למדו לשחק במגרש של הגדולים: כחול לבן הצליחו להביך את נתניהו

בשבוע האחרון כחול לבן הערימו על נתניהו בעזרת תכסיסים פוליטיים מוצלחים למדי והצליחו להביך אותו כמו שלא ראינו מעולם. האם הבאתה של נעמה יששכר וקידום הריבונות יצליחו לגבור על המבוכה הפוליטית?

מירב כהן, חדשות כיפה
ב בשבט התשפ
,
28 בינואר, 2020 15:50
גנץ ונתניהו

גנץ ונתניהוצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא אשף פוליטי. הוא נמצא כבר 40 שנה בזירה הפוליטית הישראלית והבינלאומית, אבל אחרי למעלה מעשור של שלטון רצוף, במהלכו אף אחד לא הצליח הערים עליו, הוא לא חזה את התרגילים הפוליטיים שכחול לבן תכננו לו והביכו אותו פעם אחר פעם. 

השבוע הקשה של נתניהו התחיל בהחלטה של בני גנץ לנסוע לפגישה עם הנשיא טראמפ ולהיחשף לפרטי תכנית המאה יום לפני החשיפה הרשמית שלה בין נתניהו לנשיא האמריקאי. ההחלטה הפתיעה רבים מכיוון בכל סוף השבוע תדרכו יועציו של גנץ את הכתבים ערוצי התקשורת שהוא הולך לסרב לבקשת הנשיא. 

הנסיעה המקודמת של גנץ גרמה לכולנו להסתכל על יו"ר כחול לבן באור אחר לגמרי. מצד אחר הוא לא סירב לבקשת טראמפ, מצד שני הוא הצליח לחמוק מהמבוכה בנסיעה משותפת עם נתניהו כאשר לו אין תפקיד משמעותי בכוח. הוא הצליח להערים על נתניהו בטריק פוליטי גאוני. 

השבוע הרע של נתניהו לא נגמר כאן. היום (ג') הוא נאלץ למשוך את בקשת החסינות שלו, לאחר שביקש אותה רק לפני שבועות אחדים, אך לא תיאר לעצמו שהוא יצטרך לעמוד מול ועדת החסינות כל כך מהר. יועציו אמרו לו שוועדת הכנסת לא תקום מכיוון שהכנסת התפזרה, אבל החלטת יועמ"ש הכנסת הפריכה את הטענה ונתנה אור ירוק להקמת ועדת כנסת במידה ויש רוב של חברי כנסת הרוצים בה.

מאז שהיועמ"ש מנדלבליט הודיע כי יגיש את כתבי האישום נגד נתניהו, בכחול לבן לא נותרו אדישים. הם פעלו, לחצו וגרמו לכך שלנתניהו לא תהיה ברירה והוא יובך פעם אחר פעם. פעם אחת יובך מכך שהוא מבקש את החסינות, למרות שהצהיר שלא יעשה כך, ופעם שנייה שימשוך אותה מכיוון שהם יעמדו על כך שהוא יעמוד מול ועדת חסינות כבר בכנסת הזו. 

ראש הממשלה מנסה לטשטש את כישלונותיו בעזרת תכנית המאה והחלת הריבונות בבקעת הירדן וביישובי יו"ש ובהחזרתה של נעמה יששכר לארץ, אולם שנה לאחר שכחול לבן חוברה, אפשר כבר להגיד שהם לא טירונים פוליטיים, אלא יכולים ללמד את נתניהו דבר או שניים בטריקים פוליטיים.       

 

28.01.2020

1. כתבה מביכה (יוסי)

גנץ נתן מופע אימים. נתניהו הכין לו מלכודת והעגל נפל בה

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

2. שטוית (צחי)

מאז שנתניהו בשלטון יש לו מאבק בלתי פוסק במציאות הפוליטית. לפעמים מצליח יותר ולפעמים פחות בניגוד לדימוי נתניהו היה לו לא מעט כישלונות . היחודיות של נתניהו שגם לאחר שהדברים מסתבכים הוא תמיד ממשיך לחתור ולא מתייאש.!

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

3. בקרוב ישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי -דוד ביטן -חיים כץ -מכלוף דרעי -וליצמן -חבורת עבריינים מזוהמים (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

4. שמע ישראל-ביביבלוף =לעבודת אלילים -כל מי שנותן חסות וסוגד לפושע עבריין הסנדק דון ביבי בגיהנום יסים את חייו (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

5. משפחת הסנדק דון ביביבלוף משפחת פשע מאורגן -משפחת זדון ומדון -חלאות המין האנושי -לתפארת מדינת ישראל (דן)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

6. חחחחח..... הם לא הביכו אותו, הם נפלו בפך (אריה לווק)

וגנץ החתלתול הלך לגמגם קצת ליד טראמפ

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

7. מירב כהן ? (נענע בננה)

מי את מירב כהן? שתולה של גנץ? חפרפרת בנברשת? טרול במשקפים? . תגידי משלמים לך לפי השורה עם תוספת אחוזים לכתיבה נלעגת? לא ברור מה את רוצה להגיד . אבל ברור שהמסר שהוכתב לך ע"י היועצים של גנץ עבר במלואו - רקלאביבי. ולפחון כיפה . האם אין גבול לכמה נמוך אפשר לרדת? - בושה !

דווח על תגובה לא ראויה
30.01.2020

8. ממש לא (אבי)

ביבי הכריח את גנץ להגיע לארה"ב- כי הרי א"א לסרב לבקשה של נשיא המעצמה, למרות שאין לו מושג מה יגידו לו שם (בניגוד לביבי שמתואם עם האמריקאים), אבל אז שלח אותו חזרה לארץ במהירות כדי להגיע לדיוני החסינות.
לאחר שהבמה נשארה בשבילו לבד, הוא הודיע שאין דיונים כי הוא מושך את הבקשה כשהיה ברור שאין לו רוב בועדה (הודעה שהוא יכל לשחרר יום קודם ואז גנץ היה נשאר שם איתו...). בקיצור, עשה להם תרגיל.

דווח על תגובה לא ראויה
30.01.2020

9. את רצינית? (רוני)

גנץ עשה טריק פוליטי גאוני? תגידי את רצינית? האיש בדיחה בארה"ב, תיזזו אותו לאמריקה בשביל פגישה של חצי שעה, ואף אחד לא ספר אותו, יצא בלטה בטח לא גאון.

דווח על תגובה לא ראויה
01.02.2020

10. ממש לא (דוד)

ביבי הצליח להפוך את שבע החסינות לשבוע תוכנית המאה שלו ושל טרמפ, זה מבוכה??

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2020

11. מירב את מביכה ברמות מבישות (מירב את מביכה)

הביכו את נתניהו?? חחחחחח

גנץ חירטט וגימגם בפני טראמפ ומיהר לחזור לארץ כדי להסיר את החסינות מנתניהו.
נתניהו הודיע שהוא מוותר על החסינות כשגנץ נתפס במבוכתו כשהוא תלוי באוויר במטוס, ונתניהו נשאר בארה"ב לעשות היסטוריה עם טראמפ.

ולזה את קוראת למדו לשחק במגרש של הגדולים?

גנץ שלא יודע לנהל שום דבר יצליח להביך שחקן שחמט ברמות פנומנליות??
נראה לך?
מירב, ניכר שאת נשארת לשחק במגרש החול של הילדים בגן.

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2020

12. מול נתניהו אחד אלפי מוחות (עמוס)

מול נתניהו אחד ישנם אלפי מוחות שאף אחד מהם הוא לא גנץ שמשמש רק בתור בובה ודוגמן.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תמונת ארכיון בה"ד 1 צילום: דובר צה"ל

מרגש: בתו של אברהם גביש ז"ל סיימה קורס קצינות

קרא עוד