סגור

בכירים ב"פורום המטה הכללי" של חמאס חוסלו: מח"ט עזה וראש מערך הסייבר

במבצע משותף של שב"כ וצה"ל סוכלו בכירים בארגון הטרור חמאס, בהם: מח"ט העיר עזה, ראש מערך הסייבר ושיפור הטילים של חמאס, וראש מערך הפיתוח והפרויקטים במטה הייצור

אלעד הומינר, חדשות כיפה
א בסיון התשפא
,
12 במאי, 2021 16:13
אילוסטרציה

אילוסטרציהצילום: Abed Rahim Khatib/Flash90

במבצע משותף של שירות הביטחון הכללי וצה"ל חוסלו היום (ד') בכירים ב"פורום המטה הכללי" של ארגון הטרור חמאס. ארבעת הבכירים שחוסלו נחשבים מקורבים לראש הזרוע הצבאית של חמאס, מוחמד דף. 

צה"ל ושב"כ חיסלו בכירים בחמאס | מטח כבד לעבר ערי הדרום

1. באסם עיסא - מח"ט העיר עזה. פעיל חמאס צבאי בכיר. מאז שנת 2017 ראש חטיבת חמאס עזה. היה מעורב לאורך השנים בפיגועים רבים וכן שימש כפעיל בכיר במערך הייצור של הארגון. מנהל את הפעלת הכוח בסבבי הלחימה מול ישראל. סיכולו ישפיע באופן משמעותי על תפקוד החטיבה והזרוע הצבאית של חמאס.

צילום: דובר צה"ל

2. ג'מעה טחלה - ראש מערך הסייבר ומוביל פרויקט שיפור הטילים של ארגון הטרור חמאס. מחזיק תיק מחקר ופיתוח בחמאס. טחלה הוא יד ימינו של מוחמד דף והמוביל המרכזי של התעצמות חמאס. הפגיעה בו מהווה מכה משמעותית לפרויקט ההתעצמות של חמאס.

צילום: דובר צה"ל

3. גמאל זבדה - ראש מחלקת הפיתוח והפרויקטים במטה הייצור של חמאס. מהווה המחולל המרכזי של מערך היצור הרקטי של חמאס. דוקטור להנדסת מכונות המתמחה באווירודינמיקה, בעל הכשרה במגוון תחומים טכנולוגיים ומהווה מוקד ידע מרכזי ומשמעותי ביותר במטה הייצור של החמאס. נמנה על בכירי מערך המחקר והפיתוח  בחמא"ס, עוסק בקידום פרויקטים מרכזיים בהתעצמות חמאס.

צילום: דובר צה"ל

4. ח'אזם חטיב - ראש מחלקת המהנדסים במערך היצור של חמא"ס. כמו כן משמש סגן ר' מערך היצור.

צילום: דובר צה"ל

פעילים בכירים נוספים שנהרגו מהתקיפה במהלכה נהרס מתקן המו"פ המרכזי של חמאס והושמד ציוד רב: סאמי רדואן, ראש המחלקה הטכנית במודיעין הצבאי. וליד שמאלי, ראש מחלקת הציוד התעשייתי במערך הייצור. בנוסף נהרגו כעשרה פעילים נוספים ממערך הייצור והמו"פ של ארגון חמאס.

צילום: דובר צה"ל

צילום: דובר צה"ל

12.05.2021

1. אין אמונה בערבים ! (יהודי- ישראלי)

מדינת ישראל היהודית צריכה לישלוט במדינה. הערבים הם אורחים פה- לא טוב להם ? שיסעו מפה- היהודים גרו פה טרם בוא האיסלם במאה ה 7 ... !!! יש להכניס לכלא את חברי הרשימה הערבית המשותפת- מחבלים בשירות חמאס ואבו מאזן המחבל שהובא לפה מתוניס !!! הפורעים בלוד ומישפחותיהם צריכים להישלח לעזה . כל הערבים הם גייס חמישי ! שופטי בגצ ועמותות שמאל בכספם הרב, סירסו את כוח הצבא והמישטרה, ובכך מזמינים עוד טרור ואלימות ערבית . הערבים לא צריכים סיבה להרוג יהודים- זאת התרבות שלהם, ובעיקר ברמדאן- אללה שלהם אוהב דם !!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

"ערוץ אפס" יורדת מהמסך לאחר חמישה פרקים בלבד

קרא עוד