סגור

עיריית ירושלים : גני הילדים יפעלו בל"ג בעומר

גני הילדים בירושלים יפעלו בל"ג בעומר כרגיל, הסייעות יקבלו שכר מלא, כך מסרה עיריית ירושלים. בעיר ירושלים פועלים כ- 630 גני ילדים ועל מנת להפעילם נדרשים גם צוותי הגננות וגם צוותי הסייעות העירוניות

חדשות כיפה
יד באייר התשפ
,
08 במאי, 2020 13:43
 משה ליאון. העירייה תשלם לסייעות

משה ליאון. העירייה תשלם לסייעותצילום: יח"צ

בעיר ירושלים פועלים כ- 630 גני ילדים ועל מנת להפעילם נדרשים גם צוותי הגננות וגם צוותי הסיעות העירוניות. העירייה הודיעה כי הסייעות יקבלו שכר על עבודתן בל"ג בעומר. זאת על רקע הפרסומים בדבר הצורך בהתנדבותן של הגננות, אם רצונן לפתוח את הגנים, בשל העובדה שמדובר ביום חופש על פי ההסכם הקיבוצי שנעשה עם הסתדרות המורים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון הסביר "אלה ימים מורכבים שבשביל לצלוח אותם נדרשת מאיתנו גמישות ויצירתיות רבה. אני מבטיח להורים שנעשה ככל שביכולתנו, תמיד, על מנת לסייע ולהקל"

יו"ר ועד ההורים בירושלים, אריק קפלן: "אני מודה לראש העיר וראשי מנח"י על שנענו לבקשתי להפעיל את גני הילדים בחופשת ל'ג בעומר. מדובר בהחלטה חינוכית וכלכלית שתסייע רבות לילדים ולהורים.

אין ספק כי יש על מי לסמוך בעירייה, כפי שראינו גם עם פתיחת א-ג ונראה בהקדם עם הצהרונים. אני מאחל להמשך שתוף פעולה למען ילדי העיר והוריהם. אני שב לקורא להורים לשלוח ילדיהם למוסדות החינוך הפתוחים בעיר".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Miriam Alster/Flash90

פרופסור אש: "ייקח זמן עד שנוריד מסכות בחללים סגורים"

קרא עוד