יועמ"ש הכנסת הכריע: אדלשטיין לא יכול למנוע הקמת ועדה לדיון בחסינות נתניהו

לאחר שבית המשפט דחה את צו המניעה של הליכוד, עו"ד איל ינון פרסם את חוות דעתו וקבע כי יו"ר הכנסת לא יוכל למנוע את הקמת הועדה שתדון בחסינות ראש הממשלה. בני גנץ: "נתניהו ביקש- נתניהו יקבל"

חדשות כיפה
טו בטבת התשפ
,
12 בינואר, 2020 16:10
יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטייןצילום: דוברות הכנסת

לאחר שבית המשפט העליון דחה את בקשת הליכוד למנוע את פרסום חוות הדעת על כינון ועדה שתדון בחסינות נתניהו, היועץ המשפטי לכנסת, עו"ד איל ינון העביר ליו״ר הכנסת יולי אדלשטיין את חוות דעתו בעניין וקבע כיאדלשטיין אינו יכול למנוע את כינוסה של הוועדה המסדרת לצורך קיום דיון בהקמת הוועדות הקבועות, לרבות ועדת הכנסת.

לעניין כינוס מליאת הכנסת, עמדת היועמ"ש ינון שהוועדה המסדרת תגבש הצעה בדבר הרכב הוועדות הקבועות, יוכלו הממשלה או 25 חברי כנסת לבקש את כינוס המליאה ויהיה על יו״ר הכנסת להיענות לדרישה זו.


להורדת הקובץ

יו"ר כחול לבן בני גנץ מיהר להנחות את את יו"ר סיעת כחול לבן, ח"כ אבי ניסנקורן, לכנס בהקדם האפשרי את הוועדה המסדרת ולהקים את ועדת הכנסת בכדי לדון בחסינות ראש הממשלה: "נתניהו ביקש- נתניהו יקבל".

כזכור, בית המשפט העליון הורה ליועץ המשפטי לכנסת, איל ינון להגיב לעתירה שהוגשה נגדו  נגד ניגוד העניינים בו הוא מצוי לכאורה, עד ליום רביעי הקרוב בשעה 14:00 בצהריים. בליכוד מיהרו להגיש לבית המשפט העליון צו ארעי מניעת פרסום חוות דעתו של ינון כל עוד הוא לא משיב לעתירה נגד ניגוד העניינים, אך בית המשפט דחה את הצו המניעה. 

12.01.2020

1. אלדשטיין אתה יושב ראש הכנסת של עם ישראל ולא יושב ראש המאפיה של הסנדק דון ביבי (אבינו)

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2020

2. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דוברות עיריית תל אביב-יפו

הלבנונים נגד המחווה של עיריית תל אביב: "צביעות הישראלית"

קרא עוד