סגור

גנץ מכחיש כי נקרא לפרוש: "מתכוון להמשיך. מאמין שאני שומר הסף העליון"

במהלך השבת פורסם כי מנכ"ל משרד ראש הממשלה החלופי, הוד בצר אמר כי לדעתו גנץ לוקח סיכון אדיר ומסכן את תדמיתו ועליו לפרוש. בצר הגיב לדברים: "הוא חייב להיות בכנסת הבאה ובעז"ה גם להיות ראש ממשלת ישראל בעתיד". גנץ: "מודיע בצורה חד משמעית - אני מתכוון להמשיך"

חדשות כיפה
טו באדר התשפא
,
27 בפברואר, 2021 19:25

צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

אחד האנשים הקרובים ביותר לשר הביטחון בני גנץ, מנכ"ל משרד ראש הממשלה החלופי, הוד בצר, הבהיר לגנץ כי לדעתו הוא לוקח סיכון אדיר ומסכן את תדמיתו ועליו לפרוש מן המרוץ לבחירות לכנסת ה-24. כך פרסמה אמש (ו') העיתונאית דפנה ליאל. 

האיש שצעד יחד עם גנץ עוד בצה"ל ובנוסף גם מיומו הראשון בפוליטיקה, סבור שעליו להניח את המפתחות. בעקבות העמדה הזו הורחק בצר מקמפיין כחול לבן ומתפקד באופן חלקי ביותר כמנכ"ל משרד ראש הממשלה החלופי.

בראיון לכאן חדשות אמר הערב גנץ: "זה קשקוש מוחלט. הוד בצר איתי ובשבילי מזה 18 שנה, חלק גדול בשירות הצבאי. אנחנו ממשיכים קדימה והוד איתי. אני לא עוזב את המרוץ. נתניהו וגורמים נוספים יש להם אינטרס שלא אהיה בפוליטיקה. אני מודיע בצורה חד משמעית - אני מתכוון להמשיך. אני חזק, ממשיך להתחזק, אהיה פה אחרי הבחירות ואוודה שתוקם ממשלה עם אנשים ישרים. אני נחוש להמשיך עד הסוף. אני מאמין שאני שומר הסף העליון, אם אני לא קיים יש פה שלטון יחיד של נתניהו".


(הריאיון עם גנץ, הערב בכאן 11)

עם צאת השבת הגיב בצר על הפרסום: "שבוע טוב לכולם, ראיתי כל מיני דיווחים מוזרים והזויים שהתפרסמו במהלך השבת. אני מכהן כמנכ"ל משרד רוה"מ החליפי, ובנוסף לריכוז העבודה של משרדי כחול לבן גם מרכז את העבודה במשרדי המשפטים והתקשורת עליהם בני אמון. כעובד מדינה איני יכול להיות פעיל בקמפיין".  

"כמי שעבד לצידו של בני ב-18 שנים האחרונות בצבא ובשנתיים האחרונות במסע הפוליטי אני עומד ב-100% מאחוריו, אין ראוי וישר ממנו", קבע בצר. "אני מאמין שהוא חייב להיות בכנסת הבאה, להישאר בממשלה בתפקידיו ובעז"ה גם להיות ראש ממשלת ישראל בעתיד. כל אמירה אחרת היא בגדר רכילות זולה ושקרית".

 

27.02.2021

1. עובדים עליך (משה)

תומכי ליכוד תומכים בגנץ בסקרים על מנת שלא יפרוש

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2021

2. ל1.תומכי שמאל תומכים בסמוטריץ.עמ שבן גביר ישאר (בן גביר=שרות לשמאל.)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

3. גנץ פועל נכון, חשוב שכולם יקחו דוגמה ויצביעו לו! (גנץ מעולה)

תודה לגנץ! גנץ מעולה בתור שר ביטחון ובכל התפקידים שהוא מאייש! ישראל צריכה הרבה מנהיגים טובים ונאמנים כמו גנץ. כל מה שגנץ אמר לגבי נתניהו זה נכון ב 100%, נתניהו מטעה את הציבור בזה שהוא מציג שכאילו שרק הוא עושה. חשוב שכולם יפנימו את המילים של גנץ, ויבינו שישראל צה''ל והמוסד זה לא ביבי! כל כך נכון מה שגנץ אמר: "בימים האחרונים ראיתי שנתניהו מנכס את הטיפול באיראן לעצמו - הוא התבלבל. הביטחון הוא לא עניין פרטי של ביבי, בדיוק כמו שהחיסונים שיש למדינת ישראל אינם נכס פרטי שלו. יש גופים רבים ששותפים בבניית היכולות שלנו מול איראן - המוסד, משרד החוץ, המל"ל וכמובן צה"ל ומערכת הביטחון.

"היצירתיות של המוסד היא לא פיתוח של ביבי וגם לא הנחישות של צה"ל", המשיך שר הביטחון, "אנחנו בונים את המענה ההתקפי, ההגנתי וגם המודיעיני, ואנחנו נדע להגן על מדינת ישראל. כדי למנוע איראן גרעינית חשוב מאוד שיהיה שיח עם ארצות הברית, עם אירופה וגם עם מדינות ערביות שחולקות איתנו את האינטרס הזה. לישראל יש ידידות קרובות בעולם וראשית צריך לפעול ביחד איתן".

זה לא שנתניהו התבלבל, נתניהו במודע מבלבל את כולם כאילו רק הוא "מר ביטחון" כאשר האמת היא שהמערכת הביטחונית של ישראל היא מערכת טובה ומשומנת כבר יותר מ-70 שנה ובלי שום קשר לנתניהו. חשוב להבין ולהפנים.

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

4. שומר הסף העליון- מפניני הלשון של גנץ (יאיר)

אולי הוא שומר המשקוף ?
ומי מינה אותך לשומר הסף " ועוד הסף העליון ? הסף כידוע למטה ולמעלה המשקוף.
לא זכור לי שהצלחת כל כך בשמירה על צהל כצבא לוחם
אולי שמרת עליו כשומר הסף
הנסיון שלנו עם שומרי הסף הוא שרובם מסגנון בגתן ותרש

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: Orel Cohen/FLASH90

מזעזע: חרדים קיצוניים הציתו זרים שהונחו על קברי חללי צה"ל

קרא עוד