סגור

הרב שמואל אליהו: "להצביע לנשיא שלא מלטף נחשים"

רבה של צפת ואחד המנהיגים הבולטים בציבור הדתי לאומי, רמז בשיחה שהעביר לקראת הבחירות הקרבות בארצות הברית, כי יש לבחור בנשיא טראמפ, שלדבריו, "יודע להילחם באידיאולוגיה המוסלמית הקיצונית"

חדשות כיפה
יד בחשון התשפא
,
01 בנובמבר, 2020 19:11
הרב שמואל אליהו | אסור להפיץ את ההודעה

הרב שמואל אליהו | אסור להפיץ את ההודעהצילום: אלישמע סנדמן

הרב שמואל אליהו העביר דרשה לקראת הבחירות בארצות הברית, שייערכו ביום שלישי הקרוב. לדבריו הבחירות בארצות הברית הן, "חשובות לקיום של מדינת ישראל, לאזור, לאירופה ואולי גם לאמריקה". בהמשך הדרשה ביקש הרב אליהו לתמוך נשיא טראמפ, וזאת מבלי להזכיר את שמו אפילו לא פעם אחת.

"יש אומה כאן בסביבה שלנו" פנה הרב אליהו לדבר על איראן, והוסיף כי היא "מכריזה שהיא רוצה להשמיד אותנו, והיא מתסיסה פה את כל ארגוני הטרור באזור ומחמשת אותם בהרבה כסף, וכבר גרמה לשפיכות דמים של מאות אלפים. היא מתסיסה גם את המוסלמים הקיצוניים באירופה, שעורפים ראשים, ויורים, וה' ירחם. וצריך לעצור אותם".

"היה נשיא בארצות הברית שחשב שצריך ללטף נחשים" רמז הרב אליהו על הנשיא האמריקאי הקודם, ברק אובמה, "שחשב שצריך ללטף את האומה הזאת. נתן לה כסף, שיחרר לה כל מיני חוקים, והתוצאה נוראה. ברוך ה' יש נשיא עכשיו בארצות הברית שיודע שנחשים לא מלטפים, נחשים כולאים אותם ולא נותנים להם להשתולל כי הם ארסיים וזה מסוכן ומדבק".

הרב אליהו סיכם ואמר "אני מבקש מכל מי שאכפת לו מהעולם לדעת לתמוך בנשיא שיודע להילחם בנחשים, להילחם באידיאולוגיה המוסלמית הקיצונית, לעצור אותם, לא ללטף אותם, לצערנו אם מלטפים אותם זה מסוכן לכולנו. וכל אחד יעשה מה שביכולתו, בין אם הוא יהודי או אינו יהודי, לבן או שחור, איש או אישה, זאת חובה על כל אחד. יש לכם אפשרות להשפיע - קומו ותשפיעו שיהיה טוב, שה' ישמור עליכם ועל אמריקה וכל העולם כולו". 

01.11.2020

1. הרב אליהו רודף פרסום בצורה אובססיבית. עכשיו הוא הפך פרשן לענייני בחירות (אפשר יום אחד בלי תגובה ממנו?)

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2020

2. הרב שמואל. מה לאכול מחר לארוחת בוקר? (מודאג מהאיש)

מספיק כבר לדבר על הכל ו'להבין' בהכל. די עם הפרסום הזה.
אולי רק כשהרב שמואל ייבחר לרבנות הראשית זה ייעצר... זה השיקול היחיד שאולי כדאי שיקרה אסון שכזה..

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2020

3. זהירות (יוד )

תגובה 1 תגובה 2 רק עם תפילות תצליחו לקום בבוקר הקב"ה לא סולח למי שפוגע בתלמידי חכמים תמשיכו לצחוק מחר כבר לא ה' יעזור ליקירכם

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2020

4. זהירות (יוד )

תגובה 1 תגובה 2 רק עם תפילות תצליחו לקום בבוקר הקב"ה לא סולח למי שפוגע בתלמידי חכמים תמשיכו לצחוק מחר כבר לא ה' יעזור ליקירכם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר