סגור

בנט מגיב למתקפה החרדית: "כראש ממשלה, אדאג לציבור החרדי ולעולם התורה"

יו"ר ימינה עונה לדבריהם החריפים של הפוליטיקאים החרדים, אומר כי הצטער לשמוע את דבריהם, ותוקף בעצמו: "אם הכוונה בהשתלחות הזו היא להרתיע אותנו מלהקים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון - זה לא ילך. נהרגו 45 אזרחים ישראלים. מישהו צריך לתת תשובה"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כח בסיון התשפא
,
08 ביוני, 2021 15:41
בנט בביקור אצל החרדים. ארכיון

בנט בביקור אצל החרדים. ארכיוןצילום: Yaacov Cohen/Flash90

המפלגות החרדיות ערכו היום (ג') ישיבת סיעות משותפת בה תקפו את הממשלה שבדרך ונערכו ליום שאחרי: "נבלה נעשתה בישראל". יו"ר ימינה וראש הממשלה המיועד נפתלי בנט הגיב להשתלחות החרדים, ותקף בעצמו. בדבריו הזכיר את אסון מירון בו נהרגו 45 בני אדם ועוד 150 נפצעו: "מישהו צריך לתת תשובה".

המפלגות החרדיות נגד בנט: "שם רשעים ירקב"

בנט פתח ואמר בתגובה לדברי השרים השרים אריה דרעי ויעקב ליצמן ולדבריו של יו"ר ועדת הכספים משה גפני: "הצטערתי מאוד לשמוע את הביטויים הקשים בהם השתמשו חברי הכנסת גפני, דרעי וליצמן. אלה ביטויים שלא מוסיפים להם כבוד ומשקפים אובדן עשתונות". 

"רק לפני שנה", הזכיר יו"ר ימינה, "כשהוקמה ממשלת האחדות הנוכחית, ימינה נשארה בחוץ, והחרדים ישבו בפנים. לא ראיתם אותי קורא לגפני להוריד את הכיפה. הייתה ממשלה, לא היינו חלק ממנה, והשמש זרחה בבוקר. חברי הכנסת החרדים לא ילמדו אותנו מהי יהדות ובוודאי לא מהי ציונות". 

בנט הרגיע את המגזר החרדי ופנה אליו: "כראש ממשלה, אדאג לציבור החרדי ולעולם התורה. לאזרחי המדינה החרדים אני אומר, שוב: אין לכם מה לדאוג. להיפך, השנה האחרונה הראתה שאתם אלה שמשלמים, בחייכם ממש, על תרבות פוליטית של הזנחה, העדפת מקורבים והנצחת בעיות".

אחרי שרמז, הזכיר בנט את האסון במירון: "אם הכוונה בהשתלחות ההיסטרית הזו היא להרתיע אותנו מהכוונה להקים ועדת חקירה ממלכתית לאסון מירון - זה לא ילך. נהרגו 45 אזרחים ישראלים. מישהו צריך לתת תשובה".

ש"ס ויהדות התורה בתגובה: "השקרן הגדול ביותר בפוליטיקה הישראלית"

הפוליטיקאים החרדים לא נשארו חייבים, ותקפו בחזרה: "מי שקרא ללפיד שותפו החדש-ישן "טעות חמורה". ו”האיש שאחראי לקיטוב ולשנאה בישראל”, מגלגל כעת עיניים לשמיים ומדבר על אחדות ואיחוי. מי שחבר לאיווט גדול רודפי הדת ומחוללי ההסתה בימינו, מטיף לנו על ריפוי ושינוי השיח. איבדת כל גבול והגיון בדרך לסיפוק פוליטי רגעי".  

"הבריחה המביכה שלך מהביקורת נגדך תוך שימוש ציני ומביש באסון הנורא במירון, ותוך פגיעה מזעזעת בהרוגים ומשפחותיהם, מוכיחה את איבוד ערכיך ומסוכנותך להחזיק בהגה השלטון. אנחנו נהיה אלו שנדרוש ממך חקירה ותיקון במירון, ולא ניתן לך להתחמק מכך. אתה צבוע וחסר בושה". 

"עם ישראל ותורת ישראל, חזקים ממך ומשותפיך החדשים. לאורך כל הדורות ידענו לעמוד איתנים מול העומדים עלינו לכלותינו ויכולנו להם, בעזרת השם". 

לסיום כתבו: "כמי שמחזיק בתואר השקרן הגדול ביותר בפוליטיקה הישראלית, אנו לא מצפים ממך לכלום ולא סומכים עליך בשום דבר. תראה איך אתה נראה בקרב בוחריך מול הבטחותיך שנמסו על הקרח ורק אחר כך תגיד לנו כיצד לנהוג".
 

08.06.2021

1. תפסיק להתחנף למושחתים עוכרי ישראל (תפסיק להתחנף לעוכרי ישראל)

תפסיק לפחד מהחרדים

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

2. ידאג לעולם התורה הרפורמי הדת הנוצרית החדשה (מלכה)

מבחינת בנט, הכותל היה הסיפתח.
המגינה היהודית, הבאה בתור.

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

3. כל הכבוד (גיל)

חזק ואמץ בנט,אל תרא ואל תיחת,

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

4. אני בנט ביחד עם "הרב" קריב נדאג לעצמנו (עידו)

אני בנט מודיע לכם שמעולם לא שיקרתי, לא גנבתי, לא אמרתי דבר מה שאין בו אמת אלא רק כאשר אני ער.

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

5. נכון. נאמני תורה ועבודה ילמדו אותך מהי יהדות (אבי)

גוף שעד לא מזמן מומן ע"י הקרן לישראל חדשה הוא היועץ שלכם לענייני דת ומדינה

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

6. צביעות והסתה (ידידיה)

הוא בכלל לא נבחר ולא קיבל מנדט, מה הוא קופץ השקרן הזה

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

7. בנט לא יהודי בכלל ידאג לחרדים כמו שהגרמנים דאגו ליהודים (בנט שונא היהודים)

בנט

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

8. כמו שהוא דאג להם ב2011 יחד עם לפיד (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

9. כולם יתגלו במערומיהם (מאיר -עברי אנכי)


כל אנשי הצווארון הלבן, הבכירים, הדתיים והלא דתיים - המושחתים, הרמאים, המשוחדים, הגנבים והנואפים, אלה החיים על גב אחרים והעושים עוול - בכל משרדי הממשלה והמשרדים בארץ ישראל, כולם יתגלו במערומיהם. הקדוש-ברוך-הוא יגלה את כולם, חלק בתקשורת, חלק בשקט וחלק בייסורים ומחלות. הקדוש-ברוך-הוא מזכך את העולם ומכין אותו לגאולה ומשיח. אנחנו נמצאים בתקופה של זיכוך של עם ישראל. היום הכל מתגלה, יש מצלמות והקלטות בכל מקום. מי שידיו נקיות ישמח וירקוד. מי שידיו לא נקיות, מי שחוטא ועושה דברים לא טובים – שיתקן מהר מהר מהר. אם לא, בזמן הקרוב יתגלה במערומיו ובבושה גדולה מאוד מול כל התקשורת.

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

10. מה דעתך? (עמית סגל )

גילוי נאות אני אוהב ומעריך את עמית סגל. חושב שהוא עשה שינוי מהותי בתקשורת הישראלית. ועדיין אני מעריך בזהירות כי יש לו חלק ענק בממשלה שקמה! יש לו דעה בכל נושא והוא אומר אותה כשהוא רוצה. והנה פה בכל הקשור לממשלה המוזרה הזו. קולו נדם! ואם נשמע היה חלש מדאי ומאוחר מדאי. אין לי בעיה ערכית עם זה, זה זכותו המלאה. אבל זכותנו גם להציף זאת

דווח על תגובה לא ראויה
08.06.2021

11. חזק ואמץ (ש)

ולא יתירא מפני המלעיגים עליו בעבודת השם. אם אתה באמת דואג לחרדים, דאג לזה שהם יצאו לעבודה, שיהיו להם משפחות בגודל שהם מסוגלים לפרנס אותם ולא לחיות מהצדקה, ושילמדו לימודי ליבה. רק כך אפשר לדאוג לחרדים ולעולם התורה. אחרת מדינת ישראל אבודה ואיתה יאבד גם חלק גדול מאוד מעולם התורה. כל אדם ששכלו שלם מבין את זה.

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2021

12. לך עם ה"הבטחה" שלך לערוץ 20 ותתחייב בחתימתך.... (רונית לוי)

כבר עשית את זה פעם אחת ורבים רצו והצביעו לך בגלל זה - אתה באמת מאמין שמישהו לוקח את ההבטחות שלך ברצינות?? את האמינות שלך אבדת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לא סולחים להם. רגב ואקוניס צילום: Marc Israel Sellem/POOL

בליכוד עושים שיימינג למירי רגב: "אין היעדרויות ואין תירוצים"

קרא עוד