סגור

גנץ סייר בבני ברק: "כשמסתירים מידע מישהו נפגע"

אחרי התמונות על הפרת ההנחיות בעיר, הגיע שר הביטחון לסיור בבני ברק וקרא לשיתוף פעולה של כלל הגורמים והתושבים: " כולם חייבים לקחת אחריות אישית"

חדשות כיפה
יא בתשרי התשפא
,
29 בספטמבר, 2020 10:54
גנץ בביקור במתחם הבדיקות

גנץ בביקור במתחם הבדיקותצילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

למחרת יום כיפור והתמונות על התקהלויות המוניות ברחבי העיר, ביקר הבוקר (ג') שר הביטחון, בני גנץ בבני ברק. במהלך הביקור קיבל גנץ סקירה במתחם בדיקות ללא צורך בהפניה שמופעל ע"י מד"א ופיקוד העורף, ועמד על שיתוף הפעולה מציל החיים בין הגופים, יחד עם עיריית בני ברק ומשרד הבריאות.

לאחר מכן ביקר גנץ בישיבת "אורחות תורה", ודן עם ממונה הקורונה בחברה החרדית, האלוף במיל' רוני נומה, ואלוף במיל' מיקי אדלשטיין, במאמצים להשאיר ישיבות במתכונת מלוניות קורונה ולמנוע את חזרת החולים השוהים בישיבות לבתיהם בעת החופשה מהישיבות בבין הזמנים.

שר הביטחון בביקור בבני ברק

שר הביטחון בביקור בבני ברקצילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

בסיום הביקור אמר שר הביטחון: "אני מברך על שיתוף הפעולה המצוין של פיקוד העורף, מד"א ועיריית בני ברק. אבל שיתוף פעולה נוסף שהוא קריטי הוא עם האזרחים עצמם. אני קורא לכולם להישמע להנחיות, לענות בתשאולים כמו שצריך. תבינו, כשאתם מסתירים מידע - מישהו נפגע מכך. כולם חייבים לקחת אחריות אישית, רחבה, להיבדק, להישמע להנחיות וביחד נתגבר על האתגר הזה."
 

29.09.2020

1. ראיתי ונוכחתי וידעתי - מתגרים באלהים (איתיאל )

כולם מרמים את כולם. בבני ברק בתי הכנסת הסגורים היו מלאים, רובם הרבה יותר מהמותר- השתוללות רבתי עם, שירים ופזמונים בקול רם , הוירוס עשה חגיגה בחופשיות. תוצאות בעוד שבוע. המתים על אחריותם של הגבאים והרבנים שנתנו יד לתפילה במתחמים סגורים. לא תעזור צביעות והונאה - הצגה שלישית בסוכות, שבוע של פעילויות יחד בחג׳אין סגורים. זה לא דת יהודית, זו מוטציה פאגאנית של פרברסיה יהודית.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ בצלאל סמוטריץ' צילום: Yonatan Sindel/Flash90

סמוטריץ' תוקף את יאיר גולן: "גיבור מקלדת, תסיר חסינות"

קרא עוד