום הכרת הטוב יש מי שמתכחש לידידות זו שלא הייתה גדולה ממנה". וכן ראשי ימינה וראשי מועצות ביש"ע שמיהרו להעלות ציוצים גם באנגלית על מנת להבהיר את היחסים בין ישראל לארצות הברית.

אלא שהבוקר התראיין אלחייני לגלי צה"ל ועל אף שאולי לא ציפה להתנגדות רבה מצד חבריו, הוא לא חוזר מדבריו. בראיון הבהיר את דבריו ואמר: "אם אתה מסכן את מדינת ישראל בהקמת מדינה פלסטינית במקרה הזה אתה לא ידיד שלי". לטענת אלחייני הקמת מדינה פלסטינית היא כל כך הרסנית שהוא אומר: "מעדיף ללכת למצב קיצון ולוותר על ריבונות בתמורה לאי הקמת מדינה פלסטינית". ודרש תכנית חדשה במקום תכנית המאה.

כזכור, אלחייני התראיין להארץ, שם הטיח מילים קשות כנגד נשיא ארצות הברית יוזם תכנית המאה. "טראמפ וקושנר הוכיחו במתווה שהם אינם ידידים של מדינת ישראל ולא חושבים על האינטרסים הביטחוניים וההתיישבותיים של מדינת ישראל". לדבריו, "כל מה שמעניין אותם במתווה זה לקדם את האינטרס שלהם לקראת הבחירות הקרובות כך שיסייע לטראמפ".

 

04.06.2020

1. וירוס קטן ביותר!!! (מאיר - עברי אנכי)לכן, למרבה הפלא, מלך ובורא העולם, הקב"ה, מתערב. עושה זאת עם היצורים הקטנים ביותר, וירוס. דומה מאוד למה שעשה לטיטוס שהרגיש שהוא מעל לכל יצורים אנושיים. אז ה' הביא יתוש לעוף בתוך נחיריו של טיטוס ומשם למוחו. מעשיו ומילותיו השחצנות בבית המקדש ובים גרמו לה' להחזיר לו מידה כנגד מידה. תלמוד בבלי, מסכת גיטין 56 ב. י

דווח על תגובה לא ראויה
04.06.2020

2. וְהוּא מְהַשְׁנֵא עִדָּנַיָּא, וְזִמְנַיָּא, מְהַעְדֵּה מַלְכִין, וּמְהָקֵים מַלְכִין. (מאיר - עברי אנכי)

כל אחד שיעלה או יקבל תוכנית שלום שתרמז אפילו חלוקה לארץ הקודש, שישראל תמסור אפילו גרגר אדמתה ל"שלום ", תסבול את זעמו ושיפוטו של אלוקים.וְהוּא מְהַשְׁנֵא עִדָּנַיָּא, וְזִמְנַיָּא, מְהַעְדֵּה מַלְכִין, וּמְהָקֵים מַלְכִין. דניאל 2:21

דווח על תגובה לא ראויה
04.06.2020

3. אלחייני הגבר! אנחנו איתך. אנשי עוצמה יהודית. (מאיר)

כהנא צדק

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Yonatan Sindel/Flash90

לא בגלל משפט נתניהו, בשביל האזרח הקטן: מערכת אכיפת החוק צריכה ניקוי אורוות

קרא עוד