נתניהו במתקפה: "מזימת ההפיכה השלטונית של מנדלבליט נחשפה במלוא כיעורה"

מקורביי ראש הממשלה תקפו את היועמ"ש על ההחלטה של היועמ"ש לא לאפשר לנתניהו לקבל מימון למשפטו: "מנדלבליט מנסה לבטל את ההכרעה הדמוקרטית של מיליוני אזרחים שבחרו בבנימין נתניהו לראש הממשלה"

חדשות כיפה 30/06/20 22:03 ח בתמוז התשפ

נתניהו ומנדלבליט. יעכב את יישום 'עסקת המאה'?, צילום: פלאש 90. יונתן זינדל
נתניהו ומנדלבליט. יעכב את יישום 'עסקת המאה'?, צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, קבע כי נתניהו לא יוכל לקבל מימון למשפטו מחבריו האמידים, מקורביי ראש הממשלה יוצאים במתקפה קשה על היועמ"ש: "מזימת ההפיכה השלטונית של מנדלבליט נחשפה במלוא כיעורה". 

"באופן מדהים ומביש, בכירי משרד המשפטים קראו היום לראש הממשלה נתניהו להתפטר מתפקידו כתנאי לכך שיוכל להתגונן מפני כתב האישום המופרך שמנדלבליט תפר נגדו", טענו מקורבי ראש הממשלה.

עוד הוסיפו המקורבים: "מנדלבליט מנסה לבטל את ההכרעה הדמוקרטית של מיליוני אזרחים שבחרו בבנימין נתניהו לראש הממשלה, וכן את החלטתם של 11 שופטי בית המשפט העליון שקבעו שראש הממשלה נתניהו יכול לכהן בתפקידו. ולזה ברוב חוצפתם ״בכירי משרד המשפטים״ קוראים ״דמוקרטיה״ ו״שלטון חוק״

ראש האופוזיציה יאיר לפידהגיב לדברים של נתניהו: "נסיון ההפיכה היחיד שמתרחש פה הוא הנסיון של נתניהו להפוך את ישראל מדמוקרטיה לדיקטטורה, והנסיון העברייני שלו להפוך את מנדלבליט למטרה לאיומים והסתה. מי שממשיך לשבת בממשלתו אחרי ההצהרה האחרונה לא יוכל לטעון אחר כך ״לא ידעתי״".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר