סגור

הפלונטר של מיקי זוהר: "מצפים מימינה לתמוך בהצעה"

יו"ר הוועדה המסדרת, יעלה מחר את הצעת הליכוד להרכב הוועדה, לפיה כל 5 מנדטים יהוו נציג, דבר שיעניק לגוש הימין יתרון על פני השמאל. "אם ימינה לא תתמוך בהצעה זו", אמר זוהר, "פירוש הדבר שהיא חברה לגוש השמאל בניגוד להבטחותיה לבוחר"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ו באייר התשפא
,
18 באפריל, 2021 14:31
מיקי זוהר. נמצא בפלונטר

מיקי זוהר. נמצא בפלונטרצילום: Tomer Neuberg/Flash90

חבר הכנסת מיקי זוהר יעלה מחר (ב') במליאת הכנסת את הצעתו להרכב הוועדה המסדרת שהוא עומד בראשה, לפיה כל 5 מנדטים יעניקו נציג אחד בוועדה. קרי, הליכוד יקבלו 6 נציגים, ויחד עם שאר גוש הימין הם יהיו 10. כך גם גוש השמאל, כשמפלגות ימינה ורע"מ יקבלו נציג אחד לכל אחת מהן ויהוו לשון מאזניים.

בניגוד לליכוד, לפיד ובנט הציעו חלוקה לפיה כל 4 מנדטים שווים נציג, לפיהן דוש הימין יזכה ל-14 נציגים, לפיד והשמאל ל-16 נציגים, 2 לימינה ורק 1 לרע"מ. בכל מקרה ההצבעה תתקיים מחר או ברביעי לאחר שהכנסת תכפה זאת על יו"ר הוועדה, שבהמשך אמור להרכיב את ועדות הכספים וחוץ וביטחון הזמניות. 

"לאחר השיחה שהתקיימה בשבוע שעבר עם כל ראשי הסיעות בכנסת", אמר היום (א') מיקי זוהר, יו"ר הוועדה המסדרת, "החלטתי שבע"ה אעלה מחר למליאה הצעה להקמת הועדה המסדרת לפי הרכב סיעתי בחלוקה ל-5, המשקפת את הכוחות בכנסת בהתאם לתוצאות הבחירות".

יו"ר הוועדה הוסיף ואמר כי, "אנו מצפים מימינה לתמוך בהצעה זו המשמרת את כוחו של הימין ומשאירה בידי ימינה את זכות הוטו בכל החלטה". זוהר ציין כי, "אם ימינה לא תתמוך בהצעה זו, פירוש הדבר שהיא חברה לגוש השמאל בניגוד להבטחותיה לבוחר".

18.04.2021

1. מיקי זוהר בטוח שהציבור מטומטם (מוטי)

הסיבה שהליכוד ביקש שהמפתח לחברות בועדה יהיה 1 ל-5 או 1 ל-6 היא רק על מנת לצמצם את כוחם של נפתלי בנט וגדעון סער ולמנוע מהם לחסום את הגחמות של משפחת נתניהו.

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

2. ההממ כן כן (המעניש)

בנט הוא שמאל עכשיו..

מזל שהמצביעים של ימינה לא מטומטמים כמו שמיקי זוהר מקווה שהם

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

3. הצבעתי ימינה ולא ליכוד (ציוני דתי )

מיקי זוהר , תוריד את האצבע המאיימת
אנחנו בחרנו ימינה כי לא רצינו הנהגה של אנשים כמוך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוין צילום: Yonatan Sindel/Flash90

צפו ביריב לוין "מפרגן" למנסור עבאס ולרע"מ

קרא עוד