פרוייקט הסקי הדתי

בתוך שבוע בלבד: הרס נוסף בגבעות גאולת ציון ורמת מגרון

מאות שוטרים ופקחי מנהל אזרחי פשטו הבוקר על גבעות גאולת ציון ורמת מגרון בבנימין. תושבים במקום מדווחים על אלימות משטרתית: "הותר הרסן כנגד ציבור הגבעות ודמם הפך הפקר בעיני מערכת הביטחון". סמוטריץ': "אוי לבושה"

חדשות כיפה 24/11/21 08:22 כ בכסלו התשפב

הפינוי הבוקר, צילום: צילום חופשי
הפינוי הבוקר, צילום: צילום חופשי

מאות שוטרים ופקחי מנהל אזרחי פשטו הבוקר על גבעות גאולת ציון ורמת מגרון בבנימין כשהם מלווים בכלי הרס, והחלו בהריסת בתיהם של 4 משפחות שמתגוררות במקום ונבנו מחדש מאז ההרס בשבוע שעבר. ההרס הבוקר, בו הוצאו מבתיהן בתוך דקות ספורות ארבעה משפחות עם תינוקות קטנים, הינו המשך ישיר לרדיפה המתמשכת כנגד תושבי הגבעות שאת שיאה חווינו בהרג הנער אהוביה סנדק.


(הפינוי היום).

המשפחות מדווחות כי הוצאו בכוח מבתיהן בתוך דקות ספורות ומבלי שניתנה להם כל התראה או זמן להתארגן. תושבים שתיעדו את ההרס הורחקו אף הם בכוח מהמקום. בגבעות תקפו בחריפות את ההרס: "נראה כי הותר הרסן באופן סופי ודמם ורכושם של נוער הגבעות נעשו הפקר בעיני הממשלה ומערכת הביטחון".

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' הגיב לפינוי: "ממשלה עם מצפן מקולקל. לבדוואים מרחיבים את הבנייה הבלתי חוקית והממשלה מכשירה ומחוקקת עבורם את חוק החשמל, ואת ההתיישבות היהודית הורסים ומפנים. אוי לבושה".

חבר הכנסת איתמר בן גביר מסר בתגובה: "המראות הקשים של גירוש יהודים מביתם חוזרים, כי ממשלת בנט עבאס הורסים את בתי משפחות המתיישבים שבאים ליישב את הארץ ולהגן עליה מפני פורעים ובאותו זמן יושבים ודנים על הסדרת חשמל בחוק למבנים בלתי חוקיים בנגב", והוסיף: "הדרום נכבש בבנייה מסיבית ללא היתרי בניה, או תוכניות וכל דאגתה של הממשלה היא להיטפל למשפחות יהודיות. ככה נראית מדיניות של ממשלת האחים המוסלמים ושר הבט"פ השמלאני, מכשירים בפזורה בתים לא חוקיים ומגרשים בגאולת ציון".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר