בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הרב דרוקמן: "אין מה לפחד ממשפט תורה"

זקן רבני הציונות הדתית יצא להגנתו של יו"ר האיחוד הלאומי: "משפט התורה הוא הצודק ביותר". והתייחס למתיחות שבין נפתל בנט לציונות הדתית: "אדם עם כוחות גדולים. מקומו במפלגות הימין"

חדשות כיפה
י בסיון התשעט
,
13 ביוני, 2019 13:03
הרב חיים דרוקמן

הרב חיים דרוקמןצילום: כיפה

אחד מבכירי רבני הציונות הדתית והבית היהודי, הרב חיים דרוקמן, ניסה היום (ה') בראיון לכאן רשת ב' להוריד את מפלס המתח שבין נפתלי בנט לציונות הדתית והתייצב לצדו של בצלאל סמוטריץ' בנושא ניהול המדינה על פי חוקי התורה.

"אין מה לפחד ממשפט התורה, הוא הצודק ביותר", אמר הרב דרוקמן בהתייחס לסערה שחוללו דבריו של יו"ר האיחוד הלאומי.

לדבריו, "מי שמדבר בשלילה על המשפט העברי הוא בור ועם הארץ". עוד אמר הרב כי ,לפי התורה יש שוויון זכויות בין גברים לנשים לפי התורה", וכן כי "לפי התורה אין עונשים של מוות זה רק כדי לדבר על החומרה של הדברים".

בנוגע למתח הגואה בין יו"ר הימין החדש לציונות הדתית, שהתבטא אתמול בחילופי דברים מול ח"כ יוגב, אמר הרב דרוקמן כי "אין ספק שנפתלי בנט אדם עם כוחות גדולים ומקומו במפלגות הימין". על האפשרות לחיבורים בין מפלגות הימין הדתי הוא אמר, "אני לא ממנה יושבי ראש ולא קובע רשימות. אין שום ספק שכל מפלגות הימין צריכות ללכת יחד מפני שמוטלת על כולן אחריות גדולה לשלמותה של ארץ ישראל ולזהות היהודית של מדינת ישראל".

13.06.2019

1. מי מפחד ממשפט התורה (אליהו)

מי מפחד ממשפט התורה ?
אני בדעה שהרבה רבנים מפחדים ממשפט התורה , כולל הרבנים של הציונות הדתית. היד הסבר אחר ? שרבני הציונות הדתית מתירים לבית היהודי לתמוך בהמשך סיוע צבאי שלנו למדינות רצחניות שמבצעות רצח עם ופשעים נגד האנושות. 382,000 נשים וילדים וגברים חפים מפשע שנרצחו בדרום סודן גם עם נשק שלנו - זה מותר. משפט התורה מתיר להשתמש בכספים מרבי מרצחים ? הרבנים של הבית היהודי הם מפחדים ממשפט התורה כי הם יודעים שהרמב'ם וכל הפוסקים אינם מתירים סיוע צבאי שישמש לרצח עם ופשעים נגד האנושות. הם מפחדים.

דווח על תגובה לא ראויה
13.06.2019

2. תגיד דרוקמן כאילו (זאת לר הבעיה)

אמרת מוטי אילון או קופולוביץ מחק את המיותר (שניהם מיותרים אבל אי אפשר למחוק אף אחד)
מזה אנחנו מפחדים.

דווח על תגובה לא ראויה
13.06.2019

3. נותן יד לפושעים (אחד שיודע)

הרב דרוקמן נותן יד לפושעים, נשים וגברים שנאנסים ונאנסות אצלו במערכת שלו, והאיש נותן להם גיבוי מלא!
שיבקש סליחה מהנפגעים
ולפני שהוא נותן עצות שיקיים את עשרת הדיברות

דווח על תגובה לא ראויה
14.06.2019

4. בצלאל קונה רבנים בתקציבים (נחום)

תבדקו העברות כספים לאור עציון ולכל העמותות שלה,וכן לבתי דין לגיור של הרב דרוקמן ,אז תבינו למה הרב דרוקמן מגן על סמוטריץ באוטומט,ואף ינסה להדיח את הרב פרץ ולהמליך את סמוטריץ,עלמא דשיקרא.

דווח על תגובה לא ראויה
14.06.2019

5. כל המחלות והסרטן הזה החלו כאשר איפשרנו לציונות הדתית לתפוש חזקה על השטחים על ההיתישבות והשליטה בהם (לא כל יהודי יכול להיתישב בשטחים אלא רק אנ"ש (זיכרון ארוך)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב נסים קרליץ זצ"ל צילום: יעקב נעמי, פלאש 90

פקקים במרכז: הלווית הרב קרליץ תתקיים בצהריים

קרא עוד