סגור
שומרים על ההנחיות

נתניהו מבהיר לנוכח ההפרות: "ניתן קנסות ככל שהדבר נדרש"

ראש הממשלה קיים הערכת מצב במטה השליטה הארצי של המשטרה בבית דגן, יחד עם השר לביטחון פנים ומ"מ המפכ"ל, והתייחס להפרת ההנחיות ולירידה בתחלואה: "אנחנו במאמץ גדול מאוד להמשיך את ההצלחה הגדולה של הסגר"

חדשות כיפה
ל בתשרי התשפא
,
18 באוקטובר, 2020 19:47
ראש הממשלה

ראש הממשלהצילום: Yossi Aloni/Flash90

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערב (א') הערכת מצב במטה השליטה הארצי של המשטרה בבית דגן, יחד עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה וממלא מקום מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן. נתניהו התייחס להגברת האכיפה והקנסות בערים אדומות וכן להידוק הכתרים סביב ערים אלה. 

ראש הממשלה אמר כי "אנחנו במאמץ גדול מאוד להמשיך את ההצלחה הגדולה של הסגר. אנחנו רוצים את כיבוד הכללים ברחבי הארץ, אני ער לכך שיש לנו עדיין אתגר גדול. קודם כל אנחנו צריכים למנוע את הזליגה של התחלואה מהערים האדומות. לא נשארו הרבה, מספרם ירד, וזה דווקא כתוצאה מזה שכן כיבדו את הכללים".

"עכשיו אני קורא לכל ראשי הציבור", פנה נתניהו למנהיגים החרדים, "לציבור החרדי, לקיים את הכללים, לדאוג שהם יכובדו, ובכל מקרה צריך לעשות גם אכיפה. הגברת אכיפה זה כולל להבטיח שהסגרים מהודקים, וגם בתוך הערים אנחנו ניתן קנסות ככל שהדבר נדרש". 

"אני הייתי שמח שהדבר הזה ייעשה בהתנדבות", סיפר נתניהו, "בהבנה הדדית, כי המטרה שלנו היא לדאוג לכל אזרחי ישראל, לכולם בלי יוצא מן הכלל. לכך אנחנו צריכים גם אכיפה וגם הסברה, גם משמעת וגם את העבודה החשובה שהמשטרה עושה בתנאים קשים. אנחנו בעיקר מתמקדים בסגרים ובקנסות, יש עוד עבודה לעשות. הכי חשוב שכולם יבינו שאנחנו פועלים למען הבריאות של כל אזרחי ישראל ואת זה נשיג רק בהגברת המשמעת".

18.10.2020

1. נתניהו הנאלח הנבזי (שמעון לוי)

נתניהו השקרן הרמאי הנוכל נאשם בפלילים .

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: פלאש 90

בני גנץ באמת תומך בהסדרת ההתיישבות הצעירה?

קרא עוד