פרוייקט הסקי הדתי

בחשד לעבירות מין בנער: בכיר בעיריית תל אביב נעצר הבוקר

הבכיר ששמו נאסר לפרסום חשוד שנהג לבצע בקטין מעשים מיניים תמורת תשלום. "הייתי הולך לקנות אלכוהול כדי לטשטש את מה שהיה לי", סיפר הקטין. מיכאלי הגיבה: "אני מאמינה לנפגעים, עכשיו על המשטרה למצות כל הליך"

חדשות כיפה 29/11/21 14:19 כה בכסלו התשפב

מעצר, אילוסטרציה, צילום: shutterstock
מעצר, אילוסטרציה, צילום: shutterstock

הבוקר (ב') נעצר בכיר בעריית תל אביב החשוד בתשלום לנער בן 15 תמורת מין. שוטרי ימ"ר מרכז עצרו את הבכיר והוא נלקח לחקירה במשרדי הימ"ר. השוטרים לקחו איתם מחשבים ואמצעי אחסון שהיו במשרדו. בשעה 14:30 יובא הבכיר, ששמו נאסר בפרסום, לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

על פי הפרסום, הצעיר סיפר שעזב את ביתו כשהיה בן 13 בלבד ועבר לתל אביב. הוא מצא את עצמו ישן בחדרי מדרגות ובחוף הים. במסגרת הניסיונות שלו לשרוד הגיע הצעיר לאזור התחנה המרכזית הישנה והחל לעסוק בזנות. הסיפור נחשף ב"ישראל היום". 

"לא רציתי להיות שם"

"הגעתי לתל אביב והמוצא האחרון שלי היה עיסוק בזנות, באמת לא היתה לי ברירה אחרת". בהמשך סיפר הצעיר על המפגש עם החשוד. "פגשתי אותו בפעם הראשונה כשהייתי בן 15. הוא הגיע עם הרכב שלו ואני זוכר שהיה ריח ממש רע ברכב ובתוכו בן אדם מאוד לחוץ".

יאיר הוסיף לתאר: "נכנסתי לרכב ונסענו משם. מהלחץ והפחד שלו, הכל היה צריך להיות מהר מאוד וזה עבד לטובתי כי לא רציתי להיות שם". לדברי יאיר, גלעדי הסיע אותו למקום סמוך ושם החל ללטף אותו ולבצע בו אקט מיני. לאחר שבועיים, כך לדבריו, גלעדי חזר שוב. "במשך חצי שנה אנחנו נפגשים באופן קבוע אחת לכמה שבועות. הוא היה מגיע לשם ואם אני שם, ברור שהוא רוצה אותי".

 "במפגשים הראשונים זה היה מאוד קונקרטי וחדור מטרה". עוד הוא מספר כי החשוד נהג לבצע בו אקט מיני, ללטף אותו ולהוריד אותו מהרכב. "הוא היה משלם לי 300-250 שקלים והייתי הולך לקנות אלכוהול כדי לטשטש את מה שהיה לי", מוסיף יאיר, "רק רציתי שזה ייגמר. לא נמשכתי אליו, נגעלתי ממנו. אחרי כמה מפגשים הוא התחיל קצת לדבר ולהכיר, ואני שיתפתי פעולה כי הסבירו לי שככה בונים לקוח קבוע ואני צריך שיהיו לי לקוחות קבועים כדי שיהיה לי מה לאכול".

שרת התחבורה מרב מיכאלי, הגיבה לעדויות שממשיכות להיחשף על פגיעות מיניות בקהילה הגאה. "מזכירות לנו שוב כמה חשוב לדבר. כמה מהפכות מתחילות מאומץ של נפגעות ונפגעים. פערי כוח הם כמעט תמיד הסיבה לפגיעה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר