5 קיצורי הדרך של וואטסאפ ווב שאתם ממש חייבים להכיר

השימוש באפליקציית וואסטאפ, הפך לדבר העיקרי שאנו עושים במהלך היום, אם בעבודה או סתם להתעדכן במה שחדש. וואטסאפ ווב עושה את החיים קלים למי שמתחבר לוואטסאפ מהמחשב ורוצה לתפעל את האפליקציה בלי לבזבז זמן מיותר

חדשות כיפה 22/12/21 17:33 יח בטבת התשפב

5 קיצורי הדרך של וואטסאפ ווב שאתם ממש חייבים להכיר
וואטסאפ ווב, צילום: shutterstock

אפליקציית וואטסאפ הולכת והופכת לכלי מרכזי בניהול החיים שלנו, אם ביצירת קשר עם אנשים פרטיים ואם בקבוצות עדכון שונות, מהבניין, מהגן של הילדים או מבית הספר ואפילו צריכת חדשות.

וואטסאפ הפכה לכל כך שימושית והכרחית לחיינו, עד כדי כך שגם כשאנחנו בעבודה במשרד אנחנו מתחברים לוואטסאפ ווב (דרך המחשב), כי כולנו בסופו של דבר רוצים להשאר מחוברים מצד אחד, ומצד שני לא רוצים שהבוס יראה שאנחנו תקועים כל היום מול הסמארטפון, בכל זאת, לא נעים.

הפתרון של וואטסאפ ווב יייתן לכם את המענה המושלם  לסיטואציה, מלבד הנוחות האדירה של להתכתב ממחשב ולא מסמארטפון, אחד הפתרונות המעולים שהפלטפורמה הזאת מציעה הוא קיצורי המקלדת.

אם כשאתם בסמארטפון אתם נאלצים לעשות יותר מדי פעולות כדי למחוק צ'אט, לחפש הודעה מסויימת או אפילו כדי להשתיק התראות, בוואטסאפ ווב, תוכלו לעשות כל הפעולות האלה בלחיצות ספורות בלבד, בחרנו עבורכם את קיצורי הוואטסאפ המשמעותיים שאתם חייבים להכיר. 

1. סימון הודעה כלא נקראה

לכולנו זה קורה, אנחנו נוטים להתעלם מהודעות שכבר פתחנו בוואסטספ, זה יכול להיות כי אנחנו בטוחים שקראנו אותה והגבנו, או שאנחנו חושבים שלא היה מספיק חשוב לענות לה, כך יוצא שכאשר אין התראת הודעה אנחנו בטוחים שאין לנו שיחה פתוחה בשום מקום, ואין לנו הודעה שאנחנו צריכים להגיב עליה. פתחתם הודעה חשובה שאתם חייבים לענות עליה בנחת ובדיוק נכנסה לכם משימה דחופה? אל דאגה סמנו את ההודעה כ'לא נקראה', והיא תופיע לכם כהודעה חדשה בצ'אט על אף שכבר קראתם אותה, וכך תוכלו להתפנות אליה בהמשך 

איך עושים את זה? 

לחצו על המקשים  ctrl  alt shift U ומיד ההודעה שקראתם תסומן כאילו לא קראתם אותה, ותוכלו להתפנות אליה בהמשך היום. 

קיצורי דרך וואטסאפ

קיצורי דרך וואטסאפ צילום: צילומסך

2. העברת צ'אט לארכיון

קבוצות הוואטספ הולכות ותופסות מקום של תסכול בצ'אט, הודעות שנשלחות שם בקצב מסחרר, גורמות לכך שהצ'אט שהיה פרטי עד לא מזמן הפך לערימה של הודעות שלא יודעים היכן היא מתחילה ואיפה היא נגמרת. 

ההודעות הפרטיות מאנשים שבאמת מחפשים אתכם נשארות בתחתית הצ'אט, כך שיש סיכוי גדול מאוד שאם לא תגללו את הצ'אט עד למטה, לא תראו בזמן את ההודעה החשובה שציפיתם לקבל. אחד הפתרונות לסיטואציה המעצבנת הזאת היא להעביר  לארכיון את הקבוצות בצ'אט שאתם לא פעילים בהן, או שלא קריטי לכם להיות מחוברים אליהם כל הזמן, כאשר הקבוצות בארכיון, אל תדאגו אתם תמשיכו לקבל את ההודעות לשם, רק שהם לא יופיעו בצ'אט הראשי שלכם אלא תחת האופציה "ארכיון", שם תוכלו לבקר כשתחפצו ותראו את כל מה שנשלח עד עכשיו, וכך תוכלו להשאיר את הצ'אט שלכם נקי מרעשי רקע ורק עם האנשים. 

איך עושים את זה ? 

לחצו על המקשים ctrl  alt shift E והצ'אט שבו אתם נמצאים יעבור אחר כבוד לארכיון. 

וואטסאפ. עדכון חשוב

וואטסאפ. צילום: shutterstock

3. הגדלת מהירות ההודעה הקולית

הודעות קוליות יכולות להיות מאוד מייגעות, אנשים עם הרבה זמן פנוי, או כאלה שאוהבים ממש להסביר כל דבר בפרוטרוט, שולחים הודעות שמגיעות לדקה ויותר רחמנא ליצלן. וואטסאפ מנסה לסייע בפיצ'רים שהיא מוסיפה, ובהם הגברת מהירות ההשמעה, ככה שתוכלו לשמוע את ההודעה במהירות, או בסימון על תיבת ההודעה של גלי קול, דרכם תוכלו לזהות איפה בהודעה נאמרים דברים חשובים, ואיפה זה סתם שקט או רעש רקע. בפלאפון זה די פשוט  אבל כשאתם עם המקלדת הכי טוב להשתמש בקיצור כאן ועכשיו. 

איך עושים את זה?

shift.  וההודעה תעבור לקול ההליום המוכר והאהוב. 

4. נעיצת צ'אט

בדיוק התחלתם זוגיות חדשה ולא בא לכם לפספס אף הודעה, או ששמתם לב שאתם לא מספיקים לראות הודעות מהבוס כי כמו שאמרנו בסעיפים למעלה, העומס על הצ'אט גורם להרבה הודעות להישכח במעמקי הוואטסאפ. אז כן, בוואסטאפ כמו בחיים יש הודעות חשובות וכאלה שלא, יש אנשים חשובים וכאלה שלא, בדיוק לשם כך יש את האפשרות לנעוץ איש קשר בראש הרשימה, וכך כשתפתחו את הוואטסאפ הוא יופיע ראשון ויקבל עדיפות למענה. חשוב לכם שאנשי הקשר החשובים יהיו תמיד בראש הרשימה? זה בול בשבילכם 

איך עושים את זה?

ctrl  alt shift P והצ'אט בו אתם נמצאים יעלה לראש הרשימה לתמיד ( או עד שתחליטו לשים אחר במקומו).

5. מחיקת צ'אט

קרה הדבר והחלטתם לנקות את הוואטסאפ מכל מיני התכתבויות מיותרות שתופסות לכם נפח זיכרון, או שאתם מעוניינים למחוק מחייכם אנשים והתכתבויות, אם עד היום נהגתם בדרך הפשוטה אך מורכבת וחיפשתם את אופציית 'ניקוי הצ'אט' באפליקציה, עד שכבר שכחתם למה אתם רוצים למחוק. בוואטסאפ ווב זה פשוט הופך לפשוט, בלחיצה על שלושה מקשים בלבד, והצ'אט שלכם מועמד למחיקה וממתין לאישור שלכם. 

איך עושים את זה? 

ctrl  alt  backspace  ומיד יופיע לכם החלון שדורש מכם את האישור הסופי להעלים את הצ'אט הסורר. 

הבאנו לכם את חמשת האופציות הנבחרות לקיצורי דרך בוואטסאפ ווב, אך לוואטסאפ יש עוד המון המון קיצורי דרך להציע לכם , איך כרגע קיצור דרך להגיע למפת קיצורי הדרך של וואטסאפ, ולכן אם תרצו לדעת על עוד קיצורי דרך בוואטסאפ ווב, כנסו להגדרות ולחצו על 'קיצורי מקלדת', שם תמצאו את כל קיצורי הדרך האפשריים כרגע. שיהיה בהצלחה. 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר