סגור

עדי ביטי משיבה לטענות: "מדובר בדמיון מעוות ביותר וניתוח סיטואציה בצורה לקויה"

הזמרת הצעירה לא נותרה אדישה לביקורת נגדה והשיבה במתקפת נגד לח"כ פרידמן: "אני כן מסכימה עם תהילה, שאכן גם לנשים יש יד ב'תרבות האונס' שכן ציוץ כמו שלה מקשר בין לבוש כזה או אחר, כמקור לגיטימי לאונס"

חדשות כיפה
ח בחשון התשפא
,
26 באוקטובר, 2020 14:59

צילום: צילום מסך

הזמרת הצעירה עדי ביטי הוציאה אתמול (א') קליפ חושפני ופרובוקטיבי שעורר ברשתות החברתיות תגובות גועשות מכעס ובושה. הקליפ כולל סיטואציות בעלות אופן מיני שעלולות להוביל רבים למבוכה. בין המבקרים את הזמרת הייתה הח"כית תהלה פרידמן שכתבה כנגד ביטי: "גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס. עובדה. עדי ביטי. זו לא תרבות. לא אמנות. זאת סכנה ברורה ומיידית עבורנו ועבור הבנים והבנות שלנו" אלא שלא חלף זמן רב והזמרת החליטה להשיב לטענות של ח"כ פרידמן, והיא לא חוזרת על הבחירה שלה כלל.

אמילי עמרוסי-הולנדר נגד עדי ביטי: "לוקחת את הילדים אל הביוב"

"נגמרה הקורונה? חשבתי שיש הרבה דברים להתעסק בהם בתקופה הקשה שאנחנו נמצאים בה. אנשים בלי עבודה, בלי יכולת קיום, מפעלי חיים של אנשים קורסים – והגברת תהילה בזה עוסקת" פותחת ביטי את דבריה. "מסתבר שיש הרבה זמן פנוי בכנסת. עצוב לי שבשנת 2020 חברת כנסת בישראל חושבת שבנות ישראל צריכות להתלבש כמו באיראן או בנות הטאליבן. איפה חופש הביטוי, חופש האומנות, וזכותו של כל אדם להתלבש ולהצטלם כרצונו". ביטי ממשיכה לתקוף את פרידמן: "אני לא מתרגשת מפוליטיקאים, הם מציירים את האמת כפי שבא להם".

ביטי לא נשארת אדישה להאשמה כי מעודדת את תרבות האונס: "האמת היא שהעיניים רואות מה שהן רוצות לראות ולראות בכזה קליפ שיסודו הוא אומנות ומוסיקה, מקור לגיטימי ל'תרבות אונס'(!!??), מדובר בדמיון מעוות ביותר וניתוח סיטואציה בצורה לקויה". ביטי מגנה על הקליפ וכותבת: "בקליפ ניתן לראות גברים, נשים, גברים על עקבים, כהי עור, בהירי עור, אסייתים ועוד כל מיני דמויות מגוונות שכל אלה הם פני כל החברה הישראלית. שום איבר מוצנע לא נראה בקליפ".

לסיום חוזרת ביטי לתקוף את חברת הכנסת פרידמן באותו מטבע: "הייתי מציעה לה גם לסגור את חוף הים אם כך. על דבר אחד אני כן מסכימה עם תהילה, שאכן גם לנשים יש יד ב״תרבות האונס״ שכן ציוץ כמו שלה מקשר בין לבוש כזה או אחר, כמקור לגיטימי לאונס". 

26.10.2020

1. יש לה את זה ביותר מביך? אין סיכוי שהרכיבה את המשפטים האלו לבד (מרחיקים במקום לקרב)

דווח על תגובה לא ראויה
26.10.2020

2. תגובה חצופה ומקוממת (אחת)

נכון, להרבה מאוד מאתנו יש היום בעיות של קיום כלכלי, חששות מהקןרונה ועוד. אבל, כשאנשים כמו הגב׳ עדי ביטי חודרים לשטח הוירטואלי של הילדים שלנו עם כל מיני סטיות מיניות מופרעות ועוד כל מיני סטיות אחרות (רצח, החפצת גוף הנשים ועוד) שעשויים להשפיע על חינוך ילדינו באופן שלילי, זה מטריד את כולם הרבה, ויותר מכל דבר אחר. תגובתה החצופה המתעלמת לחלוטין מהביקורת הלגיטימית, מאכזבת מאוד. חבל...מעכשיו לא אוכל יותר להתייחס אליה באור חיובי וסלחני. מאמינה שהורים רבים נוספים חושבים גם הם כמוני. אם כזאת תגובה מצידה לביקורת הציבור, ההפסד יהיה שלה בעיקר.

דווח על תגובה לא ראויה
26.10.2020

3. להגיד שלבוש מיני מעודד אונס זה נורא ואיום (אני מסכים עם עדי ביטי!!)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בדיקות קורונה בנתב"ג צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

מסתמן: מגיעים לישראל יצטרכו להציג בדיקה שלילית

קרא עוד